• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@coralin ono taky zalezi v jakym case a spojeni to chces pouzit ....jde to rict ruznyma zpusobama
21. pro 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb u me zatim dobry
21. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani budoucí doplnit (snow) v present simple, present continous, going to , nebo will a konec té věty je : I want to go skiing.
21. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsem ráda.
21. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já taky doufám, jen se nějak začínám bát....
21. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin jste mě normálně zmátly...já bych dala will be..ale třeba se pletu..teď aj dost flákám...
ale raději se mrknu,jestli to někde nenajdu...americká a anglická angličtina jsou dost jiné v gramatice...help for english jsou hodně dobrý stránky...
a promiň,že jsem to likla,to byl omyl... :grinning:
21. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin I think the weather will be nice this afternoon.
I think the weather is going to be nice this afternoon....např. z English grammer in use.

Do you think is it going to be snow? Hele fakt nevim teda..
21. pro 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Do you think is it going to snow? Vy mě dáváte......asi začnu makat na aj...
21. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedlíci aneb sto kilo lásky...docela dobrý na prima love, možná to budou zítra opakovat
21. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl going to be snow a will snow jsou sva ruzny tvary zalezi jakej potrebuje jeste se tam da taky dat get zalezi proste ..to be je spi u tvaru snowy
21. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a tam mas I this afternoon takze tam je I jasny urceni a jestli ma volit mezi will snow a will be snow tak za me rozhodne bez be.
21. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale taky bych to řekla jinak:slight_smile:)
21. pro 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, jak se máte?Já musím trochu poklidit a nasnídat se...copak jste měli dobrého k snídani?
22. pro 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zdravím všechny..tak mudr nevěděla ,.pokud by to byl zánět, tak mám zajít v pondělí ke svému doktorovi, stejně prý mi nic v těhu dát nemůže, může jít i o povolenou klenbu...no naštěstí po mazání Liotonem, což se smí a odkladech je to dneska lepší...
@coralin tak anglicky ti fakt neporadím...ale holky jsou dobrý...tak to snad dáš ...
22. pro 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krásný bříško...moc ti to sluší..to já budu spíš jak slon..
22. pro 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hmmm, tak i přeju,aby to bylo brzo o.k....A ona nevěděla či to je zánět?To je zvláštní,viď? No,je fakt, že jsem jednou měla vyrážku v obličeji úplně všude a doktorka si taky nebyla úplně jistá co to je a poslala mě na alergologii a nikde nic, tak asi to bylo ze zvracení /když jsem mívala velikánské dusící kašle,tak jsem z nich zvracela/,jak si doktorka myslela.....Koukám chvilku na nějakou popelku na barandově...docela pěkný...na to,že pohádková nejsem....
22. pro 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hi hi,já už jsem teď jako slon.. :grinning:
22. pro 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No já jsem to měla jen trochu oteklý, protože jsem celej den ležela...tak se jí zdálo, že kdyby to byl zánět, tak to bylo víc nateklý...no nevím, hlavně že to ustupuje..
no já se chystám do nemocnice znovu, neb večer si zvrtnul před hospodou kotník zas manžel :grinning: :grinning: :grinning: pěkný vánoce, fakt
22. pro 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ježíš holka, vy to máte teda veselý..tak hlavně,že to ustupuje...no a manža,ať se drží....ono v tý zimě,to je hned vid...
22. pro 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ahooj no ja to mela jednoduchy ;))))) delala jsem Vanocku a zapomnela jsem, ze mam to.mnozstvi delit 2 pac je to na 2 vetsi vanocky tak z toho vznikl obr pres celou troubu:grinning:.Meli jsme zachvat smichu, kdyz to na plechu jeste nakynulo pres celou troubu a ja se bala ze se tam sprajcne ;)(((
22. pro 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 žiši šmarja holkaaaaaaa tedaaaa co to mate doma za skritka, ze vas takhle zkousi???? No hlavne se dej do kupy...
22. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Testovat jsem mela az 25.12 :slight_smile:
22. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 krasny na pamatku...tak to je jasny kdyz jsi v patek.mela uz 150 jednotek ..dneska tam mas uz 3oo a vic :slight_smile:
22. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje uzasna aplikace v telefonu mi ukazuje prvni tyden druheho trimestru a 13+5 tt to uz je hezkyyy snad nam to vydrzi.
No nic jdu balit darky ;)
22. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslis ze carka odpovida.. ale jo urcite jo , jsem strasne stastna.. dnes jsem se poprve vyspala.. musim mit pod sebou dva polstare a jeste mazlik,spim v polosedu jinak me boli silene zaludek z hyperstimulaku .. ale dvakrat jsem byla curat :slight_smile:
22. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky pujdeme zabalit darky, pritel mi musi pomoci, jsou tam dve mikrovlnky :slight_smile: a po obede jedeme k nasim :slight_smile: rict jim to ,protoze vedeli ze to podstupujeme a ze cekame na vysledek,nechtela jsem po telefonu,taky to dnes budeme rikat Mirovi :-/ vcera mi vyzehlil vsechno pradlo nez jsme prijeli
22. pro 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice neboooj to uz dotahnete do konce.. :slight_smile: bivoj je silak :slight_smile:
22. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - krásný čárky :slight_smile: to budou,ale krásný vánoce co? :sunglasses:
22. pro 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek