• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@petulak1988 aha, dělala sis zásoby, jo? Hmm,tak testuj,když Tě to baví...
22. pro 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takova blbost, ale aspon to prani neni tak fadni :grinning:
22. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 :grinning: aspoň budeš mít co napamátku no... :grinning: :grinning:
22. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Je to dobrý.....Já dnes od rána řvu kvůli každý kravině...třeba že jsem si koupila vanilkovej termix místo čokoládovýho...nebo že chci taky takový přání udělat...magořim..... :grinning:
22. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl nebavi ale cas od casu se ujistim a hlavne na ten digitalni jsem se tesila
22. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja si kupovala ruzne znacky a to uz od prvniho IVF... mam za sebou 4
22. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Však to je Tvá věc.. :grinning: .Za mě doporučuju příště přes ebay, jsou mrtě levný a poštovný zadarmo....pro ty,co chtějí ušetřit... :wink:
22. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ..tak mi to nedalo a i když jsem tady dlouho nebyla chci vám všem popřát krásné svátky a poděkovat za společnou cestu bojem za našim vysněným uzlíčkem.Těm,kterým se zadařilo přeji jen a jen zdraví tomu maličkému a nám ostatním at se v příštím roce také konečně dočkáme našeho vytouženého snu..Příjemně si ty krásné svátky užijte.. :wink:
V lednu jdeme do dalšího pokusu tak sobě i ostatním,co jdou do toho, přeji moc štěstí ... :wink: :slight_smile:
22. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani taky přeji krásné svátky a hlavně,ať se zadaří.... :wink:
22. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jen testuj :grinning: Já sem měla 15 testů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taková testomaniačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to úžasnej vánoční dáreček, tak nakonec ti pomohlo změnit car a je to hned vid? :wink:
22. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 gratuluju moc, koco! Tak doslo i na Tebe - to je fakt nejhezci darek pod stromecek :wink:

Jinak vsě preju devcatka tak krasny svatky - ja ted kone vubec nestiham a do toho mame dalsi rodinny trapeni. Letosni rok nam moc nepreje - tak snad 2014 v cele s moji holcickou bude lepsi! Ja budu vic prispivat v lednu, uz budu mit net a budu odpocivat. Dneska jsem dozehlila posledni obleceni pro miminko :wink: Krasny Vanoce a mimousum doprejte, co hrdlo raci! Nam chutna cerveny vinecko :wink:
22. pro 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice cau eulalie, no...co ti mam rict. jak se mam. vanoce moc nemusim a vsichni jsou tehotny. takze co myslis...stoji to za lejno no.
23. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no testovala jsem a carka je jina ale je to jiny test je krasna ale urcite ne jako kontrolni..
23. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh moc dekuji,jsme moc stastny,kez by mi uz bylo lip,blbe se mi chodi tak to neni na prochazky :frowning2:
23. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré vánoční ráno...tak mám uvařenou kapří hlavu, brambory a zeleninu na salát...ještě se pustím do zelňačky,protože u nás rybí jíme jen někdo...no a zítra už jen kuřřízek a osmažit kapříka..budu asi dělat taky více druhů salátu, protože moji rodiče rádi klasiku s masem, někdo nechce vajíčka...
@petulak1988 jen si to užij, já testovala pro radost do sbírky..když na to člověk tak dlouho čekal...je to krása..
@brsh krásné svátky
@hhani děkuju za pozdrav a přeju také krásné vánoce a v novém roce miminko do bříška
23. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj, myslím na tebe, co tvoje choroby? :angry: :angry: už je líp??vánoce utečou jak voda a rok 2014 bude mimořádně plodný::slight_smile:)neboj...
23. pro 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no uz to mam zakazany,ze se jen nervuju,ze carka je krasna a ze je to jiny test tak at to nesrovnavam :slight_smile:
23. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já měla jen Dr.Maxe, a jeden digitál, tak jsem byla celkem v klidu...
23. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 holcicko neboj, bude to dobrý rok... A miminko na tebe čeká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dej si za me flašku šampáňa ju?? :grinning: :grinning:
23. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 super super super super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja dnes take dr max a carka pekna jen ne jeste jako kontrolni a za dva dny udelam digital
23. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťáva z čerstvé drůbeže se spojí s nádivkou a vyvolá bujení bakterií, vaření masa ochrání před bakterií většinu lidí, ne ovšem těhotné ženy. Pokud si chcete dát drůbeží, kupte si mražené a začněte ho péct dřív, než se rozmrazí.
Jak tomu rozumite to nesmime drubezi jo?? Ja jim na vanoce obaleny kureci rizek
23. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Tady jde o tu nádivku, asi...že se nasákne tou šťávou...jinak fakt už nevím, zbytečně strašej..já u obou dětí nic takového nezkoumala a jsou v pořádku...
23. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak super,dekujiii
23. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj děvčata, posílám pozdrav :slight_smile:
23. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@malaradost jupííí, gratulace, tak další krásný vánoční dáreček...mooc ti to přeju...
23. pro 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 děkuju :dizzy_face: Ale už střídavě 4 dny špiním, malinko a sem tam, tak snad ta radost nebude chvilková :sunglasses:
23. pro 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 peti zase neblazni s tim jidlem vyhybej se syrovymu a zrajicim syrum.neblazni jo....to bys zustala o hladu..
23. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsem potrebovala slyset :slight_smile: ted strojim stromecek a mam toho plny kecky...stridave sedim a koukam na basniky :slight_smile:
23. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@jaka17
v patek jsme byli na dalsim IUI, ale timing nebyl idealni, ovu byla spis sobota/nedele a zvazuju, co budu delat dal a taky esli na druhy IVF nezmenit car, proste aby nekde zkusili neco jinyho. je mi porad divny, ze se nepovedly dva transfery, i kdyz imuno a genetiku mame ok. cim to jako muze bejt.
navic jsem naka hormonalne rozhazena, pac me od minulyho IUI bolej porad prsa, neprestalo to ani po ms, ted je to zas sileny a od vcera me i boli bricho jako na ms, snad to zas nedostanu skoro v pulce jako ten predminulej cyklus.
byla jsem na gynde, delali mi cytologii, proste prevenci a taky ty chlamydie znova, vysledky budou v lednu, tak snad uz to bude vsechno ok a neceka nas dalsi srajda.
23. pro 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek