• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice UTZ je ve 3. patře, vyjdeš do 3. patra po schodech nebo výtahem a je taková kruhová hala, tam se dáš vlevo a na dveřích je velký nápis ultrazvuk. Vždy v každém patře je nahoře v hale plánek daného patra.
17. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - my když jsme tam jezdili na návštěvu tak jsme stáli vpravo v takovym jakoby místě na parkování ...ještě před nemocnicí a takovou budkou ...asi to bude malej domeček. Ale ne vždy tam bylo volno.
17. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb , @janice_opice jj, ten domek - tam je teď trafika
17. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek hele,fakt moc krásný... :wink:
17. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě to zatím platil zasměstnavatel ...ted prosinec ještě 9 dní a pak už sociálka tak jsem na to zvědavá, ale účetní říkala, že to většinou dělají rychle když dostanou lístek na peníze. Že to vlastně záleží na mě kdy to dopravím do práce, že oni to pak okamžitě posílají a sociálka prý pak na to má měsíc, ale že to poslední dobou docela rychle zpracovávájí.
Tak jsem na to taky docela zvědavá jak to ten příští rok bude.
17. pro 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no, teď právě na nove před chvilkou říkaly, že maminky nedostaly příspěvek či co.../asi mateřskou/....no mně vždy pípne hned mobil,když mě přijdou penízky...naštěstí bez toho přežiju...ale všichni třeba ne... :unamused:
17. pro 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no jsem taky zvědavá...Mně až 8.12. přišlo za říjen...masakr....
17. pro 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl
@muddledgirl No já lístek na peníze dávala do práce 28.11. takže fakt jim to teda moc nejde tenhle měsíc, jako fakt chuděry maminy třeba samoživitelky takhle před Vánocema://
17. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no pěkny kor fakt pro ženský samotný :ú
17. pro 2013 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb chudinky, co jsou na tom fakt závislý a ještě před Vánocema...klasika....
Holčiny moje..?Kupovaly jste těhu džíny...já bych ráda.....myslíte že když teď koupím velikost,která mi teď bude...vydrží mi ty kalhoty do konce těhu?? My tu máme jen jeden obchod a prý masakr drahý....
Objednala bych z koníka třeba i...ale neodhadnu asi úplně velikost...
17. pro 2013 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda 29.11 jsem to tam dávala
17. pro 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem si koupila v CA a jsou mi trochu větší....
17. pro 2013 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nic jdu si lehnout jsem nějaká strašně unavená a bolí mě hlava a dorazil Pupan z práce....zítra se tu ukážu pokud bude vše OK....tak se tu zatím mějte a pa:slight_smile:
17. pro 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No,tam se chystám 23.12....pojedu do HK...no to je fakt CA máme i tady,tak si asi udělám výlet s přítelem...díky za tip...
17. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já si tenkrát kupovala ty džíny asi v 14 týdnu a vydržli do toho 33týdnu, jen jsem z toho bavlněnýho "nástavce" ke konci zepředu vypárala gumu a bylo to v pohodě, ale nenarostl mi zadek a ani ne moc stehna, ale je pravda, že jsem skoro nic nepřibrala.
17. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak jo kočičko...posílám vám pusinu a hezky se vyspěte na zítřek...
17. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Hrozně dlouho sem tu zase nebyla. Dneska sme měli 2. creening. Dopadli sme super. Čekáme zdravýho kluka a holku :slight_smile:. Takže k synátorovi pěkně páreček. Mějte se tu :wink:
17. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - myslím že je taky odtamtud mám
17. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jasny přes brisko :wink: :slight_smile:
17. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka - to je super, že je vše v pořádku a k párečku gratuluji.
@kamisb jajaj...tak já už teď mám 3 kg nahoře...
@muddledgirl taky ti udělám :slight_smile:
17. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka gratuluju... :wink:
17. pro 2013 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky tak já mám už sice břich pomalu jak s prvním klukem před porodem, ale na váhu sem pět kilo od začátku těhu hubenější.
17. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka Ty jo...to je masakr...ale hlavně,že jsou miminka v pořádku...to jsi asi hodně blinkala,viď?
17. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb @muddledgirl - děkuji :slight_smile:
Jinak kluk je uloženej dole a malou mám nasáčkovanou až pod žebrama, takže dost síl :pensive: . Dneska když jí dělali ten ultrazvuk tak mi bylo fakt zle jak se k ní doktorka dostávala aby jí viděla...
17. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak hybaj spinkat a na zítřek hodně štěstí a hlavně teda zdravíčka ...držte se všichni ať jste co nevíc v pohodě.
17. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek no mně přítel zatím vyfotil jen jednou...budu to muset nějak hezky nacvičit...protože nemám takovou hezkou postavu jako Ty, tak budu muset najít nějaký oblečení na to....Já nejsem technickej typ..no spíš se nerada učim takový věci... :grinning: Ty jsi odkud pidísku?
17. pro 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jo jo, blinkala jsem fakt hodně. Málem sem skončila i v nemocnici. Ale ve čtvrtým měsíci to naštěstí polevilo... Teď už nehubnu a začínám pomalinku s váhou nahoru.
17. pro 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka aha...to se děla přes bříško už viď?
17. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek