• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl - to já zase hodně jím lučiny a gerve takový ta kulatý ...a tavený sýry a jogurty.
Ale taky se to prý nemá moc přehánět ....si vyber někde jse četla ..denně hrnek mléka, plátek sýra a malý jogurt. A pak jsem narazila na zelený potraviny či jak se jmenovalo ..a tam psali, že to je blbost protože kravský mlíko je obrovský alergen a že moc jeho v těhu může způsobit pak dítěti alergii ...občas jsem z toho ťumpachová, ale hold jím podle toho na co mám chuť a tak abych se toho nebála.
20. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no prej nákaza je docela nepravděpodobná ze salátů,ale možná samozřejmě...tak já to asi radši vydržím bez něj....Protože těhulky mají pravděpodobnost nákazy 20x vyšší než ostatní..
No,já třeba mívám v zimě kašlací astma/potvrzené obvodní ,ale na alergologii tvrdí, že astma nemám/...a teď teda trošku funim,ale nedusim se,tak nic nefoukám a ani neberu prášky na alergii...
Ale když má někdo problémy,tak je jasný,že musí..
20. pro 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já to moc nečetla, protože až na sladký...který už jím mnohem méně naštěstí...jím zdravěji než normálně...prostě nemám chuť na salámy/dnes poprvé jsem měla Herkules...ale moc dobře mi po něm není/, párky, paštiky, a na ten salát se vyprdnu...Dám ho příteli...a vymyslím jiné chlebíčky.. :wink:
20. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl já miluju syrečky a saláty a hermelíny a vůbc zrající síry, tuhle manža pinesl právě syrečky no tak je snědl on no.... radši si to odpustím, půl roku to už beez nich přežiju a přesně tak si dám smaženej hermoš, ale jako nikomu nemusí nic být žádnej hajzlík a tak ale já jsem se rozhodla, že to nebudu riskovat a prostě na čas tyhle rizika vyřadím..po tak dlouhý cestě bych si to neodpustila.... :slight_smile: ted vařim brambory a až přijde Pupan z práce tak si dáme vinnou klobásku...lepim konečně ty ořechy, zítra dodělám linecký a vosí hnízda a v neděli zabalim dárky a Vánoce můžou začít:slight_smile:)
20. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Já už jsem napsala příteli,že až přijde z práce,ať si ten salátek sní,že ho radši nebudu....bolí mě z toho srdce,ale z toho Herkula mi je teda zle....ajajaj....
Zítra upeču nějakou buchtu,ať zase nesníme všechno cukroví... :grinning:
20. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannice_opice - to já si vinou klobásku dám zítra k obědu, manžel doslal vánoční dárek od zákazníka, tak máme plnou ledničku :slight_smile:
a měla bych konečně o víkendu udělat ty perníčky a mandle v čokoládě ...ale je to hrozný jak jsem líná :(
ale dneska jsem pomáhala tchánovi s vánočkama ..chudák jich dělal zase 28 ... já teda jen otáčela plechy a mašlovala, ale stačilo to pak jsem byla k.o.
20. pro 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl koukám, že u Vás je to jak u nás, já cukroví schovávala aby na něj nepřišly perníčky už sežrali před 3 týdnama:slight_smile:)))))))))))))
@kamisb heleeee to mi povídej já ted lepim konečně ty ořechy a zítra vosí hnízda,ale já jsem taky tak línáááá :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já to minule zkoušela schovat sama před sebou.... :grinning: :grinning: :grinning: várka lineckýho se snědla za půlden... :grinning: :grinning: :grinning: co jsem nesnědla snědl přítel, když přišel z práce...Kočko a ta vinná klobása neva?
20. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 správný přístup:slight_smile: držím palce
20. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, to jsi mě potěšila, že jsi si vzpomněla, je to docela náročný, ale zatím to jde. Nejhorší jsou takový ty termíny, kdy jsou tři zkoušky jeden den. Ale bude hůř, čeká mě angličtina a musím dopsat seminárku, k čemuž se nemůžu nějak dokopat. Zubaře, Ti nezávidím, já byla teď nedávno a peněženku jsem docela provětrala, ale jsem ráda, že mě to nebolí. Zejtra jdeme s holkama na party, tak jsem zvědavá. To budete mít hezký, s babi a dědou a celou rodinkou.. my jedeme ke tchýni, která nám to prakticky naplánovala....mám jí ráda, je v pohodě, vždycky pokecáme, ale pak je ten den strašně roztahanej.... a mám honičku, protože muž chce ještě řízek doma ode mně...:slight_smile: hezky si to užijte, malá bude určitě kouzelná:slight_smile:
20. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já tu vinnou klobásu obalím asi lehce v mouce a pomalu opeču na pávničce ...a maso co projde vyšší teplotou kolem těch 75°c jsem našla že se smí...protože se právě nemají trvanlivé salámy a většina uzenin protože se udí a připravují za studeného kouře a to je mezi 40-60°c.
20. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 právě, proto jsem si to taky vymyslela a tři roky utekly jako voda... za chvíli bude absolutorium a miminko pořád nikde...:(
20. pro 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo,tak fajn...já ji smažím co to jde,tak zítra uděláme...děkuju..no já ty uzeniny už jíst nebudu..stačilo teď.... :wink: :grinning: Jak se pečeš kachýnku?Chci ji poprvé letos udělat...raději zkusím vždy recept někoho než jen podle netu nebo kuchařky..pak mi to vždycky vyjde o.k. :wink:
20. pro 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak mě se na vaření moc neptej, manžel je vyučenej kuchař (a tím, že se tím neživý tak vaří doma o víkendu docela rád...sice u toho remcá, ale jde mu to), tak do kuchyně lezu jen když jsem sama doma a nic jinýho mě nezbývá :slight_smile:
takže fakt netuším co s kachnou ...ale janička myslím psala, že ji bude dělat
20. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: já taky nejsem moc kuchařinka...ale chci být .....občas mě to i baví....ale moc ne.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se jí zeptám,až jí koupím...děkuju
20. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasne tepelne upravenou vinnou klobasu v poho prejde to 100 stupnema.
Husokachnu jsem delala pred tydnem mbam
20. pro 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak já když mám recept tak podle toho uvařím, ale pak mi musí někdo říct,když to není úplně ono čím to dochutit ...já to nepoznám :(
ale až se prcek narodí tak se budu muset pak něco naučit až začnou příkrmy .. mě to taky moc nevadí, ale jen tak z hlavy bych nic neuvařila.
20. pro 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vypadá krásně :slight_smile:
20. pro 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,
tak se zase po čase ozývám.
Doufám, že všechny těhulky jsou v pořádku i se svými miminky.
A doufám, že všechny snažilky jsou téměř těhotné a všem držím palce.

Tak to s cukrovím mám vyřešené. Já peču jen perníčky a vanilkové rohlíčky a čekám, že se do vánoc snědí, protože na vánoce dostanu mističku od jedné maminky a mističku od druhé maminky a trochu od babičky. A u nás o vánocích o něj nikdo moc nestojí, takže co se nesní do vánoc, to už se nesní vůbec.

Jinak dneska jsme byli na utz (pro zvědavky foto v galerii) :grinning: Vše v pořádku a taky jsme se pohnuli. No bylo to úžasný. A byl tam se mnou manžílek, tak jsem byla ještě víc na měkko. Posílají nás na screening, tak doufám, že to taky všechno dopadne jak má.
20. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no to jsme na tom asi podobně.....já se chci naučit klasiku a časem zkoušet zdravější recepty.....mám kuchařku od Málkový.... :wink:
20. pro 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no husokachna mňam....měla jsem jednou...a jak ji připravuješ prosím?Nevim,jestli teda ji seženu,ale tak kachnu dyžtak seženu určo....a co špalíčky ?Hrozný patlání co?Nevím,jestli mám zkusit nebo koupit...Času je dost teď....tak bych mohla zkoušet,to co jsem ještěnedělala....Taky mám v plánu svíčkovou.... :grinning:
20. pro 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj těhulko...krásný viď?Já se taky moc těším až ho zase uvidím...v pondělí...ať se daří a určo bude vše o.k. :wink:
20. pro 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl stačí ti to zítra??? já už musím běžet vrací se mi muž z práce tak jdu konečně dělat večeři:slight_smile:
20. pro 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš, že jo...seš zlato...pa pa
20. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeeeeee, mooooc děkuji za srdíčko nějaké zlaté dušičce
20. pro 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Je to prostě nádherný. Hrkly mi slzy do očí. Já mám teď v plánu ten screening - budu si v pondělí volat na termín a klasický utz až 21.1. Takže si počkám. Ale jinak mi to docela hezky utíká :grinning: A jak je tobě? Už nekrvácíš? A vše v pořádku?
20. pro 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Jo,je to krása,už od začátku, když vidíš ty neuvěřitelný //.Já jedu na krev v pondělí,co se týče screeningu a dál se uvidí...A počítám,že mi udělají i utz, když mě ho v Caru ještě nedělali...Naštěstí vše o.k....už i ty nevolnosti pomalu ustupují....děkuju....Určitě nám to všem dobře dopadne,jak psala Janinka... :wink:
20. pro 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin moc dekuji :slight_smile:
21. pro 2013 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...tak jsem pročetla debatu o papání...no já majonézu normálně občas v něčem sním...a bramborovej salát si udělám domácí se zakysanou smetanou...stejně jsem to tak vždy dělala...
@marke miminko krásný, tak ještě ten screening a zase jeden stupínek k zdravému miminku za námi...
@coralin já pořád věřím, že i to miminko na tebe čeká...podívej na petulaka...
21. pro 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takže kachna je úplně jednoduchá....já ji když je nějakk moc krvavá nebo tak tak ji opláchnu studenou vodou a trochu osušim..pak jí osolim(ted spíš používám vegetu bez éček atp) . okmínuju samozřejmě z obou stran, dovnitř kachny oloupu dvě cibulky, občas přidám jablko a tak 5 stroužků česneku(celých), ještě tak třeba dva stroužky rozetřu po kachně. Chce to fakt tu sůl, kmín a česnek vetřít do všech záhybů... Dáš jí do trouby- pekáč nevymazávám, ona pustí sama dost sádla:slight_smile: a to je lepší si myslím, přiklopím a peču - záleží na tvé troubě- já zhruba tak 50 minut, mezitím se kouknu, jelsti se nepřipaluje, nepodlévám vodou, když dělám polévku- myslim tim vývar tak si odleju do kastrůlku a podlévám jí tím vývarem, mám zkušenost že je štavnatejší........když vývar nemám, rozpustím si v kastrůlku kostku ...po těch 50 minutách,když je trošičku změklá tak jí obrátím, občas do ní píchnu maloučku,aby pustila sádlo...no a pak podle citu tak nějak peču a obracím a podlévám--ale ona fakt pustí svoje,takže podlévat moc nepotřebuje. Dělám k ní většinou červený zelí a houskovej knedlík..pak je ještě na medu a pomerančích,ale tuhle obyč máme nejradši :wink:
21. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek