IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pipinka
17. pro 2013
@janice_opice děkuji moc, je mi úplně zle
muddledgirl
17. pro 2013
@pipinka ale moje prtě v bříšku Ti drží pěstičky....já vím...no se divim,že Ti neřekli zhruba čas...brnkni....přinejhorším Ti řeknou, že si máš zavolat později... 😉
pipinka
17. pro 2013
@muddledgirl aha, moc děkuji i tvému mimi 🙂
janice_opiceautor
17. pro 2013
@pipinka jojo my víme jak ti je, známe to tady všechny moc dobře🙂 do bude OK!!
pipinka
17. pro 2013
@janice_opice a co se stane když to nedopadne?
janice_opiceautor
17. pro 2013
@pipinka já v tomhel s těma choroba přesně nevím., předpokládám, že byli na genetickým vyšetření, tak ti asi doktor nabídne nějaký řešení nebo netuším....ale ono to dopadne..
pipinka
17. pro 2013
@janice_opice snad jo,ale mě nikdy nevyjde nic napoprvé
kamisb
17. pro 2013
@muddledgirl - to mi povídej, já už začala 12 týden teda podle MS, podle ULZ jsme o něco dopředu, ale uvidíme až na tom velkým jak to bude vypadat, pak si to případně nějak upravím.
janice_opiceautor
17. pro 2013
@pipinka takhle k tomu nesmíš přistupovat ..musíš pozitivně když si budeš tohle říkat tak to fakt nevyjde, msuíš si říkat, konečně mi něco vyjde!
pipinka
17. pro 2013
@janice_opice to já si přesně říkám že už mi to konečně musí vyjít
janice_opiceautor
17. pro 2013
@pipinka no a to je správný!!! tak dej pak vědět.... 😉
janice_opiceautor
17. pro 2013
Holky tak já frčim za kámoškou, snad mě nevylapí sociálka mezi vycházkama🙂)))))..ještě jsem lovila srdíčko na Angelsounds a můžu v klidu jet🙂 dneska mám ten zákaz cokoliv dělat🙂)tak jedu na obídek 😃
kamisb
17. pro 2013
@janice_opice - no tak to tu moc neventiluj, aby nějaká potvůrka nečetla naše diskuze, ale snad ne. Tak dobrou chuť. pá
kamisb
17. pro 2013
@pipinka - tak hodně štěstí. snad to bude dobré
muddledgirl
17. pro 2013
@kamisb my jsme byli naposled o 1 den pozadu,tak to jde..to je fajn,že jste napřed..
muddledgirl
17. pro 2013
@pipinka já tomu věřila furt...naposled ani nevím...a klaplo to... 😉
muddledgirl
17. pro 2013
@janice_opice pá pá užívej..
kamisb
17. pro 2013
@muddledgirl - no my jsme podle MS o 4 dny a podle OPU 5 dní napřed alespon podle posledního ULZ. Tak jsem právě zvědavá jak to bude vypadat dál.
muddledgirl
17. pro 2013
@kamisb mně by to mělo vycházet stejně OPU a MS,je to možný? No,já jsem taky zvědavá kolik teď bude mít 23.12. jedem do Sanusu...se těšim...
kamisb
17. pro 2013
@muddledgirl - je to možný ...pokud jsi měla 14 den cyklu OPU, tak to vychází pak stejně ...já OPU měla 15den. no 1 den MS byl 30.9.což bylo v pondělí a OPU pak 15.10 v uterý ..tak je tam den rozdíl ..takže vlastně dva 🙂 - takže OPU vlatsně bylo 16 den cyklu. takže spíš to je podle MS o 3 dny a od OPU 5 dní.
kamisb
17. pro 2013
@muddledgirl - já se vždycky taky těším a trochu bojím no ...ale to hold k tomu patří.
muddledgirl
17. pro 2013
@kamisb já měla ms 10.10. OPU 24.10....tak to vychází stejně,že? Já taky oboje.....patří.....ať už máme 39.týden a máme porozeno...
pipinka
17. pro 2013
JUPÍ, 3 vajíčka jsou v pořádku, ostatní asi odumřou, ještě jedno vyšetření je čeká, a když to dopadne dobře, ve čtvrtek bude transfer
kamisb
17. pro 2013
@muddledgirl - jj to Ti vychází krásně na stejno.
tak tak už aby byl konec června 🙂 já jsem zvědavá jak to nakonec bude. Jak jsem po tom císaři, tak jestli bude šance třeba rodit o něco dřív, ale přirozeně nebo budu muset zase na sekci ...ale na to je ještě hooodně času.
muddledgirl
17. pro 2013
@kamisb tak a konečně to mám vyřešeno,já myslela,že to tak je.....no já se bojim porodu,jako sviňa....to asi záleží podle Tvého stavu...
@pipinka no super....
kamisb
17. pro 2013
@pipinka - krása, tak jen ať vydrží do toho čtvrtka
kamisb
17. pro 2013
@muddledgirl - jj bude záležet asi na více faktorech ..no hold se budu muset nechat překvapit no.
Taky se bojím, ale víš co zvládly to jiný tak my taky.
pipinka
17. pro 2013
@kamisb vydrží, věřím tomu 😉
jaka17
17. pro 2013
Tak jsme v pořádku Napíšu z domova .
kamisb
17. pro 2013
@pipinka - tak to je dobře, hlavně být pozitivní