• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice jen jsem se chtěla optat jestli jste to některá neměla také tak :slight_smile: malinkop mě to vyděsilo,ale na to aby to něco znamenalo je podle mě hodně brzy
20. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka já měla taky průjem a od 3 dne jsem cítila, že je to tam.. :slight_smile:
20. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a dost holky, přestávám se pozorovat nebo tu bude zase špatně. ale děkuji moc
20. pro 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - jasně nepozorovat se, odpočívat číst si ...a tak a ono to bude hezky utíkat.
20. pro 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 krááása...jsem za tebe ráda...
@baby1984 no holky...to je bombáááá :grinning: :grinning: strašně oběma gratuluju
@janice_opice jani, dej si klidně i salám, pokud si ho nedáš celej, tak se nic nestane..já si taky kolečko zobnu a na paštiku a tlačenku, drštkovku..na to mám chut´furt...
20. pro 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moc dekuji... :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tak smutnááá náš skvelej řezník nemá jitrnice dneska, prej je nestíhá...a prej ani v pondělí nebudou.... tak jsem říkala, že to teda snad přežiju a on povídal, že kdybych neměla přežít tak se do nich v noci pustí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dostala jsem tam n aochutnání kus čerstvě vyuzenýho masíčka mnááámmmm a na odchod mi dal ještě čokoládu :grinning: :grinning: tu nikdo jinej nedostal přede mnou..ona je s nim strašná sranda a má ty věci fakt dobrý...tak jsem koupila vinné klobásky a kuřecí stehna a zavářku na polívku........minule tam se mnou byl Kuba a chtěl kus sekaný a pivní rohlík a on mu povídá: no jo,ale tobě určitě ještě není 18 já ti ten pivní rohlík prodat nemůžu, Kuba z toho byl v tu první chvíli úplně perplex, páč mu to říkal s totálně vážnou tváří:slight_smile:)) :grinning:
20. pro 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to máš fajn...že máš takovej přísun dobrůtek v okolí..já dneska dostala krvavou tlačenku a větrník... :grinning: :grinning: typické papání pro těhotné... :grinning: :grinning:
20. pro 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no já měla k obědu karbanátek ...taky takový lehký a zdraví jídlo :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@jaka17 kouám, že teda zdravá výživa občas bere za své :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, vařila tchýně ...jako ostatně docela často, ale já si třeba vezmu pomeranč a nějaký salát k večeři :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, jsem se málem poblinkala, smrdělo to jako kdyby to kuře bylo měsíc starý... :grinning: :grinning: :grinning: Proto teď je ze mě skoro vegetarián....takových +9 týdnů jsem nejedla maso,až teď to kuře...ale je mi líp jinak...hurrááá..jen ráno je to furt trošku horší.... :grinning:
20. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice jitrnice jóóó?Vy jste hustý...to já nejim ani když těhu nejsem...a teď nemůžu ani vidět moji oblíbenou majku...ale možná dnes zkusím ten HERKULes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem ho nejedla x týdnů....tak a jde se do obchodu...Janinko..já zas miluju pařížák nebo vlašák....no měla jsem ho zatím jednou....ale to víš budou Vánoce a udělám chlebíčky mňam...
20. pro 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no na ty saláty a paštiky taky bacha ty se moc nedoporučujou....ale jednou za čas......domácí.... :grinning: herkules jesm měla dneska taky, koupila jsem teda kuřecí stehna tak je zítra upeču..:slight_smile: jsem sama doma tak co...večer uděám na pánvičce ty vinný klobásky a bude:slight_smile:
20. pro 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 také moc gratuluji, já už chci taky holkyyyy :slight_smile:. Máme dva cvičné pokusy přirozeně, třeba je tu nějaká malinká naděje, teď bychom měli novoroční dáreček.
20. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice paštiky nejím...jen ten salát teď bude podruhý na Vánoce.... :wink: No,si myslím,že se nedoporučuje... :unamused:
20. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - udělat si salát doma a bez syrovýho vajíčka no ...
20. pro 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my určitě budeme dělat salát doma s vařenym vajcem@kamisb vy dáváte do salátu syrový vejce??:-O
20. pro 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já měla na mysli ty kupovaný saláty aby v nicch nebyla nějaká listerioza nebo nějakej hajzlik...
20. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no manžel dělá domácí majonézu a tam se myslím dává bílek ne? ...já nejsem kuchař tak si nejsem jistá ...ale měla jsem pocit, že do oleje dává bílek
20. pro 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice No však já koupila pařížák.... :sunglasses: My děláme chlebíčky s pařížákem....Jinak holky..prý maj nealko Bohemku v Hyperce a možná i v Kauflandu....
20. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no záleží jestli je v tom salátu majonéza nebo ne. Já tyhle saláty vubec nejím, naštěstí mi nechutnají i na štědrý den si dám spíš brambory.

jinak já si dám teda alko bohemku, jedna sklenička mi nic neudělá ...hezky si do ní dá jahodu a budu ucucávat :slight_smile:
20. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb majonéza tam je......já myslim,že 2-3x za těhotenství se nic nestane..to by člověk nesměl nic.,...Ty nejíš chlebíčky ani? No,to já bych dostala chuť pak na další a další...možná...proto to nebudu pokoušet...
20. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bramborovej uděláme taky doma..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice No, já našla,že spíš domácí majonézy se nemají jíst,než ty kupované.. :unamused: Všichni se bojíme,ale určitě každá sníme něco,co by se nemělo....Kámoška jedla v těhotenství i hermelíny... :sunglasses:
20. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jím, ale na másle ...šunkový, sýrový vajíčkový ...nebo když to šlo tak hermelínovou pomazánku nebo vajíčkovou ...ale bramborový salát a tyhle ty podobný jako pochoutkový atd ...to fakt nejím ...mě to nikdy nechutnalo.
20. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Vy jste mě tak vyděsily, že ten pařížák radši jíst nebudu... :unamused:
20. pro 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No,já zase si dělám doma s tím pařížákem,..ale už mě přešla chuť...no...A zítra ještě linecké...ale nesmíme ho zase sníst...
20. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to víš, že sníme i dost toho co by se nemělo, protože se to někde píše, ale já to beru tak, že prostě majonéza je docela riziková i jen tam aniž by jsi musela být těhotná ..tak to ráda vynechám :slight_smile:
a hermelín si možná dám, ale smaženej.

spíš teď váhám co pivní sýr ....někde píší, že ten nevadí, ale přitom je to zrající sýr ...tak Ti nevím:( mám ho v ledničce a čekám až padne chuť a pak už to asi řešit nebudu :sunglasses:
20. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to já mám zas dobrý, sýry takovýto nejím...jen uzené, plátkové a tavené/ty teď teda vůbec, nechutnaj mi/....
20. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já nechci zbytečně strašit, aby mi zase někdo někde nevynadal ...ale je to můj názor tak to píšu no :slight_smile: ...

to je třeba jako s léky na alergii, všude píší že v 1.trimestru v žádným případě, ale pak mi doktor na gyndě řekl, že je lepší si vzít prášek a ulevit si než aby byla nějaké větší alergická reakce, že ta je pro prcka horší než jeden prášek...tak si pak vyber ...
20. pro 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek