• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@muddledgirl - a kam chodíš do CARu, že to nechtěli sami udělat?
já chtěla na imunologii hned ještě před IUI, aby se vědělo ..nejdřív mudr nechtěla, ale tím, že jsem alergik a trochu i astmatik...ikdyž teď už skoro bez příznaků..tak mě tam nakonec kvůli tomu poslala.
17. pro 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já se to dozvěděla z koníka....do HK do Sanusu...tak hlavně že to mám hotový....ale třeba nemuselo bejt 2 IVF,kdybych věděla hned,že mám štítnou....já se objednala na endokr.až po těch neúspěšných pokusech...
17. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale je fakt, že o hormonální profil a krev na štítnou jsem si řekla hned před 1.transferem a vše bylo prý negativní...
17. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak je pravda, že jsem slyšela jak o Pardubkách tak Hradci, že tyhle testy nechtějí moc dělat. Jako ISCARE v Praze. \hold je to všude jink no :( tvrdí, že to nejsou úplně levný vyšetření no.
17. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ta štítná žláza se asi může během života měnit ne?
17. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani neboj, Bivoj tam je , slyšela jsi ho a bude jistě v pořádku...chápu, že jsi z toho na nervy, ale neboj, ono to fakt už musí vyjít, je to bojovník..
17. pro 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nejsou,jen genetika stojí někde 8000,ale když jsem poprosila doktor totál v pohodě...jen to prostě nenabízí...no, tak právě nevim..jesti tu hematologii má člověk řešit....nebo ne...
17. pro 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb určitě se to může měnit...
17. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb stitna se meni zalezi hodne taky na stresu a vubec, dnesks je to bohuzel onwmocneni bezny.
17. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ja se bojim tech vysledku....snad to bude dobry....
17. pro 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno jak se to blizi je to des na amnio nechci
17. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,mě říkala, že to je přímo ze stresu.....
17. pro 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no my taky ne, jsme se dohodli doma, že snad raději dáme těch 14tis...jak psala pidisek než aby mi někdo zase píchal do břicha. Přeci jen cisař a ještě přirostlá placenta ..myslím že děloha už je propíchaná ažaž ..no udivíme...
17. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím, že se bojíš, to budeme tady postupně všechny, ale nesmíme tomu moc propadat a snažit se být pozitivní. Stres neprospívá Bivojovi, Morulce ani jiným prckům v bříšku.
17. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb za co 14 000?
17. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - je to nějaký prenascan ...či jak se to jmenuje, je to snad jen odběr z krve a posílá se to někam do ciziny na rozbor ...je to prý místo tý amnio ....teda alespon jsem to tak pochopila, třeba mě ale pidisek opraví ...že jsem trubka a je to jinak.
17. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb amnio se dělá starším 35 nebo když je problém v prvotrimestriálním screeningu?Je to tak?
17. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj ...mě práve 35 už bylo. Pak se ještě doporučují triplltesty v tom 16týdnu, ty by se měly porovnat s tím 1.trimestriálním screeningem a pak se případně doporučí to amnio. ale trochu se bojím aby netlačili moc ...švagrová na tom byla ...a i když říkala, že odběr byl docela v klidu tak já z toho mám docela strach. No uvidíme na to je ještě tak 8 týdnů čas.
17. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl amnio neni povinne, muzes ho odmitnout.snad dokonce uz neni ohranicene vekem jak byvalo
17. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb s tim prenascanem mas pravdu a tripple testy jsou strasne nepresny a zkreslujici cca 65%, kdezto ten nt screening 98%.jestli vyjde dobre tak otevreme ten sampus co tu syslim uz od srpna.ja se jako nestresuju silene, ale obavy fakt mam a myslim na to...m
17. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - mě právě doktorka z gennetu rovnou na ted napsala žádanku i na gentickou kontultaci v návaznosti na možnosti amnia ...protože už mi bylo 35 let...tak asi to furt vázaný je.
17. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já to chápu ...my jsme koupili 2 lahvinky pravýho nějakýho francouzkýho šampáňa a pokud taky bude vše ok, tak padne na silvetra :slight_smile: skleničku myslím že budu moct
17. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to amnio neni automaticky dneska uz ani vekem.posouvali hranice nad 37 a pak snad jen nabizej tam kde vyjde bidne twn screening.nastesti to doktori zacinaj chapat, ze je to zbytecny ohrozeni.takze diky vedcum za ten screening ;)
17. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neni vysvetloval mi to doktor je to na doktorovi...tak jestli to nebude treba pro to cim sis prosla.....
17. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb sklenku vina nebo maly pivo muzes v pohode!taky mi to rikal doktor v CAR
17. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...no trippletesty prý jsou míň spolehlivý než prvotrimestriální screening...
17. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl triple viz vyse..jdou matouci a nespolehlivy
17. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to jo, ale prý když se právě srovnají s tím screeningem v tom 13 týdnu tak prý mají slušnou vypovídající hodnotu, ale musí se srovnávat s ním, bez něj jsou skoro na prd.
17. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl amnio neni povinny nabizi se zenam kdy vyjde blbe nt screening....ale nam to vsem vyjde dobre tak nebudeme muset resit :wink:
17. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb no jo čiči,ale když dítě bude mít downa a matka bude chtít jít na potrat,tak v 16.tt je to docela na hovno......
17. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek