• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - jj taky jsem ráda, že je vše ok.krásně se tam vrtělo a nakonec se užasně razcapilo,to by mohlo i na tom velkým ULZ že by bylo vidět co bude zač :slight_smile: jsem zvědavá, ale samo mi je jedno jestli bude holčička nebo chlapeček...
11. pro 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak jsem psala, chci si jí objednat....tak jen tak mě zajímalo,jestli ji tu někdo má.. :wink: :wink: A ten Tvůj co hraje za hudbu?
11. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my jsme jí dovezli z Mexica přímo tak stála pár korun :slight_smile:)) ona nám vysvětlovala ta Mexičanka a ukazovala že je to pro miminka v bříšku a i potom akorát nevim, jelsti jí tak nazvala :slight_smile: měla jsem ji dostat pod stromeček,ale já si jí vyškemrala už dřív :grinning:
11. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo hele my jsme taky zvědaví hrozně co to bude jak tipujeme:slight_smile:)) a je nám to šumák,jeslti to bude pindourek nebo kačenka:slight_smile:))))))))))))))))))))
11. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl on ted momentálně už nehraje,ale je to pankáč takže poslouchá punk a rock..já jsem zase rockerka a metloška:slight_smile:)))
11. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem vždycky chtěla holku...ale co jsem těhu,je mi to jedno..protože holky potřebujou samý hadříčky...šminečky..jako já...lepší živit neš šatit.. :grinning: Ségřina kartářka tvrdí,že to bude kluk..
11. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale punk nekterej taky poslouchám.... dřív zpíval s kapelou V.T.Marvin kkdysi a pak měl pár svých kapelek hraje na basu
11. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak rock já mám ráda...ale ne nic extra tvrdýho...a z punkových kapelek jsem taky něco poslouchala občas... :wink: Oni moc nikde taky nehrajou...spíš maj furt zkoušky.. :grinning:
11. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo čim jsou starší tím víc zkoušej a pak je to záminka jít na pivko :slight_smile:)))))) to znám:slight_smile:
11. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě se zdálo minulý týden, že jsme byli s manželem na procházce a šla s námi holčička sice už jí teda bylo asi 3 roky, ale třeba to vyjde.

tenkrát se mi zdálo o chlapečkovi a byl to kluk. Ale je pravda, že ten sen byl divnej ....tenkrát se mi zdálo, že jsem měla mimčo v bříšku a pak se mi přes břicho dostal chlapeček do hrnečku a já s ním zmateně chodila, že je to nějak divně že je moc maličkej. No a jak to dopadlo víme ....takhle zpetně je to hrozně zvláštní :(
@janice_opice Ty jo,Ty ji máš z mexika...opravdovou..to já budu mít nějakej šunt,ale mě to nevadí....hlavně,když to mímo uklidní...já se bojim,že to bude rozmazleneček,ten můj prcek....budete kupovat nějaký nosítko na mimi?
11. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl jaký nosítko máš na mysli jako šátek nebo krosničku?
11. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já osobně bych svýmu mužovi přála holku.....ta by s nim mávala jéééjeeee :grinning:
11. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 to ja tez.ted je to na nasich mrnouskach jak se jim tam bude libit.verim ze bude. :sunglasses:
11. pro 2013 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi, tak chlapům je vždycky lepší dopřát holčičku je pak úžasný pozorovat jak jsou z ní po.... :slight_smile:
11. pro 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb švagrová má ted taky 9ti měsíční holčičku tak uvidíme, zase třeba Kuba se nás posledně ptal, jestli až mu bude 18, tak půjdeme všichni tři do hospody na pivo, že by chtěl zažít tu kocovinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sympaťák, ten Tvůj muž...jo krosničku,ale já si nemohla vzpomenout,jak to nazvat....já myslím,že se to hodí, třeba na výlety,viď? Dřív to asi nebylo,co?
11. pro 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl oni je hodně dovážej,ale tak záleží no jakou.. já mám tuhle
11. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice se počůrám...zažít kocovinu.... :grinning: jo, z holčiček jsou tatínkové vždycky poprděný to je fakt... :wink:
11. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pěkná....já zatím nevybrala na stopro...prý to mimi slyší asi od 20.tt...
11. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nevim jak myslíš dřív,ale měla jsem už na Kubu krosničku on se dost pronesl obřík:slight_smile:)) na břiše ho dlouho neslo nosit:slight_smile:
11. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tojo prý jo,ale já jí nosim občas i ted...
11. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo,já už bych ji taky chtěla mít...musím brzy nějakou vybrat.. :grinning:
11. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Každej mi na ní kouká(na tu bolu teda) :slight_smile:
11. pro 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - už mě táta na zádech nosil, ale vypadalo to jak sedátko z řetízkového kolotoče a nějak to bylo přidělaný na zádech ....jestli to mám doma tak Ti to sem zítra hodím :slight_smile: ...hihi a to už je asi 33 let zpátky, nevím kolik mi v ní tak mohlo být.
11. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tim poslednim si me pobavila :slight_smile:
11. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a Ty jsi našla nějaký odkaz za rozumný ceny, já našla jen něco v ČR a tam se to pohybuje kolem 350-500 kč.
11. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jooo pravda taky si řetízkáč vybavuju :grinning: :grinning:
11. pro 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bylo to trochu podobný tomuhle
11. pro 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek