• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice Tak to Jani nevím, ale určitě to vygooglíš...já se jen těším, až to budu mít taky za sebou...a jsem rádA, ŽE PÍŠEŠ, ŽE UŽ TI JE DOBŘE..MUSÍM ŘÍCT, ŽE SE TO TAKY ZLEPŠILO, UŽ MI TAK NENATAHUJE...
19. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tohle bylo na googlu :slight_smile:
Patauův syndrom - trisomie 13. chromosomu

ale hodnoty bych tebou nehledala, mudr.řekla že je to v pořádku tak bych se tím dál nezabívala.
19. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja nehledam hodnoty ty pry mam na jednicku jen jsem nevedela co to je ;) diky rikala ze vsechny hodnoty nad 1000 jsou dobry ;)
19. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak treba povoli o tech vanocich az uvidi malou s rozzarenyma ocima u stromecku ;)
19. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no joo mne uz je dobre jen jsem unavena ale to je tlakem jsem jako barometer.
19. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsem ráda že nehledáš :slight_smile:

no mě žaludek taky trochu polevuje a zvedá se méně často..ale jsem příšerně unavená a už bych byla ráda, aby jsem víc začala mít hlad a mohla snít a oněco víc ..protože už mám o kilo míň něž když jsem začaka stimulku a to jsem kilo při ní nabrala :( ..přitom mi nepřijde že btych jako úplně málo jedna ...ale asi to málo bude no..když nezvracím.

JInak na helatologii výsledky jsou dobrý ...ty d-dimery v mezích, ale asi je právě takhle udržuje ten clexan...ptala jsem se mudr.jestli by to nešlo třeba řešit i práškama, tak prý v žádném případě :( ...njn, tak to hold nějak vydržím no. Ukazovala že fakt bych měla píchat hodně na boku ...tak uvidím no jak dlouho to půjde. Pak stehna nebo do horní části ruky...ale to by musel manžel.
19. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkuji :slight_smile:
myslím, že na minulém ULZ mi placenta přišla nad prckem, tak snad tam i zústane, ale takhle brzo se ještě asi může posunout kamkoliv. Ale snad bude kde má ...
19. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - my jsme loni pověsili na stromeček takovou jakoby ozdobičku ...v košíčku(skořápce) tam spinká miminko a manželovým rodičům jsme řekli, že jeden dárek jim ještě visí na stromečku, tak pocvitě hledali ...jiná je že to pak nedopadlo.

Ted to vědí od začátku, tak to v lednu bude překvápko jen pro nějaký známý, ale taky už to dost lidí ví.
19. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baby1984 - tak super, hodně štěstí dál
19. pro 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak super že máš dobrý výsledky, holt ty injekvce budeš muset vydržet...já už nepíchám nic, tak doufám, že se něco nepokaká--agolutin už snad nepotřebuju,když už je vyživováno placentou a fraxiparín nevim snad taky ne no uvidímne snad bude vše OK, taky jdu 27.12 k doktorovi na kontrolu a s výsledkama z toho NT screeningu...jééé miminko ve skořápce to je krásnýýý...já mám prý placentu vzadu tak nevim,jeslti to je dobře nebo špatně ale asi dobře, doktorka se tak jako tvářila, že je to OK...
19. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky dneska jsme uklidili a udělali Vánoční výzdobu a já nazdobila stromeček tak hotovo, ještě dolepím o víkendu zbytek cukroví a Vánoce můžou začít na gauči u pohádek:slight_smile:))))))))))))))))))))))))...Akorát kocour se už koukám pustil do odzdobování stromku:slight_smile:))) to bude ještě asi legrace:slight_smile:
19. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj říkají, že na zadní straně je nejlepší ..je prcek i krásně vidět a slyšet ... ikdyž každá poloha dobrá pokud to není dole.
19. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to jsi šikula, já vubec nevík kdy bude stromeček ..možná jej ozdobím zase až na vánoce o víkendu cci udělat perníčky a mandle v čokoládě a lehce uklidit...ale ještě uvidím jak se mi bude chtít :slight_smile:
19. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak pokud byl fraxík jen pro jistotu tak určitě už nebude potřeba a ta druhá ...placenta funguje tak taky není potřeba. já utroš sundala na 2x1 za den. a už jen do pondělka - z genettu mám napsáno jen do konce 12týdne.
19. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jasny udelej si pohodlicko a nic na silu .my se doma taky tesime jak budeme odpocivat a koukat na pohadky...ja pichala agolutin do konce 12 tt kazdy den a do konce 13 tt obden.taky si rikam ze agolutin nahradila placenta a fraxik jsem pry mela pro jistotu k uhnizdeni....tak mas asi recht a vedi co delaji.Kocour je akcni uz nam tu skacou vanocni koulicky po parketach. :slight_smile:))
19. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice jste hodný babenky moje nějak to prostě vybojuju, kór když na to budou ty penízky zvlášť .....začnu po dobrým a případně přitvrdím do násilí jako že neperu, nevařím a nedělám ani to další nejoblíbenější co je hned před jídlem :grinning: :grinning: :grinning:
nebo zaočkuji malou jak radí Jaka to taky není špatný nápad :grinning:
19. pro 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to naše Lucina, vždycky seděla pod stromečkem a dělala, jako že nic ...ale nesměla jse sundavat ....byla zvláštní ona fakt když něco nesměla tak to nedělala jen u toho seděla a nadávala.
Jediný s čím moc nešlo dělat byly ty bílý lesklý něco...co se dává na stromeček..tak to prostě žrala a pak se vždycky poblila :( ...tak to se mohlo dávat vždycky jen až někam nahoru.

ale je pravda, že loni co byly její poslední vánoce, tak mamka říkala, že občas přišla domů a ozdobičky byly poházený po pokoji, ale ani jednu nerozbila ...tak pak hold do obýváku zavírala, aby tam sama nebyla.

doktoři jistě vědí co dělají.
20. pro 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Dobré ráno,záhada nepřijatých peněz nemocenské je vyřešena.Vedoucí to posílá účetní do Kroměříže originál,masakr...ten ale na sociálku nedorazil...takže si tam originál budu radši nosit sama... :unamused:
20. pro 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no pekny teda pred Vanocema superrrr... :unamused:
20. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsem dneska koukala do te zpravy ze screeningu poradne a je tam napsano ze jsme merili 6.9 cm a od doktorky jeste napsano ze plod nesel dobre zmerit z duvodu jeho momentalni polohy a ze tipuje rozmezi 7-7.5 cm.od temene ke kostrci..ale vysledky to nezkreslilo ;)
20. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice noo naštěstí nezemřu hlady,ale jsou tací,který by skoro jo..Jéé to už máš velké miminko... :wink:
20. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda tak to už jsou krásný míry :slight_smile: ..ale hlavně že jste v pořádku no ...

jo a prosím Tě negoogli ty trichomy ...či co to včera bylo já jsem jeden odkaz otevřela ...ale ty obrázky těch dětí ...no fakt tohle neotvírat ..... !!!!!!!
20. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, neuvěříte co se mi dneska stalo. mám na internetu inzerát že prodám telefon a volala mi paní, že pro ni manžel nemá žádný dárek, že by mi každý měsíc za to posílala balíčky kosmetiky oriflame. Slušně jsem ji řekla, ať se nezlobí,ale že ne a ona mi ještě vynadala, že nechápu kouzlo vánoc apod. ve vzteku jsem ji volala zpátky a když jsem začala mluvit, položila mi to. no nenaštvalo by vás to?

jinak jsem měla hroznou noc, pořád jsem se budila, nemohla jsem spát, chvilku jsem taky courala po baráku, no děs a jak se vede vám?
20. pro 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja jen koukla co to.je a radsi jsem to ani nedocetla natoz obrazky......
20. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka pani je uplne blba teda ne kazdymu, kdyz pominu to ostatni kolem kosmetika oriflame sedi.jako pani je asi pekna podvodnice bych rekla...m
20. pro 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky..
@kamisb to je fajn, že už je ti líp, a že budeš vysazovat prášky ,na to se taky těším..já mám od dr napsáno brát do 12 tt a pak týden, po 1..s vánocema jsem si řekla, že se to nezblázní, tak žádnej ůklid, jen syn vyluxuje a trochu manžel vytře..pojedem dnes pro maličký stromek, to bude stačit..
@janice_opice Jani, já už se taky těším na zkoumání screeningu, a to víš, mám bobky...u nás naštěstí psům je stromek jedno,jen pak rvou balíčky pro sebe, kupujeme jim plíce, to smrdí a ony to poznaj a sami vybalej...
@muddledgirl já taky měla na neschopence s penízkama problém, nepodepsala jsem to a taky jsem byla měsíc bez peněz..před vánoci nic moc..naštěstí ty jsi asi v nemocnici moc neutrácela.. :grinning: :grinning:
20. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já to blbec otevřela, ale naštěstí se mi o tom nezdálo...honem rychle na to zapomenout.
20. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uz je to kousek doktorka mu poprve rekla clovece ;))) Pry clovece ty tam teda mas polohu ;)))) sranda byla jak do nej zduchala aby se narovnal a kdyz potrebovala merit ty nozicky a rucicky tak s nima zacal strasne rychle mavat pred sebou a ty nozicky zkrizil ;))) no sranda.je to zazrak stejne....
20. pro 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no nespavost je normální, jak je člověk ve stresu z výsledku..takovýhle podvodníci , co hrajou na city jsou bohužel normální...nenervuj se..
20. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to je jasny strach tam je ale verim ze nam to dopadne dovre vsem tady!!!!!@!! Nas kocour musi mit nejvetsi masli na darecku pac za ni vezme a pak s tim pelasi pod postel ;) kocka ta si to v klidu rozbslu u sttomecku a pak se s tim vali a nas blazen pes jak kdy..ma tam dve super hracky a uz mi je odhalil tak vecne vartuje u skrinky kam jsem je schovala
20. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek