• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice děkuji, ale mě to přijde málo z takového množství nebo je to normální takové množství?
16. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem, holky, krásný článek a přesně o tom, že se má člověk řídit svým instinktem...http://psychologie.cz/jak-se-rodily-moje-deti/
16. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak já jsem uplně neštastná...uklízím po malování, nakonec to dopadlo katastrofálně....manžel musel všechno škkrabat a malovat štětkou, udělal zatím jen bíle strop a stěny a dneska ráno se to začalo loupat...tak z toho byl fakt totálně vyřízenej, tak jem mu řekla, at se na to vyprdne že holt nebudeme mít dokonalou kuchyn,ale, že to uklidíme a užijeme si Vánoce, holt budeme v šílený rozmalovaný kuchyni se starým linem od barvy no...ale že Vánoce i tak si uděláme krásný, nebudeme si je kazit, že is odpočine a po Novym roce to udělá až bude mít víkend volnej sakum prdum...jako vypadá to hrozně,ale já to umeju a bude líp:slight_smile:....Přeci si kvůli tomu nezkazíme svátky ne?Nikdo k nám naštěstí nemá přijít, my jedeme na návštěvy tak co...On to taky nemá jednoduchýý, chodí ráno v 7 do práce a vrací se třeba ve 22.00 večer a pak má třeba 2 dny volna a ted byl pořád nachcípanej tak bylunavenej a nebylo mu dobře - mám pocit, že to je po tom co měl ty antibiotika na ty ledviny..tak jsem mu koupila probiotika a snad se srovná....ho nechci uštvat.....poklidíme, ve středu na screening, ve čtvrtek ozdobíme stromeček, já o víkendu zabalím dárky, sjedeme nakoupit a bude:slight_smile:
16. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pipinka já jsem měla poslední 4 pokusy maximálně 4 embryjka..z toho zbyly vždycky dvě....takže si myslím, že prostě holt některá jsme nosnice, některá má problém, kupříkladu u mě je to už těma moc pokusama že mám vyždímáno.... a těch 5 je akorát, když z toho bude jedno jediný zdravý embryjko a chytne se tě tak budeš štastná jako blecha:slight_smile: Je tu holčina,která bude za chvíli rodit a já se s ní furt opakuju - ta měla jedno jediný vajíčko a jak píšu bude za chvilku rodit:slight_smile:) takže jim věř!!!!!!!!! :wink: Držím ti palce
16. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - viš že by jsi žehlit vubec neměla..kor když jsi krvácela !!!!
16. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nebooj, vyžehlila jsem 5 věcí za dva dny...a hematom je skoro pryč...a žehlení mi nikdo nezakázal...jen sex a námahu...a teď jsem blinkala po citronovým sorbetu čaji pickwick...bléé...už nikdy...
16. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no to je ale to co psala pidisek ...při žehlení se namáhají přišní svaly a ty by se neměly. Bavily jsme se tady o tom asi před měsícem ...a psala, že bych se na to měla vykašlat .. jak stojíš a hýbeš horní polovinou těla tak se prostě namáháš. Já to zkusím ted asi v týdnu už jsem začala 12týden tak snad to bude už ok...mě třeba začne pobolívat bříško ikdyž mám plnej dřez nádobí a dýl tam u toho stojím :(
16. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zeptám se vás využíváte službu účet do mínusu?kolem mě holky si to chválí,ale mě to přijde že to není tak dobré
16. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb dejte pokoj s žehlenim, hodte to někam do skříně a bude

Já jsem ráda za sušičku, měli jsme problémy s věšením prádla - dřív v mém bytě jsem měla balkkon a prádelnu,takže jsem věšení neřešila,el tady je balkon pro 3 byty a věčně tam viselo prádlo..sušička je boží..nejen, že totálně odchlupí a provoní prádlo..což to odchlupení v naší domácnosti super,ale vlastně vůbec až na pár kousků nemusim žehlit!!!!!vyprdněte se na to nechtě to po Vánocích až bude to nejhorší období za váma anebo aspon vymyslete tak, že u toho budete sedět!!! já si dala prkno na nejníž a mám doma ten gymnastickej balon tak jsem pár košil odžehlila:slight_smile:
16. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no a tak kdy mám žehlit? My už nemáme co nasebe... :grinning: Já nic nedělám...ale to žehlení jsem myslela,že můžu...hmm..tak holt vyžehlim vždy kus,který potřebuju... :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no jo,co se dá dělat...já jen chtěla mít po 2 měsících vyžehllíno :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: No,ten míč mám taky...ale nevím,jestli bych se z něho neskoulela,ještě jsem na něm neseděla... :grinning:
16. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka no nejlepší,když se podíváš na net a zkusíš najít info..každá banka může mít jiné podmínky.....tak špatné to není...něco málo se platí,ale myslím, že až když to do určité doby není srovnané....
16. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já osobně to nechci jen mi přijde divné, že si to každej pořizuje před vánoci a nemyslí co bude potom. Ono je hezké udělat si pěkné vánoce, ale copak neví co bude potom? co když nebudou mít na splacení nebo tak? přijde mi, že spousta jich nepřemýšlí
16. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojkx
Zdravim po delsi dobe.
U me je noveho to ze se mi vcera z niceho nic objevila mykoza.se picnu. Pred lety kdyz jsem otehotnels tak jsem v uplnem zacatku tehu kdy jsem o tom jeste vibec nevedela mela t a ky mykozu.bohuzel to nedopadlo dobre.snad tato mykoza znaci tsky tehu ale s tim rozdilem ze to dopadne dobre.
Jinak k tomu zejleni- me rikali ze nemam zehlit a vytirat.jsou to dve hoodne nsmavave prace na podbrisek kdy je zena v tizikovem tehotenstvi.
Jani ja bych tu kuchyn taky neresila.na vanocich vam to nic nezkazi a zbytecne byste se uhonili.
Pipi ja kdysi mela ucet do minusu a docela mi to vyhovivalo.protoze tenkrat byla podminka ze se za to plati kdyz si vice jak 10 dni v minusu.no a me vzdy prisla vyplata v pravy cas a byla jsem hned v plusu.nevim jake jsou podminky nyni :confused:
16. pro 2013 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm Jo,jo píšou to všude.... :wink:
16. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka tak já jsem si to pořídila,ale věděla jsem,že to splatím.... :wink:
16. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - když já bych neměla susičku kam dát..mame malinkatou koupenlu. Jsem ráda, že jsem tam nacpala vanu.
no já to nebudu přehánět ---taky jsem si řekla, že si k tomu sednu asi na židli míče se bojím ....musím jen vyžehlit kalhoty manželovi, dneska vytáhl poslední ...na zbytek se zatím vykašlu a případně o svátcích poprosím ještě synovce, aby dožehlil zbytek...už mm zase plnout skříňku na vypraný prádlo.
Ale za týden už budu mít to nejhorší období snad za sebou ...tak to třeba ještě o něco odložím.

:sunglasses: :sunglasses:
16. pro 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka - my jsme ho měli docela dlouho když jsme byli u spořky ..a ke konci se platili úroky jen za ty dny co jsi byla v minusu tak to třeba udělalo kolem 10 korun za měsíc což šlo.
Ale teď jsme už nějakou dobu jinde a už jsme to neudělali, ale je pravda, že mi ted docela v pohodě s penězma vycházíme takže to už není potřeba...nějak jsme se naučili šetřit nebo hospodařit s penězi ..nevím která možnost je správná.

Jdu se nachvíli provětrat..mám na t 20 minut :slight_smile:
16. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já mám sušičku i pračku v kuchyni neb máme taky malou koupelnu, stejně chceme zlikvidovat vanu časem a dát tam sprchovej kout s vaničkou tak uvidim:slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@jaka17 Holky moje,tak jsem se podívala pořádně do zrcadla a naskákala mi vyrážka už i na obličeji... :unamused: Já budu ale krásná těhulka... :grinning:
16. pro 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak my máme malou i kuchyň ..sotva tam pak nacpeme myčku až budeme dělat novou. hold to nějak musíme přežít.
16. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak vyrážku nemám, ale sem tam my naskáčou běďaři, a jak je rozdrbu tak jsem pak nádherná :grinning:
16. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb spíš to je akné.....jsem krásná.... :frowning2: Tě svědí vyrážka?
16. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm ahoj, držím palce, aby to byl příznak těhu, říká se, že v těhu je vyšší teplota a proto se rozjíždějí různé mykozy...tak třeba to tak bude :grinning: :grinning:
@muddledgirl no já mám pupínky na břiše :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice na estetiku se vyprdni..hezký vánoce jsou o klidu...je to teda k vzteku stím loupáním, bude to asi muset umejt jarovou vodou, aby to chytlo...ono když je to v kuchyni mastný, tak je to k zbláznění..
@kamisb no já hezky prádlo vytáhnu a rovně pověsím, takže žehlím jen košile a ty můj muž ani syn moc nenosí, mají rád trika...takže mám pokoj...no a já ted´žiju v nočních košilích a v županu..
16. pro 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě svědí akorád břicho, občas po těch injekcích clexanu. Ale jen někdy
16. pro 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - u nás se taky naštěstí košile nenosí :slight_smile: ale ty kalhoty jsou vždcky hrozně sežvaněný, tak se vyžehlit musí. Ale asi to ještě týden počká :slight_smile: doufám ;)
16. pro 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no ono je to spíš tim posranym barákem....stěny jsou tu křivý - stavěli to muklové po válce tak si to umíš představit jak to asi vypadá a těch maleb je tu asi hodně no,...jsem to ted z toho nejhoršího uklidila, jsem si teda pěkně mákla:(((
16. pro 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 já taky žiju v tunikách, nočních košilích a županu:grinning:DDD
16. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb holky já jsem tak osypaná, že tak jsem nebyla ani v pubertě :grinning: :grinning: moc na bedary netrpím,ale teda jako tohle je hrůza nejvíc jich mám na prsou a v dekoltu a v dolní půce zad no hrůza
16. pro 2013 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já se vždycky jeden den trochu osypu a jak si to drbu tak to samo pčenesu jinam ..no blbka no :( ale je pravda, že to zas až tak hrozný není no. Ale jistí to krk kousek pod ním ze zadu a pak čelo a brada.
16. pro 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek