• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pidisek - tak třeba ani nebudeš muset, ale když jsou hodnoty hraniční tak se to píchá, kor třeba po císaři je to normální...jako po většině operací. aby nevznikla sraženina někde.
16. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to nevim na co mi dělali...brali mi asi tři zkumavky na začátku a teď na začátku těhotenství taky tři... :unamused:
16. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - oni dělají všechno možný...taky jsem se a vše neptala :slight_smile: stejně jsem často nevěděla o čem mluví :grinning:
16. pro 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl

Ja mam nějakou mutaci sráženi krve, tak proto, poslali me na zjištění az po 5 ti neúspěšných transferech :frowning2:
16. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ja mam zase vybornou krevni skupinu holky tu nejvzacnejsi takze taky radost.a manzel ma A+ tak me hlidaj kvuli protilatkam.asi jsem mimozemstan :grinning:
16. pro 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ja ti nevím jestli si dokážu neco píchnout do briska kde jsou pidísci... :frowning2:
16. pro 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb brsh pichala do stehen
16. pro 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moc díky, zítra mám sociální komunikaci, mám pocit, že nic nevím..... co jsi pekla?
16. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek do stehen pry fo pupiku se nema...a ty zatim nic nepichas ani prvni 3 mesice?
16. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ono se dá píchat i do stehen horní vnitřní strana ..ale prý to docela bolí :(
barča psala, že píchá na boky, že to ještě jde. Já se budu muset teď s mudr poradit kam nejlíp to píchat protože mám břicho samou žilku ..říkala, že je na to zvědavá někdy píchám až na popátý než najdu kousek kam to jde :( někdy jen přiložím jehličku a děsně to bolí tak tam to nejde a někdy je místo že píchneš a jehla neprojede ikdyž ten clexan je fakt ostrej, tak to zase říkala kamarádka, že to je pod kůží žilka a tam taky nemůžu píchnout :( no není to sranda, ale zatím to jde jakštakš ...píchám je od 4.10. a představa, že to tak bude tak do konce července nebo půlky srpna je docela hrozná :(
jj ty mutace jsou blbý, ale hlavně že Tě hlídají.
16. pro 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo ale posledně psala, že je měla samou modřinu, tak píchá do boků...pokud to teda nepletu s někým jiným.

Jen jsem zvědavá jak to bude ke konci jestli budu muset do nohou tak to bude síla ...mám je hrozně hubený a co jsem koukala tak taky samou žilku :( fakt případ :(
16. pro 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja mam nějakou mírnou mutaci v heterozygotním stavu coz je pry ok - ale kolem porodu bude pry injekčně nutný heparin
16. pro 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek smarja ty nazvy jsou otresny
16. pro 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek chuděrko, co že to máte?
16. pro 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zítra na mě myslete v 8:40 mám zkoušku ze sociální komunikace a budu tam až do 16:30 .... odpoledne je pak jediná vyhlídka na pokec v hospodě:slight_smile: :grinning: jestli na něj bude ještě vůbec síla
16. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - hodně štěstí !!!!
16. pro 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin
@janice_opice
Zní to hrozne ale je mírná mutace sraz libosti krve - Mutace MTHFR - jednoduše - hrozí vic vznik trombózy nez u někoho kdo ji nemá - me ji našli náhodou, ma to pry každy 10.clovek ani o tom neví....
16. pro 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin hodne stestiiiiiiii
16. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek takk treba to mam taky snad to hlidaj ale myslim ze mi na to brali pred mesicem krev
16. pro 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra zavinam 14 tt snad bude dobre :wink:
16. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to by ti řekli kdybys to mela :slight_smile: ale i kdyby tak to nic není :slight_smile:
16. pro 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@pidisek no já měla 3 neúspěšný,ale i o imuno a genetiku jsem si musela říct...
17. pro 2013 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice máš 0 pozitivní?
17. pro 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ne, tu mám já...Ty máš AB,viď?
17. pro 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo AB a ke vsemu AB- tu nejlepsi zkratka :wink:
17. pro 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zitra ten screening od 5 hodin nespim :slight_smile:)) to je des :slight_smile:
17. pro 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ráno...
to vás s těma inijekcema lituju...ale hlavně, že to pomůže zdravému miminku...
@coralin ahooj, tak moc držím palce na zkoušku..já pekla letos hodně, i pro rodiče a dceru, asi deset druhů...takovou klasiku- linecký, rohlíčky, pracny, citronový řezy, marokánky, perníčky, cikánský řezy, úly, rumový kuličky..jo a ořechový placičky...co taky doma můžu dělat, aspon´se nenudím...
17. pro 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,to Ti věřím....já na tom pak budu úplně stejně...Budeme tu na Tebe myslet,ať je vše na 1.
17. pro 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj bude to dobrý. Já začnu panikařit asi tak za týden :slight_smile:
17. pro 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem ráno volala na imunologii, ta je v pořádku, tak mám obden dobrat půlku prednosonu a vysadit jej tím :slight_smile: tak hurá, další dobrá zprávička :wink:
17. pro 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek