• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
Holky jedu s agamou na rentgen a kontrolu tak drzte palce
12. pro 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl normální bílou Hollandii, ale je to asi fuk, podle chuti tak tři lžíce po uvaření, pěkně to zchladí a můžeš hned baštit...vločky vařím tak 5 min ve vodě..
12. pro 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice držíííím, agamko, hodně štěstí...
12. pro 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mnamiky dekuju za napad... :wink:
12. pro 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice drzime pesticky mmmoooccc :grinning:
12. pro 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja to nemyslela zle a jo citim, cist diskuze mi ted nepomuze
12. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já taky ne ...tak jestli to tak vyzvělo tak se omlouvám. Každá to cítíme jinak a je dobře se toho držet. Ale vědět nám pak dáš viď?
12. pro 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 držím palecky všechny!!!!!!!!!!!
12. pro 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@kamisb jsem zjistila, že fakt to psaní občas vyzní blbě ...brsh něco napsala já si to přebrala jinak, já něco napsala, pidisek si to přebrala jinak, ted vy..anebo prostě ty hormony :grinning: :grinning: :grinning:
holky já myslim, že se tu všichni chápem a držíme a nikdo nic nemyslíme zle, že jo takže určo vše OK
12. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 já snídám jogurt s ovocem a cereáliema, vločky já němůžu....
12. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@jaka17 Agamka je lepší, jen furt tahá nohy, protože má zlomenej obratel, dostala injekci kalcia, odčervení a vzal ji na rentgen, bude to chvíli trvat,ale protože je to bojovnice tak má velikou šanci na uzdravení...jsme přijeli domů a vzala si ode mě z ruky 6 cvrčků:slight_smile:) sice jako to, že je musim držet v ruce mi až tak radost nedělá,ale přežiju to
12. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
HOLKY ted jsem šla pro špagety a pro maso na vývar a normálně vedle nás je obcchůdek - sekáč pro děti - maj tam z Anglie oblečení a i nové a hračky a tak jsem tak jako tam vlezla a maj tam super oblečení pro děti - malé tričíčka od 15 Kč a fakt pěkný čistý a fakt hezoučký prostě tak to jsem jasná :grinning: :grinning: :grinning: takže kdybyste tak jako v pozdější fázi některá chtěla spojit kafe s vybíráním pro miminko ...tak mám dobrej tip -sejít se na obídek

http://www.barnamarjance.cz/index.php/jidelni-listek2 výborně tam vařej fakt výborně a maj i denní nabídku a pak přejít naproti a do obchůdku...ale to je návrh... :grinning: :grinning:
12. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 prosím tě , důležitý je, jestli ti to pomáhá, nebo tě to stresuje tu s námi kecat..já třeba pokud se u mne nic nedělo, tak spíš jen četla..po tom zklamání jsem nechodila skoro vůbec a nejvíc mi to pomáhalo právě při čekání na výsledky ET, kdy jsi doma a sleduješ se a leze ti to na mozek, chceš popsAT, JAKÝ MÁŠ PŘÍZNAKY A SLYŠET, JAK TO MĚLY HOLKY...sorry caps lock...ale pokud to máš jinak, je to na tobě a nikdo to nijak nemyslí, jen je nám líto, že bys nám nedala vědět, jak to dopadlo, když už to tady spolu poměrně dlouho táhnem...tak prostě držím palečky a řid´se svým pocitem...
12. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo jo jo...to beru, jsem sekáčovej maniak...jen co mi bude líp, tak to třeba ještě s kamisb domluvíme...no a agamka super, je dobře, že na ní máš čas...já si dneska musím udělat kuřízek..to je super reklama, vždycky se směju a mám na něj fakt chut´..
12. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je super s agamkou dobré zprávy...Na oběd bych šla holky s váma hned...ale jste daleko...bééé :unamused:
12. pro 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kuřízek,to mu se taky vždycky tlemimi...je to mazeeeccc..
12. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ten obchůdek se vám s @kamisb bude fakt líbit holky já ještě, že jsem teprve šla do bankomatu a neměla u sebe ani korunu:grinning: a zpátky jsem měla plný ruce,ale po screeningu jedno malé bodíčko koupím:slight_smile:)))
Jsem ráda že jsem doma po těch letech v nervech jsem si hodně odpočinula, všichni říkaj jak jsem vyhlazená a zářim a prostě když to na mě přijde tak lehnu a hotovo ..
Jo myslim, že to bude Ok až budeme všechny po screeningu a nebudeme krvácet...
12. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17 děvčátka, nedělejte mi chutě...jo???Já dnes kuřena paprice /nesnáším../ a k večeři vepřový na mrkvi /taky nesnáším a ještě to děsně smrdí.../
12. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ta reklama je super jsem se ptala Kuby co chce na večeři štědrovečerní páč vim, že kapra moc nemusí a volám na něj kuřízek kuřízek!!!!!!!!! jo jsou boží dětičky:slight_smile: taková milá reklama:slight_smile:žádná agrese:slight_smile: kuřízek telecí :grinning: :grinning:
12. pro 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak to bych měnila já miluju kuře na paprice ..hele dobrej nápad ho příští týden udělám:slight_smile:)))
Jinak děvčata zítra nám přivezou 5 x domácí husokachnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 1x je pro tchýni a zbytek mojeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pak hoď čiči foto,ráda se mrknu na hadýrky :wink:
12. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice husokachna mňam.......moc dobré..závidím... :grinning:
12. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl holka jako myslíš až půjdeme nakupovat tak potom?
12. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hrůza jedno zvíře mi leží v nohavici u džín, druhý na polštáři nad hlavou a třetí u nohou jsem tu obložená ....
12. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,takže až vylezu odsud,koupim kachnu, husu, nebo husokachnu...co je nejchutnější masíčko...krůtu už nechci..
12. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, kdy chceš...se pochlubíš aspoň... :grinning:
12. pro 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice holky, já jsem dobrej strávník, já sežeru všechno, husokachnu miluju na jablkách, kuře na paprice taky ..prostě mazec, mě chutnalo i ve školní jídelně..fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu obalovat, mám plnou hubu slin....at´žije kuřřííízek!!!
12. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já taky kromě hrachový kaše a extrémně tlustýho masa já jdu taky asi vařit a dodělat to cukroví o víkendu bude nepoužitelná kuchyn...
12. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak školní jídelnu mi raději nepřipomínej...tak jsem snědla aspoň polívku...
12. pro 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek