• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice - tak my bydlíme v baráku, je patrový a vlastně dvě bytový jednotky. Poslední dobou je to už v klidu, ale to víš sem tam to drhlo jeden čas...ale teď je to fakt v klidu. No uvidíme časem zase :slight_smile:

@muddledgirl - mě se asi líbila nejvíc a ještě za rozumnou cenu...stejně mi přišly hodně podobný pokud jsi nechtěla křidýlka a obrázky na ty kouličky barevný.
15. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem se opičila,protože jinak bych se rozhodovala ještě týden... :grinning:
15. pro 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dneska taková protivná :frowning2:
15. pro 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - njn, to se občas stává ...neboj to máme všechny
15. pro 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mám pocit, že to s malým nedávám :frowning2:
15. pro 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to máme fakt podobně my máme kuchyn, obývák(takovej divnej), dětskej pokoj a ložnici apak koupelnu,záchod a komoru...takže asi budeme muset předělávat časem..bud přestehujeme kuchyn do obýváku a bude to to i to a z uchyně bude další dětskej pokoj anebo nějaký provizorní řešení uvidíme taky jak Kuba se tu bude chtít dlouho placatit..jeslti bude mamánek pohodlnej nebo bude chtít někam sám:slight_smile:
15. pro 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 kolik mu je?
15. pro 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ted budou mít vnoučátko tak to bude dobrý uvidíš:slight_smile:
15. pro 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 19 měsíců
15. pro 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holkýýýý já jsem dneska celej den nějaká ubulená a bolí mě v krku a už jsem začala vyšilovat kvůli prckovi,jelsti tam je a tluče mu srdíčko, že už ho musim vidět a tak, tak manžel za mnou přišel, vyndal Angelsounds a hledali jsme srdíčko....a našli sice to chvíli trvalo,ale našli a frekvence 175 takže dobrýýýý to byla krásaaaaaaaa..ten manža je zlatej.......:slight_smile: tak mi to zvedlo náladu....:slight_smile:
15. pro 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 hm tak to je v tom nejaktivnějším věku , ale to dáš...no budeš mít záhul,ale dáš to uvidíš, moj kolegyně to taky dala:slight_smile: ale asi takovýhle dny ted přijdou a ty horony do toho....ale zvládneš to!!at ti hlavně pomáhá chlap
15. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi :slight_smile: tak to je krása, že jste jej našli. Nesmíš takhle panikařit to není dobře. Klidnější budeš až ucítíš pohyby.
ale ten poslech je dobrej ....

Já teď brečela u tellky :slight_smile: jinak naštěstí mě nic nepřepadá.

My máme 3+1, takže až bude druhý jednou (doufám) tak to pak taky budu zvědavá jak to vyřešíme.
15. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice manžel se snaží pomáhat, když je doma, ale potom to dohání v noci a nemáme už čas ani sami na sebe :frowning2: přitom teď bych tu podporu potřebovala tak jako každá z nás
15. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já ted bulim u všeho:slight_smile:)))) je to děs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a ukazuje to i tu srdeční tepovou frekvenci je to fakt super věc, jsem ráda, že jí mám:slight_smile: hodně mě to uklidnilo:slight_smile:)
tak my už další mít nebudeme to bychom se museli přestěhovat někam do většího:slight_smile:......
já dneska i bulela protože manžel musel celoukuchyn oškrábat a jak je nastydlej no hrůza....tak jsem brečela, že je mi to líto, že měl odpočívat a já si to vymyslela a on jde brzo ráno do práce a takhle tady musí makat..... a já že jsem nemožná a nemůžu mu ani pomoct no prostě síla hele :grinning: :grinning: :grinning: ty hormony to je mazec:slight_smile:)))))))))))))))
15. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no jo no těhotenství s malým dítětem není žádná sranda ale to fakt přejde a bude dobře, ti říkám kolegynka to taky zmákla a dost jí za to obdivuju, všechno se snažila brát s humorem.. a šlo to líp, taky měla těžký chvíle, ale dala to a časem si to sedlo tak se drž
15. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,já fakt vůbec netuším,jak to vymyslíme....jsem z toho docela šíllená.....Tyhlety důležitý věci bych měla ráda v cajku než porodim...ale to by musel přijít kouzelník.....Janičko..to co říkáš úplně chápu....je to masakr čekat tak dloho na utz...já teď jdu 23.12.do HK...a na tu krev..no, pak asi 30.12. a pak mě vykopnou k mý doktorce.......to už je takhle brzo slyšet přes angel sound? No,já ho chtěla koupit...ale furt nevím,jestli z českých stránek nebo z ebay......
@tygrisek09 Ty máš devatenáctiměsíční dítě a jsi těhotná? No,je to asi někdy pěkně těžký,viď?Ale neboj to zvládneš kočko...jsou dny lepší a horší....
@kamisb Tak 3+1 je v pohodě...no a když jsou dvě..tak můžou být i spolu...když to jinak nejde...

Holčičky moje....já skoro taky furt řvu...teď teda jsem hodně šťastná,že už jsem doma a hodně si toho vážim...zatím jsme pekly linecký a dost jsem toho sežrala....no,hezky mi roste pupíček...není to moc brzo???
15. pro 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já právě u nás nechci dávat mimino a Kubu dohromady no možná až bude starší, uvidíme no..nějak to vyřešíme.......
s tím pupíkem..mně začal růst je to asi týden......tak se uklidnuju, že u druhýho je to prej dřív vidět a aspon se mi napnula ta pneumatika._DDDDD..ale koukni na renču do galerie ta měla pupík už v 10 tt
15. pro 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo,já mám taky pupek,ale ne takovejhle hubeňoučkej,protože jsem měla dobrej základ,ale vidět to je..... :wink:
15. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já taky ale v 10 tt jsem ještě neměla až ted teda už :slight_smile:)))
jsem ráda za ten Angelsounds, sice měl být k V8nocům,ale co
15. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dneska taky nějak pobrekávám...sepisuju, co je ještě potřeba za dárky a nevím, jak to zvládnu koupit...
@janice_opice no tak to je super s tím angelsoundem, že to funguje...to tě asi uklidní..musím později taky pořídit
@kamisb no bolu má v dopise pro Ježíška manžel, tak uvidím...ale v tom vašem odkaze jsou krásný, já jsem si napsala o tu co má Janice...
@muddledgirl já jsem taky nějaká nafouknutá..ale děloha to není...spíš špatný trávení..
Jinak s věcma na mimčo jsem na tom blbě, všecko jsem už rozdala, ale mám kolegyně, jejichž dcery mají mimča, tak snad mi něco odkážou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kočár mám slíbenej starej na zahradu po dvou dětech a jinak uvidím...no a s umístěním dítěte si nedělám hlavu..pokoj fakt vypustťe, já měla děti u sebe v posteli na kojení ,jinak bych se vůbec nevyspala...a pak postýlku hned u postele--kojila jsem do dvou let..takže starosti o pokoj jsou asi předčasný..
15. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudák manža.( se trápí s tou kuchyní, musel jí celou škrábat, to skončí tak o půlnoci...
15. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já si taky myslim, že budee pokojík řešit časem :slight_smile:
15. pro 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo sice jsme ho hledali docela chvilku asi jak je t na začátku.........ale fakt to bylo krásně pak slyšet jen s asi mlel Bivoj páč se frevence měnila:slight_smile:))) a je ted vlevo dole:slight_smile:))))))krása, myslim, že budu poslouchat každej den a dá se to i nahrát do počítače
15. pro 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já vím, že to je pro ženskou pohodlný, ale mě se to prostě nelíbí, rozhodně nechci mít díte v posteli. Znám holky co mají mimčo od mala v jiný místnosti a jde to. Prostě ale bude záležet jak hodně bude chtít v noci jíst no, podle toho se pak prostě vše přizpůsobí, ale chci aby se od mala naučilo spinkat v postýlce a hold případně budou dvě no ..jedna v ložnici a jedna v pokojíčku. Ukáže jen čas a osobnost :grinning:
15. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi taky jej doktor na ULZ měl u mě vlevo dole :slight_smile:
15. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm to je chudák ...ale pak zase už bude klid zase na nějakou dobu ne?
15. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ona to janča spíš myslela na muddlegirl a na mě,když má člověk prostě problém s prostorem si myslim, když bych měla místo tak to vůbec neřešim a má svůj pokoj,ale co teda vím, tak postýlku jsem měla stejně když byl kuba malej tak u své posstele, protože Kuba furt jedl a to bych se zbláznila,ale myslím, že v posteli jsem ho neměla,protože jsem se bála,abych ho nějak nezalehla....ale to jsem měla 170 m 2 byt tak tam bylo prostor na 3 pokojíčky:slight_smile:
no asi se jim líbí víc pod srdíčkem vlevo:slight_smile:)))
15. pro 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já jsem to nemyslela zle ...já jsem hrozná v tom, že prostě musím mít v posteli prostor abych se vyspala někdy vystrkuji manžela až na konec jeho postele. A mít v posteli ještě mimčo, já bych se zaprvé asi bála a za druhé bych asi neusnula ...ikdyž pokud je člověk moc unavený tak nevím.
A postýlku právě tu vyřeším dle situace vím, že si to trochu představuji moc jednodušše, ale co ono to nějak dopadne :slight_smile: My máme postel 160x220...horší je to s místem kolem postele ...ložnice je malá a ta postýlka tam fakt bude případně hodně tiptop ...když tam bude tak se nedostaneme do skříně. No uvidíme ...

asi ...mám pocit, že i tenkrát byl malý nejdřív vlevo až později si seděl hezky vpravo.
15. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek