• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@baby1984 zase kdyby si doktorma nemyslela, že to nemá smysl, tak by tě nenechala se zbytečně cpát práškama víš.....já jen, že mě doktor upozorňoval, že v těhotenství se právě nemá polykat, ale je fakt, že když krvácíš, tak by asi vkládání nemělo význam....tak se nalaď pozitivně a uvidíš, že to dobře dopadne
9. srp 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel no poslechal sem jí hned sem šla a sezobla 2 bobule :slight_smile:
9. srp 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baby1984 to je dobře, jen papkej bobulky a uvidíš // tam budou
9. srp 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel tak pokud jsi měla 5 denní embryjka,tak už by to mělo být na testu vidět. Moooc ti držím palce a věřím,že se přidáš k @pidisek :sweat_smile:
9. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuju, snad, ale jsem posera, tak si počkám do středy.... :slight_smile:
9. srp 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel budu tu čekat s tebou a drtit si palce jak si je umačkám. A jak se cítíš? :slight_smile:
9. srp 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no mám megabřicho, který mě ve všem tlačí, tak jako mě tlačí trochu břicho, pořád mám žaludek jak na vodě a po každým jídle je mi těžko, občas mě píchne v podbříšku a od víkendu už jsem nezvracela, ale to jen díky těm lízátkům pro těhule, který fakt zabírají....
9. srp 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jak řikám no, já se cítim, že tam // budou, ale bojim bojim a proto raději čekám do středy, to pak budu vědět, že ať na testu bude bílo a nebo // tak už to bude pravda, jinak děkuju za podporu :slight_smile:
9. srp 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to máš pravdu a hlavně už by v té chvíli mělo být vidět něco i na UTZ a třeba i srdíčko. :dizzy_face:
9. srp 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho primářka v caru řikala, že když budou // na testu, tak se mám objednat na utz, tak abych byla aspoň v 5tt, prý je to pak lépe vidět
9. srp 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel prý je vidět něco v děloze když je HCG nad 1000.Ale srdíčko bývá až později,myslím kolem 7-8 tt. A jdeš do CAR i na krev?
9. srp 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak nějak....
9. srp 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no u mě v caru to funguje tak, že když je pozitivní test, tak se mám objednat na utz a krev a když nic, tak jen zavolat a domluvit se co bude dál, ale já jsem to naposled dělala tak, že jsem udělala test a došla jsem si ke svému gynekologovi tady v Děčíně, abych to měla potvrzený....car mám v Teplicích, tak abych nemusela až tam
9. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To jsem ráda, že jsem Tě pobavila :grinning: , v každém případě vždy zírám a Tvé odpovědi hltám...Fakt pěkný :slight_smile:
Tak to bude asi ono, já si taky myslím že praskaly postupně...Dnes už dobrý a když už jsme u toho, já byla ten poslední den snažení taky otrávená...Hrozný, žádná radost, jen nutnost, ale je fakt, že to bylo tím, žemě to při sexu bolelo......
Tak to už začala cestovní horečka, to je supr...Kam že to jedete?? Mě dnes také začala dovča, mám 14 dní.. Nikam teda nejedem, vzhledem k tomu, že manža povýšil, takže mu dovča padla. Ale já si odpočinu a vlezte mi všichni na hrb :grinning: Dneska , teda v dobrém samozřejmě, se mnou říďa nemluvila, jelikož neví, co si tam beze mě počne...No komediantka...Stejně mi to nedá a asi se tam nějaký den stavím :wink:
Prosím Tě, o Mojžíšové jsem už mnohokrát slyšela, ale dají se někde stáhnout ty cviky? Nebo videa?
9. srp 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Dneska to bylo už mnohem lepší...Už mě ani břicho nebolí, takže určitě Clostík a asi bolestivá OVU...Už se nemůžu dočkat středy... :slight_smile: :wink:
9. srp 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, konecne jsem se dostala k PC. Tak OPU mam za sebou..uf! :slight_smile: Nakonec jsem na PN, ale jen do transferu, nakonec jsme se se sefem domluvili :grinning: ve zlem samozrejme a podepsal mi pak dovolenku.
10. srp 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 MOC drzim palce, az Mojzisovka vyjde!!!
10. srp 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisimona1 no a jak to dopadlo? kolik vajicek? a jaky? a co ted?:slight_smile: a kolik chcete vkladat?
10. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 prosimte, cviky si stahnout muzes, minimalne si o tom neco precist a podivat se na to, ale objednej se na nakou rehabku, k fyzioterapeutce nebo nekomu proste, kdo tuhle metodu umi a nauci te ty cviky cvicit. je to dulezity, jinak to nema ucinek...ja mam uzasnou zenskou v praze, tak v bolce urcite taky nekdo tohle dela.
http://www.cvicime.cz/cviceni-praha/cviky/mojzisova/
no a ted stejnak pockej, pac jsi tehotna a uz cvicit pak nebudes:slight_smile:
letime na thassos, nejsevernejsi a nejzelenejsi reckej ostrov, neni to tam jeste turisticky moc obsazeny, desne se tesime:slight_smile: ja bych nejradsi na pustej ostrov nekam na chvili:slight_smile:)) zadny lidi, klid, ticho, priroda:slight_smile:
10. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no sleduj!:slight_smile: delaj tam mojzisovou:slight_smile:
http://www.fyzioterapie-mb.cz/kontakt
jo a my za chvili do bolky jedeme!:slight_smile:
10. srp 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to je dobře a já se zase středy bojím
10. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jojo tlačí i když teda pry to jsou vaječníky jeste zvetsený po stimulce protože ještě je vse jinak prťavý... Ale tlačí to jakoby na zaludek tak nevím :slight_smile:
10. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel já byla na utz v 5+2 a jenom jeden flek, v 6+4 uz dvě srdíčka... :slight_smile:
10. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no jako když mi něco tlačí na žaludek no.....právě proto mi doktorka řikala, abych přišla až tak v 5tt, když teda bude test //, ale bojim se bojim, že bude na testu bílo a nebo budou // a budou to dvojčata a to si teda neumím představit
10. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě týden a v neděli nastupuju na láz. pobyt:slight_smile:
10. srp 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jasný, začnu zkoumat, ale až po dvacátém, pokud to dostanu :slight_smile: Jinak děkuji za odkaz, mrknu :wink:
Ty jsi poklad, věříš tomu víc, než já :grinning: Ale je to krásná představa...
Hmm, Řecko...Kdy odlétáte? To budete mít luxusní veget, jan užívejte, relaxujte a to sotatní :grinning: :grinning: :grinning:
Říká se, že dovolená a změna prostředí je mocná čarodějka na početí...Takže spousta plivanců, tfuj, tfuj a tfuj :slight_smile:
10. srp 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Fákkt, co tam ??? Děkuji za odkaz... :wink:
10. srp 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Neboj se, všechny ti tady držíme palce, budou tam //, pevně tomu věřím... Jsi borec, že to vydržíš...Já bych už dávno testovala...Tohle pro mě bude asi ta největší zkouška... :unamused:
10. srp 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to jste všechny hodný a já jsem za to moc ráda....já už jsem se z toho rychlýho testování vyléčila hned při prvním pokusu víš, není nic horšího brzo testovat, vidět tam bílo a pak z toho být zbytečně ve stresu...já si raději počkám
10. srp 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)

lenkafel@ To plně chápu, to je jasný :slight_smile: :wink:
10. srp 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek