• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@pidisek jana šušňačka brožová :grinning:
15. pro 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl sekace to jisti hlavne ten suprovej co mam vedle baraku.......
15. pro 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to mi povídej a já mám i dost divoký sny, lehce po ET se mi zdálo, že mi chce někdo ukrást embryjko a plížil se k nám a já jsem ho v tom snu nakopla ...no ale bylo to i v reálu a kopla jsem se do topení ....tak to bych se bála kor, furt se mele někdy bouchnu manžela.
16. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už konečně vím co a jak. Máme 5 oplodněných vajíček, čeká je cesta do prahy na kontrolu vrozených vad, tak nám prosím držte palce
16. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - tak hodně štěstí ať je jich co nejvíce zdravých.
16. pro 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji, mám trošku obavy. Z 23 odsátých vajíček se jich podařilo 6 oplodnit, jedno včera odpadlo, jinak byly všechny špatné
16. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě...až nebudu tak líná obhlídnu je...dnes mám na plánu kupu žehlení.. :angry: nesnáším žehlit :sunglasses:
16. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - no oni říkají, že čím víc vajíček tím jich je pak míň kvalitních, tak neboj tyhle zase asi budou kvalitní, teď jde o to jestli zdravé. Záleží jestli máte nějakou nemoc v rodině nebo je to jen preventivně.
Tak se drž to čekání asi bude nejhorší.
16. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já asi poprvé za život, spím fakt dobře....vzbudím se to jo...ale za těhotenství nemám skoro žádný sny, nebo spíš si je nepamatuju.... :wink:
16. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka držíme pěstičky... :wink:
16. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji moc, já mám nějaké přetočené chromozomy a jsem trombofilik, tak strach je hrozný,ale dnes pojedu dokupovat poslední dárky pod stromek, tak snad to půjde. zítra po obědě si mám zavolat co a jak
16. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl moc děkuji
16. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - to je ten rozbor takhle rychlý? tak to budu držet palečky.
16. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já nemlžu usnou, ak se furt převaluj, v noci se budím na wc a pak zase nemůžu usnout :(
ae sny jsou už teď docela v pohodě, a ve snech vystupuji jako těhotná, tak snad je vše v pořádku :slight_smile:
16. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to zjistili mě že tomám já. vím to už dlouho,a le říkali mi, že nedávno tam měli paní co měla to samé jak já a vyšlo to, je těhotná a že je vysoká šance
16. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já někdy taky nemůžu usnout,ale věšinou jo a o těhotenství se mi vůbec nezdá...jen myslim jednou než jsem otěhu,že jsem měla pozitivní test.. :grinning:
16. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka držím moc pěstičky a co znamená přetočené chromozomy?
16. pro 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...vy jste toho zase nakecaly...nestíhám..
@baby1984 moc gratuluju a držím palce...do Utz to budou nervy..
@muddledgirl
@janice_opice
@kamisb no s tím kde mít mimčo to je jen moje osobní zkušenost, každý si to dá tak, jak to vyplyne podle jeho potřeb a toho, jakýho bude mít mimíska...jen vím, že jsem měla plno starostí jak to udělat podla příruček a pak to všechno bylo jinak--zbytečné starosti.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka taky držím palce, at´jsou embryjka zdravá..a chytí se...
16. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak já příručky zatím nečetla....jednu knihu doma mám..to jo...ale určitě se nejde tím úplně řídit....jak píšeš....jak je po ránu?
16. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkuji. no podle toho jak mi to vysvětlili, tak mm v sobě buňky, které místo aby plod podporovaly k vývoji, tak je ničí. teda aspon takmi to vysvětlovali. oplodněné buňky můžou mýt různé vývojové vady jako je down, postižení apod
16. pro 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moc děkuji
16. pro 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl díky, no já taky spím všelijak...už se těším, až mne přejde ta kocovina...zdá se, že se to pomalu lepší, ale fakt pomalu...
Moc to se žehlením nepřeháněj, ono to počká...aby ses neupařila, já ted´trpím děsným vedrem...je mi pořád teplo a žehlit můžu jen na etapy..
16. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj Jani, bude to dobrý, ten screening..ale chápu a nervy v kýblu budu mít taky...do sekáče se těším , musíme vyrazit i s Kamisb
16. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no asi tak..já vsízím na svou vlastní zkušenost :slight_smile:)) takže p :grinning: ostýlka u postele to jistí:slight_smile:))))))))))))))))))))
16. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka gratuluju moc, to je hezký počet:slight_smile:))))) takat je vše v pořádku:slight_smile:
16. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka a jsou na to léky?Nebo jak se to řeší?Věřím,že Ti pomůžou.. :wink:
16. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já vyžehlila dvě věci a udělalo se mi zase blbě... :grinning: tak tímto stylem budu žehlit 100 let
16. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no léky nevím,ale dělají vše proto aby to vyšlo, asi si budu píchat nějaké hormony si myslím
16. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek