• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@monyna83 ale nutkání udělat si test mám, to je jasný, ale vydržím do středy na ty tvoje kulatiny :wink:
10. srp 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Jsi dobrá, co říct jiného? :slight_smile: Už se moc těším na verdikt :slight_smile:
10. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím všechny čekatelky a skorotěhulky...tak dneska jsem byla na Ketu a zase mne čeká 14 dní nejistoty...
@lenkafel ahoj těhule, myslím, že to tam bude, já si přesně pamatuju na ten pocit nevolnosti a tlačení břicha...tak jen tak dál, a´t jsou tam //...
10. srp 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel já taky byla v šoku, ale když uz se dávají dvě žák se to stát muže... Taky mám strach ze to nezvladnu ale uz zeď se těším ze s nima bude obrovská sranda :slight_smile: :slight_smile: / k když dnes další sok - kočárek aby byl malej a hezkej pro dvě = 40 tisíc????? Nechápu :frowning2:
10. srp 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nazdaaaaarrrr!!!! Tak držím všechny palecky, který dohromady máme !!! :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek díky moc, zatím si to nějak neuvědomuju...no, bude húř..a jak těhulkuješ??,je ti dobře?dvojčátka se dají zvládnout, dnes se mnou byla na ketu paní, co už má z IVF 2 tříleté chlapečky a zkoušejí další :grinning: :grinning:
10. srp 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 byli jsme v bolce na narozeniny skoro tchyne, sli jsme do centra na obed, pak k nim na pokec a odpoledne se zas vydali zpatky do prahy pres moji mamu:slight_smile:
jinac ja prave poctive docvicila pod dohledem partnera uz treti den mojzisku a fakt jako nevim jak to budu davat kazdej den minimalne tri mesice :grinning: :grinning:
10. srp 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nazdaaaaar, tak drzim palce, tfuj tfuj!:slight_smile:
10. srp 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo a letime 19.srpna, takze este celej pristi tejden mam na odkladani zarizeni vsech veci, abych se zas stresovala na posledni chvili :grinning: :grinning:
10. srp 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 díky, mojžíšovku jsem nikdy necvičila, ale kamarádce pomohla k dvojčátkům...tak to třeba zabere.Byla z toho vždycky úplně vyřízená...manžel se jí smál, tak to zkusil s ní a měl v háji záda...
10. srp 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Kde jste byli papkat? Tak to jste měli přemaminovanej den :slight_smile:
To jsi šikulka, musíš cvičit pěkně poctivě, i na dovče, neponechávej nic náhodě :slight_smile: Je to asi záhul, ale pokud by to mělo pomoct, tak cvič, cvič a cvič :slight_smile: Četla jsem recenze a má obrovské úspěchy :wink: Jenže, to Ty víš :slight_smile:
No jó, tak to je ještě týden, to nemá smysl balit...Já většinou balím tak 2-3 dny předem...Pěkně v klídku :slight_smile:
Můžu se zeptat,kolik Ti je?
10. srp 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no já se taky těším, ale i bojim, ale pořád věřím, že tam // budou

@jaka17 tak hezky lež a opatruj se a // tam mít budeš :slight_smile:

@pidisek no to je další pecka k tomu, no sranda s dvojčatama bude určitě to je jasný , neboj to dáš :slight_smile:
11. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak a už je tady zase čtrnáct dní muk :grinning: no jo bude to dlouhé holka však víš, ale zase máš za sebou různé dovolenky a tábory, takže si teď zase trochu klídku určitě ráda užiješ, chce to nějaký pěkný časopisek, filmeček, aspoň tři tabulky čokolady a bude bájo :slight_smile: zavrtávání tví embroušci umí skvěle, takže za chvíli bude zase krásné testování s // a tentokrát to už určitě dobře dopadne až do konce holka, zasloužíš si :wink:
11. srp 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek s dvojkama to bude náročné, protože i s jedním, když se člověk všechno teprve učí je to záhul, ale neboj to je tak maximálně do toho roku, pak už je to všechno takové víc a víc v klidu, pohodě a užíváš si hrozný kopec srandy, no a ty ho budeš mít krát dvě, takže budeš vyřehtaná jak kůň od rána do večera :grinning: :grinning: takže to se rychle zapomene na ty těžké začátky....
já zaváděla tenkrát taky dvě embryjka, takže jsem pokukovala po kočárkách pro dvojky a máš pravdu, že ceny jsou masakr....mě se tenkrát líbil i na živo ten easywalker nebo tak nějak, ale do nového bych teda nešla, já nakonec nekupovala nový ani pro tu jednu :sweat_smile: protože ten co se mi líbil stál pětadvacet, což jsem říkala, že nedám, protože peníze se budou hodit na víc věcí, takže jsem si koupila ten svůj vysněný od jedné paní na aukru a řeknu ti bezvadný samozřejmě je lepší ho vidět aby nebyl nějaký moc opotřebovaný, ale zase ty dražší kočárky jsou fakt kvalitní a potom co můj s ním jezdil tím jeho šíleným terénem, tak krásně všechno přežil a představa, že by to dělal s novým za těžký prachy, tak by mě jeblo :slight_smile:
11. srp 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jo jo letí to za chvíli už budeš brouzdat kolonádou to bude parádička
11. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 myslím ze i dvě se daji v pohode zvládnout.... Všude porad všichni straší jaka je to hrůza.... Hrůza mít miminko a ještě jedno ? To ne.... Spis me stvou ty veci jako ze rodičák je stejnej když mas 1 nebo 4... To zase někdo uvažoval pr.... místo hlavou....kočárek koukám bud starší iCandy pro 2 nebo nový Jogger City....
11. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to víš, že se dají v poho zvládnout, bo musí :grinning: :grinning: jak se zajede nějaký systém, tak už se jede jak po másle....s tou podporou máš pravdu, je fakt děs, že to není nějak zvýhodněné, nebo aspoň nějaký jednorázový větší příspěvek, když musíš všechno kupovat dvakrát, no jo náš stát věčně nadává na malou porodnost, ale že ji sam vytváří to už nevidí....
11. srp 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kočárky moc hezký, ale určitě to chce vidět naživo a přečíst nějaké zkušenosti od holek, protože kór u dvojek dostane kočárek hodně zabrat, tak aby ti hned nevrzkal nebo jiné alotrie....
11. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem co znám a pokud jsou i nové příchozí tak je vítám :slight_smile: Jsme zpátky po dovče,kterou jsme si opravdu nádherně užili a uvidíme jestli nám štěstí nepřálo a třeba nebudu muset volat do caru na objednání ke stimulaci :slight_smile: ..máme nějaké nové těhulkování?
@lenkafel a co ty Leni jak to vypadá?
11. srp 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ahooj, budu potřebovat trochu morální podpory, zatím se krotím , to nejhorší začne od toho cca.8 dne....kdy už může něco být, ale i nemusí, to mne budou svrbět ruce.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .mám doma ještě dva testy z minula...
No a jak ses vyletnila ty...asi jste užívaly s malou domova a grilováníčka, vid´..ty vedra byly už trochu moc středomořský, tak nebylo třeba ani nikam jezdit....no jak vidíš, ani se nenaděješ a půjdete do toho znovu i vy, někdy po novém roce???nebo jak to plánujete...??
@hhani zdravím, jak to vypadá s tebou, kdy by se to poznalo, jestli jste si nepašovali z dovči třetího pasažéra?????po dovče by se to mohlo klidně povést...
@lenkafel ted´jsem se trochu podivila, za kolik dní ti řekli testovat po ketu???já mám napsáno zas těch 14 dní...u tebe je to nějak delší, ne??,Jak stará jste dávali embryjka??
11. srp 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel promiň blbý dotazy, už jsem si to našla....prostě každý Car to má jinak...držím palec
11. srp 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kolem 20.8. by měla mrcha dorazit tak uvidime třeba si tu skulinku alespon jedna mrška našla aby se tam dostala :grinning: ... A ty budeš taky nejak zacinat nebo jak to ted mas?
11. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani já jsem si byla v sobotu pro nanučka...tak mne čeká dalších 14 dní čekání a doufání...budeme si držet palečky... :grinning:
11. srp 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 snad jo, doufám... jsem na to docela zvědavá, po těch letech:slight_smile: jak ty se máš beruško?
11. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, tak držím palce, já myslela, že už to máš za sebou a že jsi těhu:slight_smile:
11. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je teprve třetí den?
11. srp 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj Hani, to je dobře, určitě jsi krásně odpočatá a teď to vyjde :slight_smile: , ve středu budu testovat, tak jsem zvědavá, nějaký těhu příznaky mám, ale víš jak to je, ty hormony jsou dobrý čarodějky :unamused:
11. srp 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no mě řekli po 3týdnech, takže teď ve středu, měli jsme s tou prodlouženou kultivací, takže 5ti denní, ale mražený
11. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no, byla jsem těhu, ale nakonec to v 8 tt odešlo , :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to zkoušíme znovu...
11. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 v pohodě, beru to tak, že každý car preferuje něco jiného :slight_smile:
11. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek