• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb no přítel pochází z Frenštátu a tam do salátu dávají vše možné...tak asi budem dělat zase dva....taky tam je celer myslim.....já tam nemusím ani salám ani moc zeleniny..... :wink:
22. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám problém celer udržet norálně když do něj kousnu ...mám salát fakt jen na štědrý den a maličko a vždycky doufám abych měla štěstí a na žádný kousek nenarazila ...ale tady by mi vadila asi jen ta představa.
Takže hezky brombůrky nebo si možná udělám trochu br. kaše :slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 holka moc ti gratuluju, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kolik jsi si teda nechala dat? :slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jojo koukala jsaem se včera v krámě na složení a OK....jsme byli právě ještě večer udělat nákup, protože dneska je Martin do večera v práci a v pondělí se určo bude chtít vyspat tak si uděláme akorát prochajdu k řezníkovi pro maso a přijede Kuba tak pro něj musíme na nádraží:slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je jako u nás...ale uzeniny jsem manžovi vymluvila, že když bude maso tak tam být uzeniny nemusí být i kvůli mimískovi......:slight_smile:))) a já tam zase strašně miluju nakládanej hrášek, on ho moc nemusí,ale letos koupil dvě pixly,abych si mohla jednu sežrat jen tak:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))
22. pro 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek dekuji ti moc.. jednu kulicku jsem si nechala dat.. premyslim jestli zajit zitra na krev ale asi ne.. verim mu .. :slight_smile: pozitri nebo toho 25 udelam ten digitalni :slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja tam davam gothaj :frowning2: co misto nej
22. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to je zbytečný chodit na krev když jsi měla tak krásnou hodnotu neblázni....já tam hnala, protože jsem měla malou hodnotu......

Já nevím co místo nej, my tam uzeninu nedáváme
22. pro 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dam tam asi sunku od kosti :slight_smile: lada dostal celou kytu k narozkam v praci..
22. pro 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi mas pravdu,pak udelam ten digital :slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj petulko, ja snad na ty zazraky v cube zacnu verit. drzim palce, ted uz to bude jen dobry:slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ahoojjjj sasuuuuu a co jak se ti daří kočko???? je to lepší???
22. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ano v Cube fakt umí zázraky:slight_smile:
22. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky celer nemusim...bleee...jen ho zkousnu v bramboračce....No, já salát mám ráda, tak 3x na Vánoce a stačí.....k obídku miláček udělal šopák...a za chvíli bude zase hlad... :grinning:
22. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my nakupujeme na etapy :grinning: :grinning: :grinning: no a prasknul přítelovi batoh...takže vlastně nevím s čím teď budem chodit nakupovat.. :grinning: :grinning: :grinning: To jsem moooc ráda,že můžu mít ten salát...
22. pro 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nakládanej hrášek taky můžu..a taky jsem normálně zmraženej dala do mikrošky a bylo to taky o.k...ale nejradši mám čerstvej.... :wink: No, teta moje na Vánoce vždy dělala 3 druhy salátu....a každý si bral jiný.... :grinning:
22. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Se chceš ujišťovat?Proč,když máš tak krásnej test......zbytečný 200 za digitál....to za to prckoj můžeš něco koupit....Já jsem na krvi byla jednou a měla jsem hodně nízký hcg...
22. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty mas bozi to nareci prckoj :slight_smile:))) :grinning:
22. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak cerstvej bez debat ale ted holt neni no tak uz jsem vdechla pixlu nakladanyho
22. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Prckoj... :grinning: to se ve východních čechách říká jo jo......no já to nemyslela zle....s Petulákem,ale zas nic se nemá přehánět..že jo.... :angry: každá jsme vystresovaná....ale po potvrzení krve jsem udělala jeden test, poslední,abych měla na památku...
No, přítel teď míchá svíčkovou z prášku...no,ale příště bude premiéra slibuju.jasný, že to není zdravý....a k tomu kupovaný knedlík...to je strava pro mrnouska.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj umi...dekuji moc..
22. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja ho ale mam davno doma :slight_smile:
22. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to jsou luxusní čárky, dlouho sem tu nebyla a málem bych to prošvihla, velikánskááá gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 moc dekuji,nastesti jsem nejdriv byla na krvi jinak bych se k testu neodhodlala
22. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee dekuji mo take ti preji krasne Vanocni svatky
22. pro 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tobě a ostatním vše nej,zdraví, štěstí, lásku,spokojenost,hodnou rodinku a přátele...no a taky nějaké ty korunky... :wink:
22. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ne ten test a plno dalsich
22. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek