• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pipinka Tak moc držím palce, nečekej, že bys něco moc cítila, hlavně bud´v klidu a žádný stres..
18. pro 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to krásně roste :slight_smile: já si musím ještě týden a dva dny počkat ....
18. pro 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - a jak u vás vše v pořádku doufám.
18. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 dííkkk no jsem fakt ráda, hrozně jsme se nasmáli na UTZ s doktorkou, Co teda musim nechat, že jsou tam všichni moooc milí..

Hele nevim,jelsti se to hodí,ale dneska jsme z radosti koupili první věcičku na miminko - vybral to manžel:slight_smile:))) kdby to bylo nevhodné tak se moc omlouvám, mám z toho takovou radost:slight_smile:
18. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky a co vše se může a co ne po zavedení. Určitě být v klidu a odpočívat, a dál?
18. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka kočko, dostaneš to na papíru napsané...sprcha jen vlažnější vodou, bez sexu např...žádný alkohol, kouření... :wink:
18. pro 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bomba hadýrek....netuším proč by to mělo být nevhodné...muck :wink:
18. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a po zavedení, platí se pak ještě něco? třeba nějaké hormony nebo něco
18. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj poklade, no já mám z tebe takovou radost, že to bouchám s tebou, šáňo sice nemám ale ztrestám frankovku :grinning: :grinning: fakt bych potřebovala štípnout, že se mi to nezdá, je neuvěřitelné jak ti to na závěr krásně klaplo a že už jsi v 14tt to už je úplný hardcore ....to je tak zdravá Kazi, že to není až možné a co to teda bylo za doktorku, že vám tam nevykoukala pohlaví :wink: aby jsme měli jasno že to bude pořádná roštěnka po mamínce......tak jen tak dál holky moje děláte mi radost, já vás dočítám neustále, jen není čas už pak něco ani napsat, kolik toho napletkáte :grinning: :grinning:
18. pro 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka taky gratuluji, že se jedno tak krásně vylouplo a třeba to ještě nějaký dožene na mrazáčka, podle mě to zavrtávání poznat ani nejde, tělo je tak vyhnaný různými hormony, že je to všechno sázka do loterie, ale pak postupem k tomu desátému dnu už tam začínají být cítit třeba trochu jinak prsa a takové, ale každá je jiná, no neboj budem tu, takže nám pak budeš pěkně popisovat co cítíš :wink:
a kdy valíš na ten ET?
my platili všechno tak nějak dohromady, spočítali nám to hned při prvním rozpisu hormonu a to nejprve zálohu patnáct a pak těsně před ET než jsme šli, jsme dopláceli ten zbytek asi dalších deset.....
18. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@jaka17 ženský vám to tam taky skáče ty čísla, jak mě na váze po vánocích :grinning: :grinning: Hlavní že sem tam to zašpinění nebylo nic velkého a miminka se to netýkalo, navíc za chvilku vás taky čeká NT scr. a pak už bude líp.....jsem tu s vámi pořád, takže s mýma palcema počítejte natuty
18. pro 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dívala jsem se na ceník, je možné že IVF se zaváděním embryí je za 26000Kč? za vyšetření, odsátí a ještě za oplodňovací injekci jsme již platili 22000kč
18. pro 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - moc děkuji, jj krásně to skáče, ale teď ten poslední týden bude síla ...už se pomalu začnu zobírat tím jestli je vše jak má být.
žaludek se sem tam ozývá furt a už i hlad ...a večer jsem vždycky hrozně nafouklá :(
dneska jsem nějak něco dělala u poče a dýl jsem seděla tak mě pak i bříško docela bolelo :(
18. pro 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to je hrozně těžko říct, oni to mají všude jinak a i za stejné úkony jsou různé ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já když jsem se koukala na ceník, tak mi to vyrazilo dech no ale uvidíme zítra co nám poví
18. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo před tím NT screeningem je to takové největší peklo aby vše bylo ok, ale určitě bude a budeš za týden taky v takovém lepším klídku jak Janča a užívat si, sice chápu, že tam ten strach do porodu bude pořád po tom co sis už zažila, ale sama vidíš, že je to tu šťastná vlna, takže vám to krásně vyjde všem holky a jediné co vám bude dělat starosti, bude jak se v Praze vymotat s kočárkama až povalíte za sebou na nějakou slezinu do kavárny :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no to máš pravdu, ty jejich ceníky jsou dost brutální, já když to viděla tenkrát poprvé, tak jsem myslela, že to snad ani nemyslí vážně a že se snad někde o jednu nulu pokaždé sekli!!!
Překvapuje mě, že vám nic neřekli dopředu, jak se to bude pohybovat dál, když už jste něco platili, třeba už nic nepříjde nebo to už nebude žádná hrůza
18. pro 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 děkuju, klidné moc nebudou... hned 7.1. mám angličtinu, personalistiku, informatiku atd...takže se budu šprtat i přes Vánoce. Jsem ráda, že ti to dobře dopadlo:slight_smile:
18. pro 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, děvčata, dnes nějak trpím nespavostí. Jinak včera utz nádhera, výsledek u obou negativní, takže co víc si přát.
19. pro 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky tak jak jste se dnes vyspinkaly???:slight_smile:
19. pro 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Teda vy jste spáči :slight_smile:
19. pro 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Samozřejmě dorůžova. Malý u babičky, manžel odjel v půl šesté a já od pěti vzhůru. No, není to schválnost.
19. pro 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoj zlatooo ty tvoje prispevky me vzdycky rozsekaji ;)))).A jaka je situace u Vas? Uz si zacarovala toho tvyho chlapa nebo pockas na ty Vanoce, aby vymekl?:slight_smile:
19. pro 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no mne prijde, ze to tak vetsinou byva jako zakon schvalnosti...me to ceka o vikendu.Kuba pryc, manza v praci a urco budu taky vstavat tak nejak...
19. pro 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak nakonec tu Haakovou jsme měli my. A byla fajn.
19. pro 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky, já moc krásně, konečně si jedeme pro toho našeho prďolku :wink:
19. pro 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno,zdravím všechny..
@kamisb no už to ted´čeká na nás, ten screening, tak to snad taky dopadne :grinning: :grinning:
@tygrisek09 mooc gratuluju..ke krásným zdravým dvojčátkům..
@janice_opice krásný dupajdy..no vidíš, Janinko, už se můžeš zas trochu víc radovat.. :grinning: :grinning:
@martas14 ahooj, to jsem ráda, že jsi zase na chvilku nakoukla, jak tu bojujeme...doufám, že si to taky po Vánocích vybojuješ..
@coralin jo jo, to studium je náročný, ale aspon´člověk nemyslí na jiný věci..
19. pro 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 děkuju moc. Vám to vychází po Vánocích?
19. pro 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno ...
@tygrisek09 - to jsem moc ráda, že vám to taky dobře dopadlo, gratuluji :slight_smile:
@martas14 - jj už aby byl screening za mnou a taky bych chtěla vědět kde je uložená ta placenta a pak to snad ze mě už definitivně spadne ...ale asi před měsícem se mi zdálo, že jsme byli s manželem na procházce a šla s námi i naše holčička ..tak snad to jsou dobrý znamení a ve snech jsem vždycky těhulka tak to je snad taky dobrý znamení. Ale zatím mnou nevládne takový to štěstí, spíš zatím opatrnost, ale vysloveně nervy nejsou to jen nárazově :grinning:
@jaka17 - no už aby to bylo a ty jdeš kdy 8.1. nebo dřív nějak si to nepamatuji.

mě dneska čeká výjezd do Prahy ..na oběd za kolegama a pobalit tam nějaký věci, odvést jim ježíška a pak na tu hematologii. Doma budu až kolem půl 7 ...to pak zase budu k.o.
19. pro 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb u mě je jedno mimčo vpravo dole a druhé vlevo nahoře a jedno má placentu vzadu a duhé vepředu
19. pro 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek