• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@renca1978 úžasná a moc krásné jméno :dizzy_face: Gratuluji moc!
14. pro 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 Taky ještě jednou moc gratulujuke krásné princezně...hlavně, že jste v pořádku..akrásné Vánoce a Nový rok
14. pro 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ty jsi taky kuchařinka, včera husokachnu, dneska dort.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .já se dneska zmohla na kuřecí polívku s nudlema a odpoledne asi udělám štrůdl..byla jsem se projít na trhu, tak se mi udělalo nějak líp, člověk ten čerstvej vzduch taky potřebuje...no a koupila jsem maso na kančí gulášek na Silvestra...
@muddledgirl lehký jsou i skořicový hvězdičky, je to v podstatě linecký těsto se skořicí..asi lžičku a vykrájíš hvězdičky, nemusí se slepovat..
14. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak jo zkusíme...ale nevím,kdy se k tomu dostanu...já jsem vytuhla asi na hodku a přitel má nějaký sraz z práce /náhlý/,tak cestou zpátky půjde na nákup...děkuju za tip...
14. pro 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Moc dekujeme a taky prejeme krasne Vanoce :slight_smile:
14. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 - no bříško se hladím, ale jsem spíš nafouklá :slight_smile: ale je mi celkem blbě tak si to zatím moc neužívám. ...ale to snad brzo přejde
14. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha....mne bylo krásně az teda na par dnu.....pro mne bylo tehu nadhernym obdobím života,doufam,ze jeste jedno zažiju!!!přece jenom mi v létě bude 36,a dalsi otázka je,jestli to vůbec půjde otěhotnět.no uvidíme:slight_smile:
14. pro 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb .. Bude líp, uvidíš :slight_smile:
@renca1978 Me je taky porad krasne - a dekuju těm pidískům každý den, jak jsou hodní... Modlím se, aby to bylo ještě dlouho takhle a vydrzeli v brisku :slight_smile:
14. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 - no mě to první těhu co nedopadlo bylo dobře celou dobu, ale teď si to asi mám užít ...či co.
Ale je pravda, že jsem měla už na začátku hodně vysoký HCG a někde jsem četla, že čím vyšší, že hold jsou ty nevolnosti větší no. Ale snad to na konci 1.trimestru zmizí a bude to pak fajn.
14. pro 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 - koukám, že jsi si ještě neupravila ten popisek a vypadá to, že už 3 týdny přenášíš ;)
15. pro 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ...ne tohle ...http://www.ebay.com/itm/new-sterling-silver-mexican-bola-pendants-musical-bali-harmony-ball-H3-cage-ball-/141048528703?pt=Fashion_Jewelry&var=&hash=item20d725bf3f

new sterling silver mexican bola pendants musical bali harmony ball H3 cage+ball
From China ...139,96 + 19,82 Kč ....

je to to třetí v tom tvém odkazu
15. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb o.k.,tak já to objednám.. :wink:
15. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Holky jak se Vám dnes daří??? my malujeme kuchyn tak to je bordel všude, celý týden budu gruntovat:slight_smile:) ale aspon to bude krásný:slight_smile: ted mám pauzu, manža už maluje jednu část bílou, tak sepisuju věci co budou potřeba pro miminko:slight_smile:)))) to mě baví:slight_smile: jak vy ? vše Ok?
15. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda už takhle všechno sepisuješ jo ...já si ještě chvíli počkám.
ale já to mám vlastně sepsaný už 4 roky ...mám v práci sešit a tam jsem měla i kde co stojí apod :slight_smile: a co bude potřeba pro mě a pak do porodnice. Ale asi to vytáhnu až někdy v dubnu. A pak sednu k webu a budu objednávat :slight_smile:
jinak je mi asi líp ...žaludek už nezlobí tak často ..taky podle MS zítra začínáme 12týden :slight_smile:
a podle ULZ už jsme jej načali ve čtvrtek ...jsem zvědavá jak to bude vypadat toho 27.
15. pro 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Ty moc nevydržíš nic nedělat co? takhle se pustit do kuchyně.
15. pro 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ona byla dlouho rozdělaná a vysekaná elektřina do zdi tak jsme to chtěli mít na Vánoce hotový...na jaře budeme malovat zbytek bytu ....aby tady bylo čisto....všechno jsem si tam oblepila amanža se snaží,aby nenadělal moc, chce mě šetřit..:slight_smile:
15. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo a bude líp neboj...já v úterý začínám 14 tt..ty jdeš taky 27 na UTZ??? to jsem tu 3 :slight_smile:))))) já byla naposledy u doktora 29.11 a už je to dlouhý .....bojim se,aby tam byl a bylo všechno OK, srdíčko tlouklo a tak---vždyt víš....
no kamarádka má obchlůdek a pomůže mi sehnat něco za lepší ceny VO ceny...navíc budu muset postupně každej měsíc aby to pak nebyla takováá darda najednou......
15. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a vybrala jsi si nákou?
15. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já hodně oblečení mám, tak spíš věci kolem, ale kamarádka mi půjčí zimní vak do kočárku a jedna tu sterilizačku na lavičky, chuvičky máme, kočárek taky i jídelní židličku. takže my toho naštěstí nebudeme moc potřebovat. nejhorší cena bude zařízení pokojíčku, ale snad se do 20tis.vejdeme ale ten se bude dělat až někdy v květnu nebo začátkem června.
15. pro 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to se musí dodělat no...my se na ní chystáme už rok ...na kuchyn, chceme komplet novou, ale ted to asi bude muset ještě rok počkat ...
15. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já nemám vůbec nic, jen chůvičky a přebalovací komodu..zatim teda jako jen komodu, pult našroubujeme až za včasu..takže potřebujeme všechno:slight_smile:)).....jsem ráda, že mimi bude zase na léto:slight_smile: myslim, že je to takový lepší:slight_smile:já rozhazuju sítě ted kolem kdo co má a chce věnovat nebo nějak jako slušně prodat.....No my pokojíček nevim jak budeme řešit ..zatím bude prcek u nás v ložnici a pak to budeme muset vykoumat....
15. pro 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já asi zkusím být krkavčí matka a prcek bude od začátku ve svým, ale pokud to nepůlju nebo se bude v noci moc bbudit tak hold bude muset být v ložnoci, jen to nevím kam pak nacpu postýlku :( ono to nák bude muset jít ...
15. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my mame blbě řešenej byt a ke Kubovi fakt nechci dávat malé miminko, chodí do školy a musí spát, ale Jakub měl pokojíček taky od mala.....časem to budeme muset nějak evyřešit dobrý by bylo vyhrát ve sportce:grinning:
15. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to je jasný, to je pak něco jinýho. My zatím v děstkým pokojíku máme tchána, ale ten se přestěhuje do jiný místnosti, ono to pak budou docela špatulata...tři místnosti se budou stěhovat asi na ráz :( to bude zajjímavý. Do jedný se musí i vyvést topení a odhlučnit ji, protože tchán neslyší moc dobře a tchýně zase až moc...nejsou v jednom pokoji, protože tchám hrozně chrápe ....no bude to akce kulový blesk jak vyšitá :grinning:
15. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale výhru ve sportce bych taky brala :grinning:
15. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak hlavně, že máte řešení, já si teda neumim přestavit bydlení s našima nebo tchánovcema...asi bych to nedala, ale zase to máš pak dobrý s hlídáním asi:slight_smile:))
15. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj čiči,taky si říkám, že vše sepíšu po prvotrim.testech...ono to docela utíká...jinak se máme dobře a upekly jsme dnes jen linecké..pokračování zítra.... :wink:
15. pro 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,tak to na tom budem stejně, my máme dvě místnosti..jedna je obývák..tam není vůbec místo a druhá je ložnice a tam je i spoustu knih...vůbec netuším,jak to pořešíme....bude to zajímavý....
@kamisb Já jsem se nemohla rozhodnout,tak jsem objednala stejnou,jako máš Ty... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek