• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@lucavka ježíš chudáčku...já jen 3x,ale blbě mi je skoro furt...jen když se cpu....anebo po sladkým..je to o.k..mňam...a stačí mi to a furt si stěžuju.....
17. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě už tu minulou středu dělal doktor ULZ přes bříško ...a to jsem byla na začátku 11 týdne.
17. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já jsem zvědavá,jestli už to taky bude přes bříško......23.12. i kdyby nechtěli,tak já chci utz, páč chci fotky.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - přez bříško, už sou hodně veliký tak by nebyli vnitřním vidět. Maj 20 cm od hlavičky k zadečku. A velký nohy :grinning: . Právě že se mi ultrazvukem tlačila pod žebra a já nevěla jestli se poblinkám a pak se mi chtělo až ondlít. Fakt síla. Navíc to trvá dost dlouho a mě už nejde ležet na zádech...
17. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka to jsou radosti......tak hlavně,že jsi to nakonec zvládla..... :wink: aha to jsem nevěděla,že už by nebyli vidět.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hlavně že jsou mrňata v pořádku :slight_smile:. Teď je budu přemlouvat ať se drží co nejdýl... I když je to síla, teď v pátým měsíci je to s dvouma těžký jako u prvního kluka na konci těhotenství....
17. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja jsem z Prahy :slight_smile: a ty?
17. pro 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka jeee ahoj dvojčátka :slight_smile: ja teda musím klepat docela v poho - brisko mi vadí jen pri obouvání :wink: :slight_smile:
17. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no to věřim....že to není taková úplná sranda...
17. pro 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Vy jste tady skoro všechny pražandy...no,já z Trutnova,to je cca 60 km od HK.Śkoda, že nejste blíž....na kávu a tak...
17. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - :grinning:. No já to připisuju tomu že malá je fakt hodně moc nahoře. I doktorka se divila. Už teď sotva dýchám a předemnou 4 měsíce... Snad se ještě nějak líp přeskupí...
17. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to je hezký:slight_smile: zítra dělám ořechové mušličky, musím se trochu odreagovat, ale zkoušku jsem dala. I tu němčinu a projektový řízení :slight_smile: tak jsem ráda
17. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, když vás pálí žáha, tak to je kde?
17. pro 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ja mam picit ze jsou taky nějak nad sebou, ale kdyz se hýbou tak jsou najednou všude.. :slight_smile: :slight_smile: a uz v tom mam hokej :slight_smile:
17. pro 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to uz jsou Krkonoše ne? Se stavím az pojedu na prkno :slight_smile:
17. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek dá se říct...Pec pod Sněžkou je asi 25 km...o.k...to já na prkně nikdy nebyla...a na sjezdovkách jen 3x v životě...to je klasika těch co žijí u hor x let...masakrr... :wink:
17. pro 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to je v krku....ne?Mně pálila jednou v životě...a co Ty,jak válčíš? :wink:
17. pro 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl právě že jsem se ráno vzbudila s "bolestí" v krku, ale mám to celý den a na bolest to nevypadá, spíš jako bych byla v suchém vzduchu. Jinak zítra jdeme do Podolí na screening, tak jsme zvědaví.
17. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 žáha je ze se ti vrací stavy ze žaludku, to nebolí jako bolest v krku..
17. pro 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ono to tak právě vypadá
17. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to je ono ... No ja to mam furt.... Nic moc... Ale dá se to v poho vydržet kvůli pidískům!!!
17. pro 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mě to právě chytlo ráno a je to po celý den
17. pro 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak ať to je o.k...To jedeš jen na krev,že?
17. pro 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 kup si ty Rennie a cucej... Ja to teda mam vzdy chvíli a pak to zase přejde... Ale mockrát za den ....
17. pro 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - no já sním kvůli pálení žáhy teď tak dvě Rennie za noc, u prvního kluka sem se dostala i na tři... Přez den se celkem držím... Je to děěěs, soucítím...
@pidisek - mě se prckové ještě až tak moc nehýbou. Dávají si na čas. Zatím jen drobný šťouchance.
17. pro 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nn, já už mám krev odebranou, jdeme na utz screening
18. pro 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, všem...a od rána tisknu palce všem na dnešní vyšetření...čekám samé dobré zprávy...večer jsem odpadla, tak se mi ulevilo :grinning: :grinning: konečně trochu bez nervů..Takže se omlouvám, že jsem nekomunikovala...
@coralin gratuluju ke zvládnutí zkoušek, to budou klidné Vánoce...
@lucavka ahoj, krásné zprávy, zase dvojčátka kluk a holčička..to je fajn :grinning: :grinning:
18. pro 2013 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice držíme ti všechny nase palecky!!!!!!! :slight_smile: a je jich dost :slight_smile:
18. pro 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 at to dobre dopadne a prckové jsou v poradku :slight_smile: :frowning2:
18. pro 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jo no jo,Ty už jsi ve 13 tt..myslím na Tebe i na Janičku opičku...
18. pro 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek