• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@jaka17 - ahoj, tak ony otoky nohou v těhu být můžou, ale nevím jestli by to mělo i bolet. Mě v poradně a i na hematologii na kotníky vždycky koukají. Tak odpočívej ...at se toho zbavíš.
22. pro 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb budou uplne nadherne.. ja i pritel jsme strasne stastni :slight_smile: vim ze uz to zvladne je to silak :slight_smile: a hlavne v CUBE jsou kouzelnici
22. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahojky janičko opičko...Ty jseš hustá.....to se stane....chápu...ale foto je super....o Vánocích se holt děju zázraky....my třeba chtěli koupit malý stromeček jako loni z Lidlu a teď ho tam nemaj,tak snad nebudeme bez stromku....
22. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to budou mít radost... :wink: krásný testík..
22. pro 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jdu umýt nádobí a navonět kuchyňku...něco mi tam nevoní... :grinning:
22. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to jo,vcera mela radost velkou ladi maminka.. a dnes to oznamim nasim :slight_smile: a mooooc dekuji..
22. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já jsem dneska vylejvala skyslý mlíko a už jsem běžela na wc, ale naštěstí z toho nakonec nic nebylo...
22. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je super.....se určo těšíš.. :wink:
22. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj moc moc.. :slight_smile: jak je tobe??
22. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to je taky mazec.....já nesnáším čichat ani čerstvý mlíko....Tak jsem umyla skoro všechno nádobí...a přítel mě vyhnal z kuchyně...dnes má narozky,ale holt to tu musíme doklidit dnes...Zítra jedem do Hradce a pak už je Ježuch....Dárečky už dostal..tak mlžná půjdem na oběd nebo večeři...
22. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Je to lepší...ale nejlepší je,když jsem zaneprázdněná a nemyslim na to,jak mi je....Dneska vyloženě zdravá snídaně...opekla jsem veku ve vajíčku, na to hořčice a k tomu okurky...no snědla jsem jich 5....teď jsem si myla hlavu a málem jsem se do vany pobl.......doma máme hodně ovoce a zeleniny,tak to bude dobrý, když budu pořád něco ukusovat....A Ty dobrý...pachy a tak?
22. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak na me je na pachy brzo podle me ale neco uz mi vadi,me hlavne pali zaha
22. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Mě začly smrdět věci tak týden po ET,fakt...aha..tak to mě nee..to je taky nepříjemný...
22. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no neni to prijemny
22. pro 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete delat bramborovy salat normalne s majonezou?? Ja jiny neumim
22. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo Mates bude delat z majonezy.vcera jsme byli nakupivat a koupili jsme helmannsku tak to bude snad ok...u nas dela salat on. Ja delam polevku a obaluju a smazim ...
22. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj tak super..ja take delam z helmanns
22. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to už jsme tu taky rozebíraly... :grinning: jaka říkala,že se zakysanou smetanou...tak to taky zkusím...
22. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čiči já myslela,že se majonéza nemůže../a tatarka taky/ nebo teda kupovaná jo???
22. pro 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovou kyticku jsme vcera dostali od zlaticka :slight_smile:
22. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to neumim,ja miluji salat ale s majonezou
22. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já taky ne...ale mluvily jsme tady s holkama o tom,že nemůžu pařížák apod.kvůli tomu,že tam je majonéza...tak jsem z toho tumpachová....krásná kytička...
22. pro 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dekuji,tak pokud byl kupovanej tak bych si ho nedala protoze nevis jak staoru tam majonezu dali nebo tak ale tak ja doufam ze ve sklenici je osetrena
22. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já to vidim stejně, že ve sklenici se může...tak jak to je holky?
22. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no asi bych se podívala jestli je v ní vajíčko nebo ne, ale snad by nemělo ne? Když se to může skladovat docela dlouhou dobu.
22. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presne jak rika Peta do kupovanyho salatu bych nesla nevis co tam daj, ale tu hellmans osetrenou si myslim ze je v poho..nijak to neni je to na tvem uvazeno
22. pro 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl v ty hellnans jsou zloutky, ale pasterizovane takze asi lepsi nez doma vyrobena...ale jak rikam do kupovanejch salatu bych kvuli listeri nebo salmonele nesla
22. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to bych tu helmansku taky použila ....když je to takhle tepelně zpracovaný.
22. pro 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Tak to joo...tak apoň salátek bude....hurá....to jste mi udělaly radost...
22. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - :slight_smile: tak to je dobře. Já si dám brambory ...tchýně do salátu dává celer a petžel myslím (nebo jen jedno z toho) a to mi nedělá dobře ani normálně takže teď se budu moct alespoň důvodně vymluvit :slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek