• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - já mám pocit, že jsem nemělaopěrátko na záda. prostě jen sedačku :slight_smile:
11. pro 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kočíí www.ebay.com....jsou třeba teda z číny....ale to samý je podle mně na českých webech...ale kdyby se Ti nějaká líbila a nechceš se registrovat/musíš se registrovat na ebayi a i mít paypal...já to zvládla s návodem z netu.. :grinning: /,tak ji objednám na Tvou adresu a Ty mi jen pak na účet pošleš penízky... :wink:
11. pro 2013 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice každej mi na ni kouká...mně z Tebe klepne...a ze sebe taky...třískla jsem se do kovový židle kotníkem...trošku se to barví...ale kdyby to bylo něco,tak by to hodně bolelo hned,že?To by mi scházelo,ještě kulhat.. :grinning:
11. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moje ja se s vama rozloucim.. :slight_smile: Krasne tehulkujte,vsem budu nadale drzet pesticky.. takdy je uz spise tehulkovska diskuze a hlavne si dam od diskuzi pauzicku .. Moc vam vsem dekuji za vsechnu podporu... Preji vam krasne proziti vanocnich svatku a jen a jen same krasne zpravicky a zdrava miminka v naruci.. Mejte se...
11. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 pa pa pa....hlaď bříško... :wink:
11. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - no pokud to tak cítíš držet Tě tu nebudeme, ale určitě dej vědět jak jsi dopadla. Budeme na Tebe myslet a držet všechny palečky co máme.
11. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - kouknu na to a dám vědět. Musím se taky zeptat manžela jestli tam náhodou nemá registraci,on si takhle občas něco taky kupuje.
11. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb třeba na aukru taky,jsem tam registrovaná,ale systém mi přijde složitější...než na e-bayi...
11. pro 2013 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak pa, škoda, dej vědět, jestli budou čárky..holka..
11. pro 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 no vidíš, super zprávy, hezky si užijeme Vánoce a hurá do miminek..
@kamisb gratuluju, tak to je bezvadný, těším se na fotečku..
@muddledgirl no bolu mám vyhlídnutou už od toho května, vidělA JSEM JÍ V OBCHODĚ V Praze tu stejnou jako má Janice, tak možná mi jí přinese Ježuch...
@beryltm držím moooc palečky a těším se na zprávy, jak se budeš cítit a jaké budou příznaky, když se Petulka nechce radši diskusema stresovat, já se jí nedivím..
11. pro 2013 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 no vidíš to...já ji tady neviděla....ale teď vůbec nechodím po obchodem...možná,že v jednom ji budou mít...půjdu se tam mrknout někdy... :wink: mimi prý slyší už nějaké zvuky ve 13.tt a ve 20tt prý pozná maminčin hlas,ale líp slyší prý hluboké hlasy,takže tatínkové by na ně měli mluvit taky...no to jsem zvědavá...jestli si s prckem bude přítel povídat... :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Je možný, že se mi rozjíždí exém ? Že by těhotenstvím?
11. pro 2013 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, zub už je v pohodě.. mám krásnou novou plombu.. nebyl tam kaz, ale kus se mi uvolnil a proto to bolelo, navíc tam vznikla nějaká štěrbina, tak jsem ráda, že teď před Vánocema bude klid. Díky, příští týden mě čeká sociální komunikace a hned po Vánocích angličtina, to bude děs.
11. pro 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 juuu ty mas tu stejnou vyhlidlou???? Teee dobryyy :grinning:
12. pro 2013 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele mozny to fakt je ....ale je mozny, ze je to I tou nemocnici
12. pro 2013 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem...
@muddledgirl No já tomu věřím, že už od malého zárodku miminko něco cítí, vnímá..třeba ne ušima, ale celkově..je to zázrak...bola se mi líbí i jako hezký šperk, mám ráda takové ty ethno věci i oblečení...s ekzémem nemám naštěstí zkušenost, ale tělo v těhotenství prostě reaguje jinak, můžeš se osypat, nebo tě to naopak přejde..to ty hormony...já bych řekla, že to může být i tím pobytem v nemocnici, přeci jen změna stravy, asi i něčím dezinfikují ložní prádlo a tak...už jsi se ptala, jak to s tebou vidí??
12. pro 2013 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin no tak to je fajn, že to nebylo nic vážnýho a máš klid ...s tím učením okolo Vánoc je to mrzutý, dcera taky finišuje, ani nestihla se mnou jít péct cukroví...no ale studium je přednější..tak na tebe myslím, a´t to všechno dáš.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2013 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já asi nějakou podobnou gravírovanou viděla v krámě, kde jsme v květnu kupovali ten bezpečnostní pás pro těhu...ale právě jsem tehdy řekla, že je ještě brzo...no ale stojí snad 1200,-
12. pro 2013 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,jsem byla nemile prekvapena.No,vyskocilo mi to az dnes.Vubec ty lupy a jsem cela tady divne vysusena.... :wink: :wink: Kocky,jak prepnu cislice na pismenka s diakritikou na klavesnici..nevite?
12. pro 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Primar rikal,ze se to zitra rozhodne,coz je jasny...nechtej mi davat,zadny nadeje...ale ja se upravim,pripravim a verim,ze nas pustej.....no je fakt,ze nejakou dobu mam i jakoby akne pod krkem ...no zadna slava..... :unamused: Ja taky verim,ze vnimaj....Tu stravu moc nejim....vetsinou brambory...taky me napadlo..jestli to nemam z pomerancu,vcera jsem snedla tri...to doufam,ale ze ne...ale je fakt,ze mamka mela x alergii a tatka koprivku.. :wink: :wink:
12. pro 2013 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice Devcatka, knackebroty mi delaji na zaludek mnohem lepe nez pecivo...je fakt,ze nutricni terapeutka mi rekla,ze bych lepek nemela,kdyz mam 0.Je hrozne zvlastni,ze az na ty sladkosti si telo rika o same zdrave veci...../no skoro,mam chut na tocenak s cibuli.../ :wink:
12. pro 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl caps lock? Hele ja jsem vysusena jak treska a mamoaypane zada a dekolt dnes si jdu koupi elasti-q
12. pro 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl No tak to na tebe budu zítra myslet...já si knackebrot nedovedu představit, je strašně suchej...brrr.ale nezkusila jsem to, třeba by byl dobrej..já ráno vařím vločkovou kaši s banánem, javorovým sirupem a jogurtem..to nám chutná oběma..
12. pro 2013 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 hrozna palka teda :unamused:
12. pro 2013 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já mám hlavně oschlý hrozně chodidla...tam si elastiq fakt za ty prachy patlat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to víš, to bude ten transfer z mexika... :grinning: :grinning: :grinning: proto jsou ty boly tak drahý..ale mají je i tady v bazárku, jen jiný než chci..
12. pro 2013 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 javorovej sirup nemam ale koupim..to vidis to,mam doma vlocky a jahly....mnam....no mne maslo moc ted taky nechutna...nebo spis, je mi po nem blbe..tak jsem jedla knackebrot,ale s platkovym syrem... :wink: A kolik do toho davas jogurtu a jaky? Vyzkousim... :wink: Ja mam radi i tvarho s bananem..
12. pro 2013 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no..je to des bes...s tou kuzi a pleti, vyrazkama,llupama..ale hlavne,ze mame zdrava miminka... :wink: Caps lock zmeni mala pismena na velka....ja to zkusim najit ve vyhledavaci... :grinning:
12. pro 2013 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ja mam taky,ale doma a pak mam olejicek z dm a stal par kacek... a je dobre mastnej..doporucuju...
12. pro 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek