• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice no jo já vim...furt odpočívat...já už bych jela na nějakej vejlet.... :grinning: Já si chci jít sednout aspoň kolem Vánoc s kámošema...ale teda taky jedině někam,kde nebude moc zahuleno....páč nevim,jestli bych se z toho nepoblinkala
11. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já byla akorát na večírku s bývalýa kolegaa a tam se nekouřilo byly jsme tam 3 těhule a spousta nekuřáků a jen 3 kuřáci takže chodili ven:slight_smile:)))ale ted v pátek to risknu už mi píšou i hospodské co se mnou jako je, že nechodim,jestli jsem na ně zanevřela a jeslti chceme rezervaci na Silvestra:slight_smile:))))
11. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi tak to je super...my hospůdky střídáme, máme takové tři oblíbené.. :wink:
11. pro 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my tady právě taky pendlujeme mezi 3:slight_smile: tak už se sháněj jako kde jsme, páč Pupan se mnou doma drží basu a fakt byl za celou tu dobu jen dvakrát:slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 čéče jsi mě namlsala tim bazárkem a už tam šmejdim:slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je fakt dobrej, že ani nejde na pivko...my chodili do zahradní hospůdky u rybníka poměrně pravidelně s pesanama, ale tam je ted´stejně už asi venku zavřeno, ale to víš, že mi to schází, taky jsme skoro každý víkend byli na pěší tůře se známýma, tak ti tedˇchodí sami...ale nakazili jsme je, jdou na jaře taky do IVF.
@muddledgirl je to holt ůplná změna života...tak hlavně aby bylo všecko v pořádku..
11. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no šmejdi, jsou tam pěkný věci za hubičku...
11. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: já přemejšlela jaký šmejdi:slight_smile:))
zase na zahrádku se bude dát jít s kočárem, to je výhoda !!!!!!! :wink:
11. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to máš super chlapa,to od toho mýho čekat nemůžu.....a jeho kámoš už má jen jednu práci,takže budou věčně zkoušet a chodit potom na pívo...mají kapelku... :wink: To bude paráda až se jednou sejdeme a dáme pivko....mňam..
11. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo to je.....nechci nic zakřiknout,ale vypadá to,že mi je o malinko líp..dala jsem si knackebrot....doma na ně zase přejdu a na kváskový chléb..... :wink:
11. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj, na bazárku nejsou šmejdi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale šmejdi :astonished: :astonished: :astonished: .Jinak zatím dobrá zkušenost, vše bylo pěkné a prodávající slušný...koukám i na nějaký to vibrující lehátko a tak...ale to až po 20tt...
no do hospy zajdem...zahrádky v červenci jsou ideální..a po pivu se pěkně kojí...
@muddledgirl no pivko bych mohla i tedˇ, dávám si sládkovu limonádu..
11. pro 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 sládkova limonáda?Co to je?Nějakej pražskej slang?
11. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ne ne, to je fakt nealko sladová limča podobná pivu, ale sladší...
11. pro 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jooo?To neznám..asi jsme tu sto let za opicema...jakže se to jmenuje? Sládkova limonáda?
11. pro 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čičinko, zvládneš mi sem hodit ten odkaz na počítání stáří mimina? Tam se zadává den opu,viď?
11. pro 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasny uz se tesim jaky lehatko? Na co to je?
11. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nejsem na PC tsk se pokusim z hlavy. Www.your-embryo.blogspot.com
11. pro 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak Muj Pupan je taky muzikant.ted uz sice neni v kapele, ale lidi z oboru kolem sebe mame hafo ;)
11. pro 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj jdeme vas pozdravit koukám že vám to pěkně jde to těhulkování jen tak dál,mi zitra rodíme takže sme se dočkaly konce,konečně:grinning:
11. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy jeeeeee toto uteklo tak at to jde co nejlepeeeee budu na vas myslet a dej vedet az budes mit cas :smirk: :wink:
11. pro 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy drzim pesticky na zitra.. :slight_smile:
11. pro 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je takový jako křesílko na mimča, dřív to bylo jen z látky a drátu a pěkně v tom mimčo jako sedí v klokance a houpe se, může se v tom krmit, já to používala, když byly děti vzhůru a chtěly mít rozhled, tak jsem je tam dala a koukaly na mě při vaření...třeba, hlavně dokud neseděly..no a tedˇje tom vylepšený, má to nějakou elektroniku a vibruje to, což asi trochu uklidnuje a je na tom i nějaká hrazdička s hračkama...jukni do bazátrku, tam je mají...
11. pro 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no tak to mooc držím pěsti...konec dobrý, všeko dobré, už se taky těším, jestli se toho dočkáme...
11. pro 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vidíš, to by si určitě rozumněli...a děkuju za odkaz... :wink:
11. pro 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jooo tak to uz asi vim to urco taky vyuzijeme jsem vcera rikala prave muzovi, ze pristi Vanoce budeme u stolu uz 4 (zvirata nepocitam).ze to maly prte tam prave bude sedet v nakym takovym kresilku :wink:
11. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 plánuju koupit také lehátko,ale asi nový...ten rozdíl totiž není takový... :wink:
11. pro 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.tak jme doma.mame zavedene dve krasna miminka.snad se cestou domu nevyklepsli.precijenom je tobstreka.
Mooooc dekujem za palecky. Zitra vas musim docist.nemam prehled :grinning:
11. pro 2013 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm ja uz ti psala na miminu a nevyklepli to nastesti nejde neboj ;)
11. pro 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl co hrajou za hudbu?
11. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice...http://bandzone.cz/theartofinsideout?at=gallery&ii=1022315
ten kudrnatej,je přítel... :grinning:
11. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek