• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@baby1984 - tak to mě moc mrzí :frowning2:
Ale zase na druhou stranu, je vidět že se emryjko umí alespon chytit, jen se asi přestalo vyvíjet. Což je na jedno stranu hrozný, ale na druhou stranu alespoň něco ...protože je vidět, že to jde, jen se musí najít to nej a nej, který to zvládne až dokonce.
Vybreč se ..opij se či si ulev nějak jinak, musí se to ...aby byla síla jít dál ...
8. srp 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb seš hodná :wink: vyplakaná jsem tak snad už bude den ode dne líp,nejsem jediná na světě tak musim být silná jako vy ostatní :slight_smile: Nejhorší je že další pokus až za 3 měsíce bych šla hned klidně v září
8. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 to mě moc mrzí....ale neboj jednou se určitě dočkáš
8. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - a ty jsi teď nebyla na KETu? já myslela, že jo. No hold to motám.
Tak stejně by jsi ale měla jít na konzultaci s MUDr. aby jste se ňák dohodly co a jak ...my chtěli zkusit mezi tím IUI, ale měla jsem folikul nalevo, takže smůla no. A první měsíc se stejně jakoby ovulace nepočítá, to byl červen, v červenci měla být IUI, ale nebyla no ateď už je srpen a já za 14dní snad dostanu zastavovací injekci ...pokud se neobjeví cysta...ale snad už jsem si ji letos vybrala.
Co jsem tím chtěla říct, ono to uteče ..alespoň si tělo odpočine a Ty se hezky uvolníš a uklidníš a ono to půjde neboj, jednou nám to prostě musí vyjít
8. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ahojky kdepak na KETU neměli jsme žádné mrazáčky mám za sebou 1.IVF proto mě to asi tak vzalo je to vše poprvé a nové a o to ´horší,že testy byly pozitivní.Já doufám,že to uteče a zároveň se taky bojím cysty protože na ně trpím a navíc nemám 1 vejcovod takže s iui by byl taky problém.No uvidíme co bude na konzultaci v CAR.
8. srp 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - já mám zase jeden neprůchozí no ...
tak to jsme na to stejně, taky z 1IVF nic nezbylo jen na zavedení, 8den po ET jsem začala špinit ...na testu slabí dušík, ale pak už krev no ...test v krvi ale vubec nic.
8. srp 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak co čajík máš???Snažili jste se včera s manžou ??? :grinning:
8. srp 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, co děláte?
8. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj beruško, moc Ti děkuji, jsi poklad, ale myslím si, že Ty si zasloužíš miminko mnohem víc, než já...Já si počkám a dočkám se, jelikož jsem OK, ale Ty po tom všem bys měla mít rovnou 2 cipísky :slight_smile: Vy všechny tady si mimísky zasloužíte a budete je mít :slight_smile:
Člověče, Ty jsi tak uvědomělá a znalá v tomto oboru, že když čtu tvé řádky, připadám si, jako bych listovala odbornou knihou. Neskutečný, úžasný a především obdivuhodný....Gratuluji, mohla bys přednášet na VŠ nebo suplovat kdejakého gynekologa :slight_smile: ...
Teď vážně, je to asi těmi folíky, ale už druhý den jsem tak strašně nafouklá a píchá mě v podbřišku. I když si rychle hrcnu na zadek, je to nepříjemné...A styk bolí(píchá)...Buď žádná OVU nebo splašená :grinning: :grinning: :grinning:
Je možné, že by třeba to praskání folíků mohlo bolet? Popíšu Ti to asi tak, je to bolest a píchání zároveň, jako kdybys měla menstruační bolest a zaražené prdíky dohromady...
Možná začnu ta vejce snášet :grinning: :grinning: :grinning:
A co Ty??? Jak je Ti? Už se balíš k moři?
8. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahojky Leni, ne,ne, čaj jsem nesehnala. Byla jsem v lekárně a v Hypernově ho neměli. Ještě to zkusím zitra u nás va Sparu v lekárně. Dnes jsem měla celkem fofr, takže jsem se na krám ani nedostala, abych se podívala, jestli ho máme v sortimentu.
S manžou jsme se snažili, to je jasný...Ale jak už jsem psala Sasance, už druhý den mě dost píchá v podbřišku...Takže styk není příjemnej :unamused:
Ale pro mimi, co bych neudělala :slight_smile:
8. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, děkuji moc...ano, ano, už mi to podrobně popsala Sasanka, já měla dle vyšetření v CAR OVU už od pondělí, ale zvýšenou BT teplotu až včera. Snažíme se raději už několikátý den, nenecháváme nic náhodě :slight_smile:
8. srp 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já ho právě kupuju v dm drogerii, jinde jsem ho ani nehledala.....já bych se tak ráda pokoušela přirozenou cestou o mimčo.....ale bohužel u mě to nejde, nemám ani jeden vejcovod....ale zaplať pán bůh za dnešní medicínu a že to jde takhle uměle no.....
píchá tě v podbříšku jo a nemůže to být tím, že normálně ovulaci nemáš a teď jo díky lékům???Já teda nevim, jen mě to napadlo
a na konci snažení přijde sladká odměna v podobě //
8. srp 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :grinning: :grinning: :grinning: Ty kujóne, to je pomsta??? :grinning: :grinning: :grinning: Tajně doufám, že to konečně klapne, děkuji :slight_smile:
8. srp 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Já právě byla v DM, ale nesehnala jsem ho tam, takže jsem byla i lekárně a také nic. Ještě jedno DM je u nás v retailparku pod Sparem, tak si tam během pracovní doby skočím :slight_smile:
I když nemáš vejcovody, IVF je zázrak a Pepča s Lojzou se už tetelí u maminky v bříšku. Výjde to, jsem o tom přesvědčená! :slight_smile:
Někdy určitě OVU mám, alespoň před rokem jsem ji na kontrole měla a to jsem žádné hormony nebrala. Spíš jsem nikdy neměla takhle zvláštní bolest... Jsem paranoidní, pak budu zklamaná, vím, že je to nesmysl, ale tajně si někde v koutku duše přeju, aby to bylo zavrtávání prcínka :slight_smile: Je to hloupost, já vím...Ale... :slight_smile:
8. srp 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 blbost to není, myslim, že některá z nás tady psala, že něco cítili hned po ketu a nebo etu....když jsem jela z ketu domů, tak mě trošku jako štípalo v podbříšku......
8. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Dle MuDr. v CAR jsem měla OVU už v pondělí, od neděle se raději permanentně snažíme, ale příjde mi to hrozně brzo. Mám strašně nafouklé bříško, až se mi do něj zařezávají spoďárky :unamused: . Já to vůbec neznám, zakládám si na postavě a když jdu v práci po ploše, musím ho zatahovat a vůbec to nejde...Mazec :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud by to fakt bylo ono, kašlu na postavu, tu vymakám po porodu...Jen jsem zmatená... Spíš to přisuzuju Clostíku a vícečetnému množství vajíček....i když tajně doufám, obelhávám samu sebe, abych pak nebyla zklamaná...Ježiš, už mi začíná šibat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Navíc, já nejsem po žádném KETU, ETU, IUI nic...jen se snažíme po hormonech...U Tebe to chápu, :slight_smile:
8. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no můžeš to mít po tom clostíku no, já mám taky megabřicho a už nevim co mám nosit, abych to trochu schovala dokud ještě nemám nic potvrzeného
9. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 čaj na otěhotnění báby Radnické :slight_smile: ona byla fakt kouzelnice.... Posílám odkaz:

http://www.rozmaryn.dobris.net/Fotografie/Soubory/b%C3%A1ba%20kamenick%C3%A1.pdf

http://www.belidis.cz

a chilli v kapslich :slight_smile: na prokrvení sliznice a uhnízdění prcka....

http://www.prirodnilekarna.cz/eshop-kajensky-pepr.html
9. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jeeee tak to uz testuj !!!!!!!!!!!!!
9. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 mrzí mě to... Ale ono to přijde uvidíš... Já čekala 6 let a vyšel pátý transfer... Po těch šesti letech hned napoprvé...fakt nikdy nevíme proč a co a kdy.......
9. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no já se bojim, že by to náhodou nevyšlo, tak čekám, až do středy....jsem posera, i přes všechny příznaky co mám, se bojim
9. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky bála strašně a stejně jsem 14 den pocurala test... :slight_smile:
9. srp 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@monyna83 :grinning: neboj to bych ti fakt nepřála. hezky jedno po druhém a nebo nejdřív jedny dvojčata a pak druhý dvojčata :grinning:
@lenkafel Taky jsem se vždycky bála testovat. kolikrát jsem ani nemohla dospat. A vydržíš to do středy? Kolika denní embryjka ti zaváděli a dneska jsi kolikátý den po transferu?
@coralin ahojky už je líp? :wink:
9. srp 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 hihi, to jsi me pobavila :grinning: :grinning: tak je fakt, ze my vsechny, co mame za sebou leta snazeni, aspon jednu stimulaci a nakej ten trasfer, jsme uz jak chodici knihovna :grinning: cili musim reagovat jeste na tu tvoji bolest kolem ovu. je to dost mozny, ono jednak jsi mela tech foliku 5, pokud se nepletu a pak si vem, jeden folik praska pri velikosti cca 20-22 mm, cili mas na vajecniku dvoucentimetrovej vacek (v tvym pripade vlastne objem nakejch 10 cm3) a muze to bolet, picha to. ja mam nekdy ovu vylozene neprijemnou, coz je fakt kontraproduktivni, pac se do sexu skoro musim nutit. prave i diky ty bolesti ovu poznam vetsinou i bez testu. kazdyho to ale boli v jinou dobu - nekoho treba dva, tri dny pred, ja bych rekla ze me tesne nez to praskne, tak cca ten den.
jinac jojo, uz mame boty do vody, objednala jsem si krasnej novej prirucni kufr do letadla, este si sjednam pojisteni a vymenime prachy a cestovni horecka muze zacit:slight_smile:
jinac jsem vcera poprve pod dohledem partnera cvicila tu mojzisovku a je to teda fakt zahul, se to nezda:slight_smile: a fakt to zabere 30 minut!:slight_smile: coz je mazec no, nevim jak to vydrzim cvicit kazdej den. hlavne nekdy to proste..vis jak, jdes z prace nekam, prijdes v noci..no nevim :grinning:
9. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek diky:slight_smile: no ono tech caju na tehu je tolik, ze aby se cert vyznal co teda ma pit, kerej je nejlepsi:slight_smile: tak jsem se rozhodla zustat na kontryhelu, zacala jsem cvicit mojzisovku a beru cinsky byliny. mam dva mesice bud do 2.stimulace nebo do laparky. takze ted pofrcim 2 mesice prirodni cestou - cviceni a byliny:slight_smile:
9. srp 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Téda holky já sem exot,že se to hned tak nevidí,volala mi z CAR Mudr,že hcg ze včera je 78 tudíž od pondělí stouplo,ale já krvácim prostě klasická MS,vysadila sem utroš tak ho mám zas zobat a ne zavádět a další kontrola hcg v pondělí.Já už to zabalila obrečela a oni mě pořád takhle trápí :frowning2:
9. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho no dneska jsem 16 den po ketu, když jsem embrya nechávali zamrazit, tak byli 5ti denní, platili jsme si tenkrát tu delší kultivaci....vydržim vydržim
9. srp 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 tak vidíš, třeba tam mimčo fakt je, když hcg stoupá, ale divim se, že máš utroš polykat, protože v těhotenství se smí jen zavádět a ne polykat
9. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhule mám dotaz, tlačí vás některou břicho, když si sednete????
9. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ptala se mě jestli sem vysadila léky,řekla sem že jo a ona hned na to at je okamžitě nasadim zpátky,ale že když krvácim tak je nemám zavádět,ale polykat.No sem z toho fakt jelen,ale podle mě roste hcg pomalu tak at to drobek vzdá raději ted než později to by bylo horší.
9. srp 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek