• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@pidisek zkusím děkuju...my jsme včera usnuli s přítelem asi už v devět večer.. :grinning:
14. pro 2013 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek aha,tak super.....děkkuju...
14. pro 2013 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
Ahoj,já resp. MY nic nechystáme,měla bych jen jít ma nějaký testy,ale to nechám až na leden a do dalšího nanučka půjdem až zjara ,pokud se to nepovede přiroz.cestou.
Tak snad rok 2014 bude úspěšnější než ta 13,ta byla u nás šílená.

Holky,moc moc vám přeju,aby bylo vše v naprostém pořádku a vy jste si mohli pěkně v klídku a pohodě užívat těhotenství.
Dalším snažilkám kvalitní embryjka,který se zakousnou a nepustí =0)
14. pro 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno, všem
@pavlaru Tak hezké Vánoce a v roce 14 samé dobré zprávy..
14. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl cokoska na vareni a hera.
14. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobre rano!:slight_smile:
14. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak tfuj tfuj at se chyti a nepusti ;))))
14. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice čau Jani, muddle už má zakousnuto :grinning: :grinning: :grinning: nééé :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ??
tak jak je..??
14. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice Dobré ráno kočky.Tak jsem mrkla na Sirotčinec, dobrý....a dnes se půjde asi na cukroví..Já pekla tak 3x v životě :grinning: :grinning: :grinning: Tak vůbec ani nevím,co mám péct.Linecké asi, mám výbornou borůvkovou marmeládu z Lidlu...no a budu čučet do kuchařek nebo něco lehčího poradíte...? :grinning: :grinning: :grinning: Včera k večeři byla pizza..mňam, mňam...
14. pro 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 je ja to psala s neumytyma ocima :grinning:
14. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@malaradost to bylo samozrejme pro tebe.tfuuuuujjjj tfuuuujjjj drziiiiimmm vse co mam at se zakousnou
14. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl vanilkovy rohlicky jsou dobry a lehky...rumovy kulicky jsou jednoduchy...jestli chces recepty napisu ti je mam leta ozkousene.jeste delam orechy a vosi hnizda, ale vosaci jsou pracna pakarna
14. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl delala jsem I pernicky ale uz jsou sezrany davno:grinning: tak maj smulu.zustala moje pernikova chatrc ;)))
14. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlaru Stastne a vesele a velmi plodny rok 2014 ;)
14. pro 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak jo, budu ráda...kočko,moc díky...mně se cukroví nikdy moc nevedlo...ale teď když bude baby,tak se ho musím pořádně naučit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jo pak bude chtit patlat s tebou ;) uklidim par veci dopecu narozeninovy dort a hodim ti je sem
14. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Super..my půjdeme na nákup až po obědě...a tak jsem taky zvědavá,jestli najdem vykrajovátka....ty jo. ...narozeninový dort...Ty jsi ale šikulka....
14. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a potřebuješ do té doby vědět suroviny co? tak já to napíšu hned pak musím s kubou nakoupit zeleninu a ovoce pro zvířátka a sladkosti na skauta mají vánoční večírek
14. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahojky Jani, 21.11.ve 3.13 hodin 3280 gramu, 48 cm :grinning:
14. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl je to vždy na jednu dávkum já dělám tak ze 2-3 u nás se to sežer:slight_smile:
Vanilkové rohlíčky:
250g hladké mouky
180 g másla
100 g mletých ořechů
60g cukru
2 žlotky, citronová kůra

Rumové kuličky:
120 g rozinek
120 g ořechů
60g cukru
50g strouhaných piškotů
50 g másla
rum

rozinky namočíme na 2 hodiny do rumu, třeme máslo, vmícháme trochu kakaa, oříšky, cukr, rozsekané rozinky a piškoty - obalujeme v kokosu nebo ořechu.....
14. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@renca1978 Jéééééééééééééééééé ta je krásnááá mooooocccc gratuluuuuuuujjjjjjjjjuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!Přeju Vám oběma mooooc moooc zdavííííííííííííí:slight_smile:)))))))))))
14. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Dekujeme :slight_smile: jo, a takova zajimavost............20.11 jsme byly v poradne a vse bylo ok, prijeli jsme domu k veceru a za chvili jsem zacala mit kontrakce, tak jsme o pulnoci jeli zpatky, kontrakce po 2 minutach!!!!nakonec stejne akutni sekce, mala mela spatnej monitor, pak se zjistilo, ze mam srusty na strevech a zakalenou plodovku.............Nastesti vse dobre dopadlo :wink: Koukam ze uz ses 13tt, super, jen tak dal................jak se cejtis???
14. pro 2013 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 - tak hlavně že jste to zvládly a jste obě v pořádku.

je krásná :slight_smile: už aby byl červen ...já chci taký :grinning:
14. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@renca1978 jééé no teda, ale je krásná a hlavně, že to fakt všechno dobře dopadlo - vidíš je šikovná řekla si sama, že chce ven, že je něco špatně:slight_smile:))) tak na sebe dávejte pozor holky moje:slight_smile:mě to vždycky tak rozněžní:slight_smile:))
Já se poslední 3 dny cítím báječně.........jen mě pobolívá břicho,ale to je tím jak se to všechno natahuje a rozpíná, začalo mi růst už bříško...jsem se divila,ale pý můžu mít dělohu vepředu a u druhorodiček to prý bývá tak aspon se mi napnul ten špek:grinning:DDDD...Jen se bojím no..14 dní jsem nebyla na UTZ, jdu až ve středu na screening tak se bojím celkem, to víš no sama ty obavy jsou..už nejsem nejmladší a tak prostě, přemýšlím, jelsti tam je a tluče mu srdíčko, protože jsem byla zvyklá furt chodit na UTZ...takže doufám, že screening dopadne dobře a pod stromečkem budu v klidu.....:slight_smile: ale říkám si, že sice jsem četla o potratech ve 12-14 tt,ale doufám, že to nejhorší riziko fakt už opadlo a začnu si to po screeningu užívat. Chodím furt na záchod a na papíře zatím žádné špinění ani krev, to teda většina holčin tady chuděry měly, prsa se mi zvětšily o číslo což je teda šílený :grinning: a mám je strašně modrozelený žílama:slight_smile: tak to mě uklidnuje, že je aspon vidět, že je vše OK...Strašně se letos těším na Vánoce:slight_smile:..vždycky se těším,ale letos o dost víc asi tím srdíčkem pod mým srdíčkem:slight_smile:)
14. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju,seš zlatíčko...snad to nezkazím... :grinning:
14. pro 2013 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 moc gratuluju, máš krásné miminko a byly jste obě statečné.A už zas bulim,jak vidim mimi... :grinning:
14. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb Uzivej briska pokud to jde :wink: mne se po nem docela styska :wink: celkove po celym tehotenstvi :slight_smile:
14. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ty neustale obavy moc dobe znam, ja byla porad nervozni az pak jak jsem citila konecne pohyby, tak jsem byla vic v klidu :slight_smile: tak se drzte a drzim palecky :wink:A kdybychom se tady do Vanoc nevideli, tak krasne Vanoce prejeme a stastny Novy rok.Urcite bude!!!!!!
@muddledgirl dekujeme moc :wink:
14. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 gratuluju ke krasnému štěstíčku :wink:
14. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek Dekujeme :slight_smile: a taky prejeme hodne stesticka :slight_smile:
14. pro 2013 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek