• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - no to jo, ale někdy se to zjistí až v tom 20 týdnu.
17. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíš.....prostě budem mít miminka o.k.,,,,jak psala Janička..... :wink:
17. pro 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pšesně ploto žíkám zlatej prvotrimestriální screening, už bych to chtěla mít zase bou...myslim vědět ty výsledky......jinak jako odběr krve mi neva a to, že budu půl hodiny koukat na prcka tak to mi nevadí už vůbec:slight_smile:
17. pro 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl nic se nezjistí budou to krásné a zdravé děti......
17. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo jo...jéé to budem koukat na něj tak dlouho,tak to bude fajn.... :grinning:
17. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám třetí dítě po 35 roku a amniocentézu nám genetička v 11 týdnu vymlouvala. Výsledky nebyly nejlepší a ani nejhorší a říkala, že riziko potratu je větší jak riziko, že je miminko postižené. Doporučila nám vyčkat do 17 týdne a udělat znovu vyšetření a testy a kdyby to bylo nějaké špatné, že jde udělat. A nebyla potřeba to už vyšly dobré výsledky, tak jsem ji nepodstupovala. Takže povinná určitě není ani se nedělá automaticky, možná ale záleží na konkrétním doktorovi co ti řekne a jak se k tomuto vyšetření vyjádří.
17. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem naašla
17. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl no ten prenascan je místo odběru plodovky, je neinvazivní , jen z krve...a na 99,9 spolehlivej..ale musí se platit...pokud by byly nějaký dohady, tak na něj půjdu určitě..to už mne ty prachy nezabijou, než přijít o mimčo..
17. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty už jsi 14.tt ,to to letí....děkujeme..ona ta lékařská věda je složitá...
17. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 odběr plodovky se dělá?Já myslela,že ne...to je nových info...
17. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je to amnio..ten odběr plodovky.
17. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jasně že budeme mít krásná a zdravá miminka ...ale to víš probrat se to musí :sunglasses:
17. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17
@kamisb já jsem z toho holky nějaká tumpachová...když je o.k. prvotrimestriální...tak už se pak další vyšetření dělat nemusí,že?
17. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no jen když je nějaký problém na screeningu, ale jinak ne...to je to samý jako amnio...
holky, já jsem se ještě vetřela znovu na utz do Caru...furt trochu špiním, tak jsem volala mudr., že jsem na svátky ve stresu..můj mudr má dovču a kontrola až 27.12 :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: no tak mi řekla, at´přijedu..je to zlatíčko...tak držte palce, dám vědět..
17. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jedeš dneska? tak to se drž a pak dej vědět jak to vypadá a to špinění, snad to nebude nic vážnýho. HOdně štěstí.
17. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no my jsme se o tom bavili s mudr. a právě doporučují někdy i ty tripple testy na srovnání s tím screeningem a pak se dál rozhoduje, ale asi taky podle názoru doktora si myslím. NO uvidíme co nás bude postupně čekat.
hlavně se nebát zbytečně a snad bude dobře.
17. pro 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mě přibylo srdíčko, holky děkuji. Já je pak po novém roce pošlu dál když bude vše v pořádku.
17. pro 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak nervíky pracujou, za hodinu si mám zavolat jak to s námi vypadá
17. pro 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pak se dělá ještě jeden ve 20 tt,ale ten je už pro jistotu..je to doktor od doktora, když vyjdou dobře výsledky tak tě nebude zbytečně posílat na riskantní věci, jinak odběr plodovky=amnio
17. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted jsem koukala na nějakej dokument a tam říkali, že ve světe už se od tripple testů upouští hodně moc a u nás snad taky, prý byly hodně zkreslující a rodiče to stresovalo, mně je tenkrát dělali když jsem čekala Kubu a asi vyšly dobře páč mi nic doktor neříkal....
17. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo dneska jsem začala 14 tt :slight_smile:
17. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice
@jaka17 tak snad už tomu rozumim... :wink: děkuju kočky,že jste tak trpělivý...
17. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj mě taky v roce 2010 vyšly dobře...švagrový právě ne a musela na plodovku. TO pak bylo asi 14 dní nervů než přišly výsledky.
17. pro 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice letí to....já dnes 9+5...vždy si oddychnu,když skončí další týden.... :wink: to je asi dobře,že se od trippletestů upouští,když nejsou moc spolehlivé...
17. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo mi poslal srdíčko....?Děkuju
17. pro 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka ahojky, tak držím pěstičky, i to malý prtě v bříšku... :grinning:
17. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ty to nemůžeš do toho 27.12. vydržet co??.-)))))))))))))))))))))) ne držim pěsti, určitě je vše OK.....
17. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka držim!!!!
17. pro 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě, že jedu ted za kamarádkou na oběd a dokoupit příchutě do soda streamu....jinak bych se asi zbláznila a ještě, že tam jede manžel zítra se mnou, zrovna mu to vyšlo na volno
@muddledgirl díky,ale já ho ještě nemám v bříško, bylo na testech kvůli chorobám. říkali, že si mám zavolat po obědě, myslíš že můžu zavolat chvilku po 12?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek