• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@kamisb Ahojky,no to právě nevím....oni to nikdy neříkaj....před dvouma týdnama jsem šla až ve dvanáct...děkuju moc,seš hodná...
13. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm to je takový blbý, že nevíš co?

no ale moc bych Ti přála, aby bylo vše už v pořádku a mohli jste jt domů. Už to tam musí být hrozně moc dlouhý.
13. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - a co jak je Tobě, vše v pořádku od toho večera po návštěvě doktorky?
13. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky, je to dobrý, postupně ustalo i špinění, no ale bojím se moc hýbat...naštěstí blbě mi je furt, příznaky mám, takže tam doufám je...no klidná budu zase až po UTZ..znáš to...a tobě ještě dávají ten ascorutin??kdy budeš vysazovat léky??
13. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no tak to jsem ráda a jen odpočívej. Doktor říkal, že tam nic nevidí, že hold špinit se občas může, ale že se prostě mám furt šetřit no.

jo utroš mám brát do konce 12týdne, takže už jen týden a kousek :slight_smile: a už jen 4 denně si zavádím polední dávku jsem už vypustila. Stejně prcka už vyživuje placenta, tak je to už jedno, ale asi do tak pondělí budu brát ty 4 a pak to snížím na 2. Mudr to ještě v gennetu říkala, že ke konci to snižovat.
A ascorutin mám dobrat platíčko po 1 denně, takže asi ještě 9 dní. A v uterý si mám zavolat na imuologii kvůli prednisonu, tak snad jej taky pak vysadím. Stejně by se taky snad měl brát jen do konce 12týdne a to tak akorád asi vyjde.
13. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - a kdy že máš daš ULZ? ...já ted až toho 27. no ikdyž ono to je 14 dní tak to snad uteče...když tam jsou i ty vánoce.
13. pro 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo, tak to se těším, až budu úplně bez léků..z Caru mi to taky napsala do toho 12 tt a prednison jen do 10, tak to se obzvlášť těším, bolí mne z něj asi trochu hlava..těším se na klidné svátky, tak snad nám to nic nenaruší...dneska jdu dělat rumové koule...
13. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky 27..to bude obrázkú..
13. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já jsem byla v 8 týdnu na imunologii na krvi a právě ted v uterý budou výsledky a podle toho se uvidí.
No já jak beru jen tu půlku tak už se mi hlava nemotá a bolí jen občas když jsem víc unavená, takže mi naštěstí už nic nedělá, ale když jsem brala ten celej tak to bylo jak na kolotoči permanentně.

jj já si sebou přibalím i flashku, kdyby to šlo nahrát, máme toho 27.už screening, tak kdyby to šlo třeba nahrát.
13. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no právě už se těším, že se ho zbavím..je to hnus...myslím, že by ti to mohli nahrát, to je dobrej nápad..já si jí na screening vezmu taky..
13. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj :slight_smile: v 8 tt tam najednou byly dve srdíčka :slight_smile:
13. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj zeny.koukam ze je tu obdobi spineni.mooc vam drzim palce aby to brzo preslo a byli jste na vanoce v klidu.
Ja poctive odpocivam a papam a picham leky.ted je to na mrnouskach zda se zavrtaji.verim ze ano tak snad me nezklamou.nakonec mame jeste i tri mrazacky. :sunglasses: verim ze je ted potrebovat nebudeme.
13. pro 2013 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no tak jsem si to pamatovala dobře, že jste to ze začátku nevěděli...ale je super, že to takhle vyšlo, budeš to mít pro jednou za sebou a kluka i holčičku..
13. pro 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no hezky odpočívej a hlad´bříško.....oni se potvůrky určitě zakousnou...no a kdyby něco, je dobrý vědět, že máte i plán B- mrazáčky na sourozence..
13. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 je fakt ze s mrazackama jsem vice v klidu.nikdy jsme je nemeli az ted.ale i tak jim verim.normalne se mi dnes podarilo bodnout o jehlu.jsem pako.no idelala se mi tam modrinka.hlavne ze jsem chtela byt lekarkou.chudaci pacosi :grinning:
13. pro 2013 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, děvčata. Tak máme za sebou kontrolu v Podolí a příští týden screening a kontrola u mojí doktorky. V lednu do poradny v Podolí.
13. pro 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm nic si z toho nedělej já se taky už asi dvakrát bodla:slight_smile:))))
13. pro 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no podobnej mi prý je dost, chuděra,ale naštěstí je mnohem hezčí a je to hezkej kluk katej, ty oči má ještě větší a dlouhý řasy:slight_smile:)))))))))))))))
13. pro 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to je super, taky bych chtěla chodit do Podolí a pak tam i rodit...
13. pro 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Vás zdravím všechny já mám dneska od rána fofr..tak moc nestíhám. Dorazili husokačeři s husokachnama tak jsem narvala do mrazáku 3 a jednoho obra do trouby(teda tak tak) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jem vyndala domácí zelíčko akorát knedlik manža koupí po cestě:slight_smile: a musim vyklidit kuchyn od svého bordelu páč bude zase přes víkend rozbombardovaná:slight_smile:
autor
@tygrisek09 kdy jdes na screening a taky do Podolí?
autor
@jaka17 stejně absurdní co do Motola jsem nechtěla a ted tam stejně budu rodit :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdeme ve středu odpoledne
13. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a do Podolí
13. pro 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 já tam jdu ráno na osmou na krev a ve 12 na UTZ ve středu
13. pro 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no s těma porodnicema je to hodně o známých doktorech, hlavně u mě na tom císaři není co zkazit...gto normální porod je víc nevypočitatelnej...
13. pro 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no právě bvíš jak jsem dopadla,ale ted mě bude mít ten nejlepší z nejlepších při porodu tak jsem v klidu:slight_smile:
13. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Peču toho husokačera to je pták jako hovado čéče:slight_smile:) e mi málem nevešel do toho litinového pekáče:slight_smile:))))))))))
13. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb miminko, které se má čile k světu ve vašem bříšku, se chová stejně jako lidé v pravěku. V jedné vodě bydlí, pije ji, nabírá si z ní živiny potřebné k životu a ke správnému vývoji, a zároveň do ní vypouští to, co je mu už k ničemu. Je pro ně vodovodem, a současně i stokou.

Jak se mu bydlí?
V čiré tekutině, ve které devět měsíců žije a která ho obklopuje ze všech stran, je všechno možné: glukóza, bílkoviny, minerální látky a třeba i buňky z povrchu plodu. Množství plodové vody se mění. Jak říká gynekolog Pavel Calda, v první polovině těhotenství je její objem větší než objem plodu. A na konci těhotenství je v amniálním vaku přibližně 600–800 ml plodové vody. „Plodová voda představuje pro vyvíjející se plod ideální ochranné prostředí. Je důležitá pro látkovou výměnu plodu, zprostředkuje regulaci jeho vodního hospodářství i přísun minerálních látek. Ve druhé polovině těhotenství miminko plodovou vodu polyká a vylučuje močí, takže je zaručena plynulá cirkulace. Její obměna je velmi rychlá – ke konci těhotenství se za hodinu vymění z poloviny.“
13. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
13. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek