• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@lenkafel To je hezký, Pepča a Lojza :slight_smile: . Je dobře, že se takhle tešíte a berete to jako "HOTOVOU" věc. Určitě tam mimískové jsou, kor, když máš příznaky, jaké máš...
14.8. tak jo budu napnutá jak struna, ten den mám narozeniny, bude mi 30 let, takže to určitě vyjde :wink:
Supr, děkuji za radu, mohla bys mi prosím prozradit, co je to za čaj a kde ho mohu pořídit. Tedy, pokud není volně k dispozici v lekárně.
Ještě info, ten se má pít už při snažení nebo až když si myslíš, že už těhotná jsi? Děkuji
7. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak to ti třeba dám krásný dárek k narozeninám a pošlu fotku s // když to vyjde, já ho kupuju v dm drogerii, je to čaj od teekanne, má růžovou krabičku, jmenuje se čaj pro těhotné....piju ho do té doby co jsem začala brát hormony před ketem a díky tomu jsem možná měla i tak dobře nastimulovanou sliznici, že mi stačí poloviční dávka hormonů než před ketem v dubnu :slight_smile:, takže myslím, že ho můžeš začít pít hned,
http://www.teekanne.sk/pregnancytea.php
7. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Fajn, beru to jako obrovský dárek a nechci vidět nic jiného, než dálnici :slight_smile:
Tak supr, hned zítra si ho koupím, za zkošku nic nedám... Ještě se podívám v práci, zda ho také náhodou nemáme...To víš, krámská :slight_smile:
7. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak snad se dočkám no a třeba tě to taky příznivě nastartuje :grinning: , primářka v caru mi řikala, že jsou jednoznačně pro takové čaje, že pomáhají
7. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Tak super, zkusím ho a už se moc těším...Mrazáčči se rozpustili, zavrtali a už je jim skvěle u maminky :slight_smile:
7. srp 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no doufám, protože si jinak neumím vysvětlit to moje mega břicho, mám ho velký asi jako když jsem čekala syna a byla jsem tak ve čtvrtém až pátém měsíci
7. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel No, my se jdeme ještě dnes snažit...Prosím Tě, mám OVU, kolik dní to má cenu zkoušet? Dnes,zítra a pak ještě? Né, že by tgo bylo nepříjemné, to ne, ale manža je úplně grogy z práce, musím ho nechat vydechnout :sweat_smile:
7. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no snažit se běžte honem honem, já bych řekla že ovu je tak 3-4dny, ale 100% to nevím, šup šup do postele :grinning:
7. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Já vám OVU jen díky Clostíku, takže nevím...Super, jdem pokoušet štěstí... Tak pá zítra a miminkům dobrou noc :slight_smile:
7. srp 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jasný, tak výkonům v posteli zdar :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dobrou
7. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoooj, tak jsem te sice nestihla, ale i tak ti moc dekuju za podporu, jsi zlata a takovy zensky jako ty jsou proste predurceny bejt mamy, takze pocitam, ze uz se pekne oplodneny vajicko pomalu posouva vejcovodem delohy, za 5 dni se tam pekne zavrta a ty nam tady ty dve carky za dalsi tejden budes vystavovat:slight_smile:
jinac co se tyce ovulace - ono to vlastne prakticky je trochu jinak - ovulace trva jen chvilku, terminem ovulace je minen okamzik, kdy se vajicko z folikulu uvolni a cestuje do vejcovodu. jeho zivotnost je cca 24 hodin, takze plodny dny jsou cca 2 dny pred, v den ovulace a den po a to z toho duvodu, ze spermie jsou schopny v zenskym tele prezit cca 24 - 72 hodin, cili kdyz mas sex dva dny pred ovu, tak ty kvalitni spermie jsou schopny v tom vejcovodu na to vajicko pockat. to samy v den ovu, to se tam tak jako hezky sejdu a den po to vajicko stale ceka a i tak je sance. takze jakoby ta pravdepodobnost je vysoka cca 3-4 dny kolem ovu.
no a podle toho se i da teoreticky ovlivnit pohlavi miminka, protoze spermie s klucicim chromozomem Y jsou sice rychlejsi, ale vydrzi kratsi dobu a holcici s X to maji obracene, takze pokud mas styk pred ovu, tak je pravdepodobnejsi, ze do ovu vydrzi cekat ve vejcovodu spis ty holcici, pokud v den ovu, tak rychleji tam budou ty klucici. :slight_smile: no ale jak to je, kdyz do toho busis kazdej den, tezko rict :grinning: :grinning: proste bud uz jsou spojeny a uz k oplodneni nedojde, nebo prave dneska si ta prava to vajicko najde:slight_smile: no a uz vubec tezko rict, pokud mas tech vajicek vic!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 - tak OVU je jen jeden den, ale spermijky můžou chvíli na vajíčko počkat a nebo naopak jde vajíčka na proti, takže se říká jsou plodný asi 3-4 dny :slight_smile:
tak hodně štěstí
7. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj sasy, tak konzultace proběhla....všechno pěkně rozplánováno, to je dobře, je lepší to mít všechno posychrovaný a prokleplý, než se člověk pustí do dalšího pokusu (bohužel jich není neomezený počet) což tě zcela chápu, že člověk to na jednu stranu chce hned a na druhou ne, je to náročné celá stimulace a to po ní ještě víc....já už vím jak sladké je to ovoce na konci, za což stojí všechno, ale taky už jsem si zjistila jak těžké je vidět bílý test a jak to člověka srazí na kolena.....to imuno je určitě potřeba doladit, to umí být taky pěkný prevít a pak v říjnu už to bude nachystané jedna báseň, což ale je daleko, protože teď je v plánu malý řéééééééék :wink: a jinak přítel je mazel, že tak s tebou bude cvičit, to pak bude moct přejít z jednoho cvičení třeba na druhý (kamasutra :grinning:)
7. srp 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel který den jsi po transferu? :slight_smile:
8. srp 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj krafalky,teda vy jste to tu včera rozjely,musím vás dočíst. :grinning: Včera jsem měla dovolenou a jela jsme na celý den ke své bývalé kolegyni co je na mateřský. Má chlapečka 3,5 a holčičku 1. Tu jsem včera pomáhala nakrmit, uspat a mateřské pudy se u mě opět rozjely na plné obrátky. :slight_smile: Holky já chci miminkoooooooo :dizzy_face:
Také jsem si včera volala na výsledky imunologie do CAR a všechno mám v pořádku, žádost na IVF je odeslaná,takže na konci srpna to vypukne :sunglasses:
8. srp 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 držím ti moooc palce aby dneska byly dobré zprávy a HCG rostlo :wink:
8. srp 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to by bylo aby z toho vašeho řádění něco nebylo :grinning: A rovnou paterčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 naprosto rozumím tvým pocitům. Je asi dobře,že se to IVF posune když se na to psychicky necítíš. Je hodně důležité být psychicky v pohodě. Já jsem se naprosto skvěle cítila u 2 IVF kde jsem cvičila Mojžíšovou a pila bylinkový čaje. Takovou vnitnřní pohodu jsem nezažila už dlouho. Tam se to tenkrát povedlo i když to nakonec nedopadlo dobře. Tak teď od soboty také doma cvičím mojžíšovou - každý den a začala jsem pít bylinkový čaj na IVF a budu doufat,že ta pohoda zase přijde. Tak ti mooooc držím palce aby se imunologie zlepšila a ta psychika ať se otočí do pohody. :wink:
8. srp 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, diky:slight_smile: a jakej caj presne to pijes?
8. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Mam ještě od minula čaj přímo na podporu IVF, Je tam řebříček,bez černý,máta,mařinka,puškvorec,jmelí,zeměžluč,drnek a mateřídouška. Ale loni jsme kombinovala čaj na neplodnost a endometriozu. Ty teď nemám.
8. srp 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no vypada to pekne, ale kde se k tomu da prijit prosim?:slight_smile: to mas od nekoho namichany, nebo to se takhle prodava? a kde?
8. srp 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek dneska jsem 15den
8. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje,všem vám moc moc děkuji za podporu,ale happyend se nekoná,ráno sem začala masině krvácet,takže je to pryč,na krev sem ale přeci jen jela aby si nemysleli,že sem se na to vybodla.Docela mě to vzalo,mylsela sem že sem silnější a houby emoticon myslim,že kdyby byly testy od začátku negativní nebylo by to takový jako ted když byly pozitivní o to je to pro mě horší do dašího pokusu :frowning2:
8. srp 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
www.otehotnet.cz ale když si najedeš na www.jukl.cz tak od nich to berou a tam to ,mají za nižší ceny. Akorát tam myslím nemají ten na IVF. Podívej se tam třeba si něco vybereš. :slight_smile:
8. srp 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 je mi to moc líto. Znám to co teď prožíváš,ale veř mi,že zase bude líp. Teď se ze všeho vyplakej,musí to ven. A až nabereš sílu tak se zase pustíš do boje. A já věřím,že příště už to dopadne dobře. :wink:
8. srp 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak se hlásím zase zpět z nemocnice doma:slight_smile:. Teda to už ani nemůžu dočíst, to je hotovej román :grinning: . Takže všechny zdravím a píši to pro všem. Tak jsem měla štěstí, že mě operoval dokonce můj gyndař, takže bude vědět pěkně co a jak až to budeme probírat, byl na mě hodnej, udělal mi jen dvě dírky :wink: . Jinak nález super, tak jsem fakt z toho jelen v čem je zakopanej pes :angry: . Oba vejcovody průchodný, tekutina volně protéká, vaječníky bez jizev, děloha taky, jen pod levým vaječníkem malá endometrióza, tak jí gyndař hned vyndal a vypálil. V po jdu na vyndání stehů, tak jsem zvědavá co a jak se domluvíme....fakt nevím no, mě snad nedozrávaj vajíčka či co.....
Jinak všem čekatelkám na testování moc držím palce a nám ostatním co se připravujeme pevné nervy a už se těším jak tam všechny postupně uvidíme ty //
8. srp 2013 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@baby1984 :( to je mi hrozne lito! drz se!
8. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dekuju, koukam na to. akorat ve mne teda moc nebudi duveru popis: caj na neplodnost: Zatím neznámým mechanismem podporuje plodnost. to je dost divnej blabol, to by snad meli vedet, ne?:slight_smile: chjo, v tom aby se cert vyznal. takze ty mas ale jinou smes, kterou tam opravdu nemaji:slight_smile:
8. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 píšou k tomu tohle a já si myslím,že mi to pomohlo loni s tou psychikou. Ten čaj na IVF je prý k uhnízdění již oplodněného embrya. Ale doma mi zbyl tak ho piju už teď i když KET bych měla mít za 2 měsíce pokud teda budou embryjka vhodná k vyšetření PGD. Tak snad to nevadí. Já bych ti možná ten na neplodnost teď doporučila spíš. A nebo jak tu psala Pidisek myslím,ten čaj od báby Radlické. Ale podle toho jejího návodu. Bylinkama nic nezkazíme. :wink:

Čaj Neplodnost je vhodný zejména pro ženy ( ale i pro muže).

U žen je vhodný zejména na vyrovnání zdravotního stavu, pomáhá při doléčení zánětů, infekce, ložisek a tím pomáhá k plodnosti u žen

Čaj pomáhá:
doléčení infekce, doléčení ložisek a zánětů
- zlepšení plodnosti u žen
- zlepšení psychického stavu žen i můžů
8. srp 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek