• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@kamisb já datum ještě nevím...jdu poprvé ke svému gynekologovi až toho 27.12, ani průkajdu ještě nemám...ale počítám tak v půlce ledna..tak si to dneska užij v praze..
19. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no ted sháním někoho kdo by mě hodil na vlak, jak vezu i něco lidem tak batoh má přes 6kg a to se mi 3km pěšky táhnout nechce. Tchýně je někde pryč a telefon mi nebere :( ....
to jsem na to zvědavá.

Tak doufám že 27.bude šťastný den, dostaneš průkazku a zase budeš o něco dál :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele hlavne neblazni a nic netahej tak jim to das po Vanocich!!!!!!
19. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak je to dobrý tchýně přijela ...a něco jsem z tašky vyndala ..takže to je lehčí :slight_smile: a jen pojedu vlakem a pak přejdu na tramvaj asi 100 m, a na zádech to snad tak vadit nebude ...botah už má asi jen 3,5 kg tak to jde.
tak dárky těžký moc nejsou jen je toho víc, ale už jsem fakt něco vytřídila co není nutný, ale to víš ještě sebou mám i pití ale to se ve vlaku upije :slight_smile:
kdybych měla jít pěšky tak to ještě vytřídím víc :slight_smile: a hold by se jim to vzala autem toho 27. ..ale vezu i dvě krabičky s těma injekcema a ono to taky něco váží ikdyž se to nezdá :(
19. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kočky,tak testík stále sílí,a zítra hurá na krev a snad bude hcg odpovídat.Jak jste těhu oznámili rodině???Já sem si vytiskla přáníčka ,že to dáme rodině pod stromeček ,ale vůbec mě nenapadá co do nich vtipnýho napsat,máte některá básnický střevo??Chtěla bych něco jako že je ještě na houbách ,ale mezi nás přijde v srpnu :slight_smile:Napadlo mě KLOKAN PŘILETÍ V SRPNU,ale taková starší generace jako jsou prababičky tak ty to asi nepoberou :grinning:
19. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@baby1984 tsk za prve moooooc gratulujuuu kociiiii..jinak s tim klokanem me to presne napadlo taky jak to zverejnit, ale zjistila jsem ze tu hlasku hodne lidi nezna kupidivu
19. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě já se vždycky tím pobavím,ale jak znám bábušky tak ty to fakt nepoberou v tomhle věku :slight_smile: ale i tak chci aby to bylo vtipný,napadlo mě taky jako ve smyslu,že si o sourozence napsala malá ,no nevim už od včera to tady pořád smolím a nic kloudnýho vtipnýho nesložim
19. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 už to budete oznamovat ted jo?:slight_smile: jako pod stromeček?.-))))) :grinning:
19. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka tak opatrně víš, že taky tak jako hapruješ fakt na sebe dávej pozor
19. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi konečně přišla nemocenská a hustýýýý jsem ani nečekala takhle suprovou...no je mi jasný, že se to postupně bude snižovat no,ale i tak dobrý!!! Zatím mám pocit, že jsem nemakala celej život nadarmo...Ale toa si přejde....až se bude postupně snižovat vyměřovací základ....
19. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já byla loni 5 a půl měsíce domů a měla jsem furt stejnou....Jééé ,já furt nic....
19. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já skončila v práci k 30.9. a od 26.9. mám neschopenku, ta první za říjen byla samozřejmě až od 17.10.-31.10. a to teda jako nic moc no...ale ted dobrý tak kdybych to měla mít furt stejný tak super a jsem ráda, že nepřijdu o mateřskou...
19. pro 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj chtěla bych to jako pod stromeček ,ikdyž nejsem ještě po ultrazvuku,ale tak snad doufám že tentokrát to dopadne dobře
19. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 určitě anooo!!!!
19. pro 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky těhule hele jeslti V8s to potěší tak já už se asi tak 4 dny cítím fantasticky, všechno přešlo obtíže a tak...
19. pro 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice rozumim kočko....no mně je kupodivu občas taky líp...zjistila jsem,že když se průběžně něčím cpu,tak že to je o.k....
19. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 gratuluju.....potichoučku... :wink:
19. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 Taky moc gratuluji k dárečku pod stromeček, já teda střevo docela jsem, ale né zrovna básnický :grinning: :grinning: takže ti bohužel nepomůžu.....my měli zas klokana v březnu a můj to furt všude dával k dobru, tady to znalo hodně lidí, takže to šlo.....napíšu jak jsme to oznamovali našim, byli jsme u nich na obědě jeden víkend a zrovna zase byla taková nějaká vyčítací vlna, že ani já ani brácha se do těch vnoučat neženem a že oni se chudáci nikdy nedočkají a takové ty vzdechy a pak můj táta prohodil, že prvnímu vnoučeti přepíše barák,že bude dědit a hotovo.....no a my jsme tam pak šli ten další víkend na kafé to už jsme věděli a tak jsem jim jen tak mezi řečí řekla, že jsme se s mojím doma domluvili, že to teda berem :sweat_smile: :grinning: :grinning: to s tím barákem, ti na nás čučeli jak puci z jara a chvíli to trvalo, než pochopili co se jim to snažíme říct, ale zasmáli jsme se taky dobře :grinning: :grinning:
tak přeji stejně vysmátou rodinku i u vás pod stromečkem :wink:
19. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 to je hezký..No, příte pojede sám k rodičům a dáme jim pod stromeček ultrazvuk....nějaký inteligentní básničky asi nevymyslíme....
19. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ještě s tím čekám, to víš nesu si to jak hovno na lopatě, jak se tu říká :grinning: :grinning:
no uvidíme, ale v práci na vánočním večírku jsem holkám už pro jistotu řekla ať se mnou počítají spíš zpátky do práce :unamused: oni ale samozřejmě nic neví, takže nechápou proč se jako chlapa vůbec ptám, když chci druhé, že to jde přece lehce zařídit :rolling_eyes:
19. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ono pokud je to nečekané, tak je to takový krásně, sladký šok že to ani žádné velké okecávání nepotřebuje, spíš pak kapesníček pro babičky :sweat_smile:
19. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to máš moc pěkné sny Kami :wink: a určitě to je znamení aby ses udržovala ve fajne náladičce jen tak dál a placentě dělám na dálku tytyty ať je přesně tam kde má být, takže to je taky zařízeno, takže na tobě už je jen mít myšlenky na vanilkové rohlíčky, rybí delikatesy a hromady balícího papíru s překvapením :wink:
19. pro 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 no my jsme jim řekli, že se to nepovedlo a že jdem v prosinci zas...pro ně to nebude takový zázrak, mají už šest vnoučat...
19. pro 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já bych se rvala jak eskymáckej pes a to né ten bez zubej Jani :grinning: :grinning: ale bude záležet jestli bude chtít bojovat ten můj miláček, jako nikdy mi nic vysloveně neodepřel nebo že bych ho neukecala na bars co, když bylo třeba, ale v tom to je jaký si zadubeny ach jo
tudíž vy máte vánoční zázrak v bříškách a ja na něj zas čekám u mojeho v hlavě :grinning: :grinning:
19. pro 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo takže čekají, že by mohlo něco být, ale i tak to bude určitě strašně pěkná zpráva pro ně......no a od vás žádné ještě nemají viď? takže to je vždycky wau i když už jsou zasloužilí prarodiče...
19. pro 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jo, oni vědí...že od loňska chodíme na transfery...tak doufám, že budou rádi.... :wink:
19. pro 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kači, tak vidím, že ty furt drtíš tu školu, to musí být náročné tady to zkouškové a hned zas po vánocích do toho po hlavě zpátky, by mě trefilo, já pro změnu jdu letos začátkem ledna k zubaři, takže to budu mít taky takové brutál :grinning: :grinning: ale tam to bude spíš bolet peněženku než mozek, takže to nějak přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak vánoce už máme za rohem viď, pro Duffinku vše zabalit pěkně do hodně šustivých papírů a doporučuji nedávat moc na hromadu k ostatním, bo naše Dudoša se na to svoje vždycky tak šíleně vrhne, že při jejich třiatřiceti kilech by z těch našich křehčích dárků moc nezbylo :grinning: :grinning: My tu na štědrý večer kromě našich budeme mít asi ještě babičku s dědou od manžela jsou úplně zbláznění do naší malé, tak aby si mohli užít taky to její rozbalování a tak, takže to bude náročnější ale jinak už mám nákupní horečku za sebou, dárky a stromeček pod střechou takže jsem relativně v klidu....
19. pro 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no hele, sliby se maj plnit o Vánocích, ale on ti to asi neslíbil, co??Prostě musíš počkat na nějakou vhodnou chvilku...a co dcera, tu na nějakou masáž ohledně sourozence třeba přemluvíš, teda a ž bude větší...
19. pro 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nevíte co to je??? tOni se vyhodnocují 3 rizika?
Mám tyhle výsledky:
Trizomie21 (to je asi DS?) 1:3604
Trizomie18 1:9994
Trizomie 13 1: 20000

jedno by mohl být ten Edwardsuv a to další je co nevíte?
19. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 gratuluju, my nic oznamovat nějak ani nemohli, neb jsme to vykecali předem..takže neporadím...
19. pro 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek