• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@jaka17 čau draku salátový a jak se dneska cítíš??? Já zadělávám kvásky n aVánočky a jdu něco dokoupit ven, páč mi chybí vejce a mléko a mandle tak se aspon projdu:slight_smile:
21. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska se mi stala blbá věc jsem z toho rozhozená, osprchovala se, upravila si oné místa,abych nebyla jako lidoop a založila ten kvásek na Vánočku. šla jsem pak na velkou a dobrý pak jsem šla asi za hodinu na malou ---a aomlouvám se, že to tady tak píšu,ale když jsem se utřela papírem tak světlá krev, jen pidi krev, tak jsem se utřela trochu víc dovnitr a zase trošičku, fakt jen asi tak jako tři kapičky....lehla jsem si a ted jsem šla zase na záchod a nic....co si o tom myslíte??jsem z toho totálně v prdeli:(((
21. pro 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jak jsem trochu předtím špinila tak to bylo vždycky po velký. A jestli to bylo jen malinko krve tak mohla jen prasknout žilka při tlačení.
Spíš bych teda dneska už jen odpočívala a uvidíš, pokud by se to objevilo znovu tak bych si někam zajela, ale neplaš určitě to bude dobrý.
On je prý ten děložní čípek hodně překrvený a může to být jen z něj.
21. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ted jsem byla na malý a nic no...a srdíčko tluče, páč jsem hned vyndala Angelsounds tak mě to trošičku uklidnilo,ale furt se sleduju, chtěla bych na vzduch, to pomáhá jen pár kroků a pak si lehnout...snad máš pravdu, Motol mám za rohem kdyžtak, ale doufám, že to nebude potřeba, nevím,jelsti to není z vysazení těch léků a někdy prý se může objevit krvácení v době kdy by normálně přišla menzes,ale tohle spíš vypadá fakt na cévku nějakou doufám....páč placentu mám vzadu tak ta to snad není...no uvidíme, snad to bude dobrý, ležet na štědrej den v nemocnici by se mi nechtělo ve stresu
21. pro 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - prostě odpočívat a uvidíš. Ono možná i to vysazení a taky ta tvoje aktivita do toho. Já ted stála dvě hodiny v kuchyni a dělala perníčky, chlapi furt otravovali a řeknu Ti, že jsem docela vyřízená a mám hezky nafouklý bříško, ale ani nezačalo bolet.

Takže odpočívat říkala jsi že jsi sama doma, tak si pusť nějaký pěkný film nebo si něco přečti ...a uvidíš že to bude dobrý. A na vzduch, to už jsi byla ne nakoupit? tak hezky lež a pokud to bude za dvě hodky dobrý tak se klidně chvílku projdi. Vím, že to jsou vždycky stresy, ale Bivoj, si tam určitě krásně hoví a o ničem ani neví.

Taky jsem včera o tom Angelsounds přemýšlela ...ale nevím ...zase až se prcek začne hýbat tak asi už nebude potřeba a úplně levnej myslím taky není.
21. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nakoupit jsem ještě nešla, ale ani nepůjdu, šla bych si udělat jen kolečko kolem baráku pomalu, dokud je tak hezky...nic tahat teda nebudu....maximálně salát hlávkovej to zvládnu:slight_smile:)) snad to bude dobrý..uročtšě se natáhnu, vzešel mi kvásek,ale ten do odpoledne neuteče....já právě přemýšlela,jelsti kdyb yněco tak jeslti mi nemá Pupan píchnout večer ještě jeden agolutin třea....ale spíš budu kdyžtak volat do Motola, případně tam pojedu,ale jak říkám, snad nebude potřeba, ted jsem vypila rozpustný magnesko tak snad to pomůže......

No my jsme se rozhodli, že Angelsounds jo a už ted kolikrát mě tak uklidnil..manžel ho sehnal někde na aurku--nové, takže ta cena celkem šla,ale za ten poslech a klid to fakt stojí....poslouchá i Kuba tak pro nás to význam asi má, pak ho třeba za půlku střelím a líbí se mi, že jde i to srdíčko nahrát právě do PC:slight_smile: a slyšíš i to jak se tam hýbe:slight_smile:
21. pro 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a nemáš ten ascorutin doma? já ho dneska dobrala tak snad se taky nějaký to krvácení/špinění neobjeví.
Je potřeba hodně vitamínu C teď no ....pij tu vodu s citronem nebo grapy. A uvidíš určitě to bude dobrý, Ty si to taky už zasloužíš ....
21. pro 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočičko neboj, to je jen trošičku,někdo špiní celé těhu kolem data menstruace...a bylo to fakt malinečko.....jo, magnézko je o.k. děkuju moc za recept na kachýnku.....
21. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale chápu,že se lekla...je fakt...že pořád pracuješ....tak dneska zvolni a určitě to bude o.k. :wink:
21. pro 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám blbej dotaz jak dlouho asit u vinnou klobásu mám opékat? tak 10 minut po obou stranách nebo to je moc?
21. pro 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb určitě nemám ascorutin doma já nikdy moc léky neměla, moc to do sebe netlačím krom tedy IVF a věcí kolem...je volně prodejnej? jo rozdělala jsem si i šumivý C páč citron doma už nemám a nechce se mi pro něj jít....a grepy nejím...tak aspon zatím to rozpustný no..ted jsem byla jen na chvilku venku se nadýchnout a zase zpátky a chtělo se mi strašně čůrat a nic tak snad to bude dobrý a fakt tam něco jen prasklo....akorát jsem se stavila pro magnesku s cvitronem tam jí dneska dám za uši....

Chtěla jsem si vsedě aspon zadělůat to těsto na Vánočku a chápete, že mi chybí jedno jediný vajíčko???
21. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to poznáš jak dlouho , já jí opékal ana střednim ohni a myslim, že to 10 minut nebylo, nevím, zkus jí vždycky obrátit a to poznáš až bude hotová uvidíš..
21. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neni za co kachna to je to nejmenší.... no holka dost mě to vyděsilo,ael srdíčkot am je a ted už dobrý tak si hodim kopyta nahoru a budu koukat na kouzelnou chůvu...
21. pro 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to bude určitě dobrý, když už nic ani špinění, ale fakt odpočívej...jinak šumivý C asi dobrý a magneska taky.
a ten ascorutin je volně prodejný, a snad kolem 50 kč..stojí,možná je dobrý jej mít doma ...jen nečíst příbalový leták :slight_smile:
tak mi máme slepice, takže vajíčka jsou furt ikdyž ted zrovna moc nenesou :(
21. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já ji tam nejdřív pustila na moc a rychle se opekla, tak jsem ji ještě pak stáhla ...naštěstí se nespálila, ale je trochu tmavší no :grinning:
21. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a jak se ten ascorutin bere? Kdyz nemuzu cist pribalovej letak :grinning: ...Koupim si ho v pondeli.dekuju.
No ona chce ta klobaska spis pozvolne.aby byla pekne propecena.neva pro priste uz vis :slight_smile:
21. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, zítra si ji dám asi ještě jednou..tak hold pomalejc no.

no když je hodně něco špatně tak 3X2, já ted dobírala jen 1 denně, tak pokud by jsi chtěl chvíli jej brát pro jistotu tak bych dala třeba jeden ráno a jeden večer...ale pokud až nic nebude tak bych ho asi nebrala.
21. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani, to nic nebude, neboj...jak je to všecko překrvený, tak ti asi praskla nějaká vlásečnice..
Já trpím od včerejška s nohou, normálně křeče v chodidle, bolest při chůzi a i v klidu, jak to nemám v studeným obvazu, tak bolesti...jsou to asi žíly...už mi modrají i na lýtku...takže se balím a jedem na Vinohrady..já taky sakra nemůžu mít klid...opatrujte se holky a já napíšu..
21. pro 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,je mi to jasný, že to vyděsí.Tak hezky odpočívej...Já dneska spala s vyjímkou asi hodiny do dvanácti a přítel taky,masakr......a husičku uděláme asi kolem Silvestra nebo na Nový rok.... :astonished:
21. pro 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 To teda radost taky, fakt, tak pak napiš,jak a co.....to je asi zánět žil?Já měla jen zánět šlach a 3 měsíce to bolelo a prakticky s tim nešlo nic dělat,kromě mastičky a léků na bolest,což skoro nepomáhalo... :unamused:
21. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl A husu nebo kachnu?
21. pro 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no taky super teda tak at je ti líp holka :unamused:
21. pro 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Asi tu kachnu :grinning:
21. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, ať Ti to dobře dopadne.
21. pro 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holcicky :slight_smile: posílám pozdravy z briska 3v1 27+5 :slight_smile: vsem at přinesou štěstí a zdravý mimísky :slight_smile:
21. pro 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek nádhera, jsi moc hodná a hezk hubeňoučká... :wink:
21. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jak to u Tebe vypadá?
21. pro 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebovala bych poradit s aj... co myslíte, že je dobře,

Do you think it will be snow nebo jenom it will bez be? Díky moc za radu ..
21. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ahoj Kaci za me bez be. Napr do you think it will snow today
21. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani díky, na help for english psali, že se to používá will + be a američan mi taky říkal, že bez be, tak jsem byla trochu zmatená....
21. pro 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek