• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 - super, doufám, že zase nebudeš někde trajdat
17. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jsem , jsou to naši bojovníčci a věříme že to zvládnou
17. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - to je moc dobře ..tak hodně štěstí.
17. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak sje mholky dorazila domu:slight_smile:)) docela príma den je n mě bolí děsně hlava..měla bych doiuklízet věci v kuchyni,ale prdim na to uděláme to s manžou zítra odpoledne a ve čtvrtek....
17. pro 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka držíme embryjkům palce!! vidíš!!!
17. pro 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji, věřím že vše bude dobré :wink:
17. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak držím palce ,ať to zvládnou a dočkáš se //
17. pro 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 děkuji moc
17. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb@muddledgirl tak je všecko jak má být, rosteme, máme 2,5 cm a paní doktorka byla moc milá, říkala, kdybych cokoliv potřebovala, atˇse zase stavíme..obrázek přidávám do blogu..jo a už se pěkně mrskal/o :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mělA PROSTĚ vánoce o týden dřív..to už se do 27.12 vydrží..
17. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidíš a já čekám už skoro 3 týdny!!!! a držim..teda,ale poslední 3 dny mi pomáhá Angelsounds to je fakt:slight_smile:
17. pro 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hlavně, že to je všechno tak jak mááááááá!!!!!!!!!!!
17. pro 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky za to já jsem čím dál víc na trní teda!
17. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to ti věřím, budu zítra držet všechny palečky, ale myslím, že se nemusíš obávat...to dáte a budete nás poučovat, co a jak bylo vidět...na to se spíš těš, že si Bivoje pěkně prohlídneš..
17. pro 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak koukám na obrázek že jste trochu větší :slight_smile: my taky ...
17. pro 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 super :slight_smile: krásnej prcek :slight_smile: gratuluju :slight_smile:
17. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj vse bude ok - srdíčko bije :slight_smile:
17. pro 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já jsemm zvědavá, jak vyroste zase do dalšího UTZ...a taky co řeknou vám s janicí zítra
@pidisek díky , holky, spadl mi velkej kámen ze srdce, protože jsem prcka po tom krvácení neviděla a bála se, jestli je ok...tak ted´budu mít klidné Vánoce...teda v mezích možností...
17. pro 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@jaka17 koukám ja se tu všechny chválíte jaký jste veliký to jenom já mám takovýho chuděru prcka:((( bojim e, že zítra se jim to třeba nebude líbit:(
17. pro 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek mam holka fakt nahnáno,ale moc mu věřím....ještě, že se mnou jede manžel:slight_smile: Dneska jsem byla zrovna s kamarádkou na obídku a ta má staršího kluka a dvojčata tak vyprávěla jaký to bylo,když byli malinké...Kryštofovi bylo 2 a 1/4,když se dvojčata narodili:slight_smile:))) a babičky nefungovali víceméně na všechno byla sama s manželeme...ona je totálně v pohodě, zmákla to, obdivuju jí:slight_smile:
17. pro 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja se toho taky nebojím :slight_smile: kdyz budou zdraví, tak půjde všechno !!!!!!!!!!! Budu tady mít maminku tak budou mít exkluzivní péči :slight_smile:
17. pro 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ale vždyt jsi říkala, že to dohnal tak co zase blbneš !!!!! :angry:
mě zase spíš divný, že jsme větší, když se ví kdy došlo k oplodnění. Tak jsem taky zědavá na toho 27.12. jestli se to nějak nesrovná.

@jaka17 - já jdu až 27.12. na ten screening.
17. pro 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosimtě, ono je to plus mínus autobus, stačí se kouknut z jiného ůhlu a trochu posunout křížek...dej mu šanci, Bivojkovi, prostě je malej, ale šikovnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kamarádka měla taky dvojčata a když jim ještě nebyly ani dva roky tak se ještě nrodilo jedno. Prý to celkem šlo....ale to víš, že to dá zabrat. Já mám strach i z toho jednoho, jestli to budu umět a tak ..
17. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha, to byla ta imunologie, se mi to popletlo..a tam jsi jen volala...jasněééé...no já si na screening ještě pěkně počkám...do ledna...snad už mi aspoň daj tu průkazku...
17. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no strach neměj, ono se to nějak vstřebá...jak to mimčo uvidíš, prostě ti to naskočí..příroda je mocná čarodějka..
17. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj dneska jsem volala na imunologii a ve čtvrtek jdu na hemetologii. Ale mám pocit, že někdo na ten ULZ taky ještě zítra jde ...teda kromě @janice_opice .
ale někdy je těch informací hodně
17. pro 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak zase tak malej nebyl naposled no to celkem dohanl těch 5 dní tak snad to bude dobrý, já mu šanci dám, jen,aby to zítra bylo v pohodě...
@jaka17 - hihi, to jsem zvědavá :slight_smile:
autor
@kamisb tygrisk jde na screening
17. pro 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš tak neplaš, když to dohnal, je dobře že je velkej jak má a plus - minus pár dní nevadí. Většinou taky je na tom ULZ napsáno i pak rozmezí +/- ještě dny.
a kdy tam máš zítra být? - už jsem si vzpomněla ráno na krev a v poledne na ULZ vid.... tak pak napiš jak vám to slušelo.
17. pro 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek