• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@malaradost to může být opravdu to zahnizdóvání...neboj..musí člověk myslet pozitivně...i když je to někdy těžký..
23. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janičko, tak mám objednaný tady z koníka angelsound, těším se po vánocích, že snad srdíčko najdeme a nebudu se už tak stresovat...zatím tu oba poskakujem po jedný noze jak magoři...manžel to má naštíplý, tak je na tom hůř...syn je chudák, všecko to musí zvládat sám...
23. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no pokud bys měla měnit, šla bych okamžitě do CUBE..tam mají tady podle naší statistiky zatím 100% úspěchy..no a jinak už to dáte, neboj, na všechny se dostane..
23. pro 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 sasy, mimísko na Tebe opravdu čeká,jak psala pidísek,taky jsem tomu nevěřila,když mi to holky po ,3 neúspěšných transferech psali......drž se kočko...já Vánoce taky moc nemusim... loni v listopadu zemřel taťka a je to bez něj hrozně smutný...ale život jde dál .....letos to nějak zvládnu,kvůli tomu prckoj v bříšku...neboj i Ty budeš hlásit //,hodně štěstí.. :wink:
23. pro 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 holka fakt bojuj nevzdavej to ja taky nevim proc se 6 x neuhnizdilo ani prd a po sedmy jo...mozna sliznice mozna embryjka spatna tohle ti bohuzel nikdo nerekne.dopirucuju Cube pokud budes premyslet o zmene...Ja vanoce mam rada ...od te doby co jsem s rodinkou a co jsem na vanoce prekonala rakovinu.takze dekuju za kazde vanoce ve zdravi.....ja si stejne myslim, ze u tebe uz je to hodne o hlave ac se to nezda ty iui te hodne odbouravaj.ja osobne bych po laparo sla co nejdriv do Ivf..vlastni zkusenost.vim ze to miminko na tebe ceka jen se musis dat do pohody a zkusit bojovat s dobrou naladou a jeste si vytycit nejakej jinej cil...ja vzdycky videla tu nadeji I v boji s tou nemoci proste mozna si prohrala nwjakou tu bitvu ale valku vyhrajes!!!!:slight_smile::wink:
23. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@jaka17 super bude se ti to libit od 12 tt by to meli byt slyset je to fakt krasa
23. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost moc gratuluju krasny a neboj vse bude ok.
23. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dnes nestiham :slight_smile:
23. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kočko, nám se povedl až čtvrtý transfér, neházej flintu do žita, ale jestli to tak cítíš a chceš změnu, zkus ten Cube :wink:
23. pro 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zlatý, přeji vám krásné a klidné vánoce a do toho nového roku, at všechny chováme brzy ty malé uzlíčky :dizzy_face:
23. pro 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásný večer děvčata :slight_smile: tak já mám konečně ozdobený stromeček, ale dalmi dneska nějak zabrat ..sem tam dřep ..asi na to bříško není nic moc a včera a dneska se mi zase furt zvedá žaludek :(

ale konec se stížnostma...přeji krásný zítřejší den ...šťasný, veselý a pohodový.... :grinning:

@malaradost - potichoučku gratulujii ...ať rostete a sílíte ...kdy jdeš na krev?
23. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, také vám všem přeji pohodové prožití svátků vánočních a novém roce hlavně hodně zdraví a naše splněné sny o mimíscích.
23. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky preji vam vse krasne Vanoce a stastný Novy rok :slight_smile: ja se stale trochu prifukuju.. boli to ale jim a piju normalne tak snad to nebude tak hrozny...
23. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji hodně zdravíčka, lásky, radosti,práce a penízek...taky ovšem zdravé děti, miminka v bříškách a těm co čekají, tak nebojte rok 2014 bude pro vás ten lepší....muck :wink:
23. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj...no u mně to začíná vypadat, že nevolnosti pomalu přecházejí do zvracení...moc se mi to nelíbí...a to jsem si tttakk pochutnala na zákuscích... :angry: :grinning: :unamused: Tak snad nám bude líp...Jo,a průkajdu nemám....byl tam dnes jiný doktor...a sestřičky říkaly,že jí dostanu až od mého doktora až mě propustí z CARU...škoda...jsem se těšila..no neva...
23. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@muddledgirl
@janice_opice
@mufinka26
holky, diky. o cube uvazuju, ale je to strasne daleko, mame to pres celou prahu a kdyz vidim, jak casto litam do apo, tak je to silene neprakticky, kdyz zijeme ve vrso a pracujeme oba jeste dal na druhou stranu:( nevim nevim, jak by se mi darilo takhle jezdit v pracovni dobe:( no uvidime, jeste se mi libi gennet na letny, to je taky sice nic moc dalka, ale stejne tak mam pocit, ze jsou hodne uspesny.
nehazim flintu do zita, jen to cloveku neprida, kdyz ma pocit, ze je v tom neuspechu totalne sam. nakonec, sama jsem se rozhodla, ze tomu chci dat tri prirozeny pokusy s IUI. a chci to dodrzet, stejne ted neni kam spechat, leden i unor mam hodne prace a o to vetsi bych mela nervy, kdyz bych se musela urvat casto z prace a jet takovy streky. ja si porad tak v hlave snim, ze se ten zazrak stane, ze budu jedna z tech mala vyjimek (napr. marke), co tady radostne obcas krici do sveta, ze to nejakym zazrakem vyslo. a jak si o tom snim a porad nic, tak o to vic jsem zklamana.
23. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kočinko...Ty jsi v pořádku a přítel taky? Asi máte dobrý spermio viď,když chodíte na IUI...
23. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kočinko, chápem,jak se cítíš...já když jsem měla depku..tak jsem pak chodila chvíli i do jiných skupin...mě to pomohlo se vypsat.... :wink:
23. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já si myslela minulý týden, že nevolnosti přestanou, ale od včerejška je to zase divný ...a do toho mám furt hlad. Ale spíš mi zvedají žaludek pachy a když se mi něco nelíbí od poohledu. Ale už jsem si myslela, že to bude lepší a lepší a ono ne :(
ale já to vydržím hlavně aby bylo vše v pořádku. V pátek jdu na ten screening, už aby to bylo za náma.

S průkazkou mi to je líto, ale to už vydržíš...hlavní je, že jste v pořádku.
23. pro 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No,já taky myslela,že už se to lepší a ono prd... :unamused: No, já třeba te´d ani nevim,jestli mám hlad....nebo ne...moc jsem toho nesnědla dnes....no udělám si asi salát ledový s acidem,ten miluju a dělá mi dobře na žaludek..../to i dřív po flámu/No ty pachy,to je viď...no čím dál horší..ch jo...Se mě ptala sestřička a já jsem jí řekla,že všechno v pořádku,ale že ty pachy,to je děs...tak se smála....a říkala,že to je známka, že je to o.k...A já na to,že má pravdu....Ty jo...tak to super....tak budu na Tebe myslet...Já jdu 30.12. na ultrazvuk konečně poprvé k mému doktoru a pak 7.1. na ten screening to budu 12+5...To je zvláštní,jak to miminko každý týden roste jinak.....
23. pro 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny. Tak všem přeji hodně síly, štěstí, lásky a zdraví do toho dalšího roku a ten konec roku - ty "svátky klidu" ať jsou opravdu klidné a plné pohody.

@muddledgirl @kamisb Ahojky, tak to já musím zaklepat, ale posledních pár dní necítím už ani ten žaludek na vodě, tak snad už úplný klid. Jinak já mám naplánovaný screening na 13. 1. 2014 už budu v 13+4, ale asi dřív místo neměli - aspoň sestřička pořád počítala a přemýšlela :slight_smile:

@sasanka033 Ahojky, já vím, že se mi to lehce říká a popravdě, ani tolik pokusů jsme neměli, ale vydrž. Opravdu to chce hlavně si hodit hlavu do klidu. Já se smířila s tím, že si dítě vezmeme do pěstounské péče a začali jsme to vysvětlovat už i malýmu a když to prošlo - tak to dopadlo přirozeně :slight_smile: Neboj, na každou dojde a určitě budeš mít vlastní mimi - jen to nevzdávej.
Krásné svátky (alespoň v rámci mezí - hlavně klid)
23. pro 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak to je dobře....že Ti je líp...tak budeme na Tebe také myslet...určitě nám všem dopadne dobře......jako Janince :wink:
23. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@jaka17 Holky,stále zákázaný sex a ptala jsem se,kdy budu moct vytírat a žehlit a pan doktor mi řekl, že zatím v žádném případě,že jsem byla v nemocnici a mám se šetřit....Ale na hodinový procházky snad můžu,že?Co myslíte...O hematomu nepadlo už ani slovo,tak myslím,že je pryč úplně...
23. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi,tak teď jsem koukala na utz a na každý fotce prcek měří jinak....to se asi narovnal,co? :grinning:
23. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji Vám i Vašim rodinám krásné a klidné vánoční svátky a do roku 2014 zdravá miminka,těhotenská bříška a pořádné dálnice // na testech a také hodně zdraví, lásky a pohody :dizzy_face:
23. pro 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - oni říkají, že takhle ze začátku mimi roste skokově. já v pátek budu podle MS 12+4 ...tak jsem zvědavá jak jsme vyrostli.

a ty pachy jsou fakt příšerný, někdy se mi zvedne žaludek když si jej zmáčknu ...asi se mi trochu zcvrnul :(
taky pak dej vědět jak rostete ...
23. pro 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já doufám, že po tom screeningu už mi sex a vanu dovolí :slight_smile:

a procházku určitě zkus ...nejdřív kratší a můžeš to prodlužovat ...čerstvý vzduch je potřeba.
23. pro 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - asi jo ...to víš jak se mele blbě se to měří
23. pro 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to já chodím na procházky.......no každý týden roste úplně jinak....to moje....jednou vyrostlo jen asi o 4 mm a teď o jeden a půl cm za 10 dní.....to se mi ulevilo...jejej..mačkat žaludek,tak to bych nedělalala.... :grinning:

Jo, to já chodím na procházky,ne teda teď každý den, protože někdy docela spim.. :grinning: To já chodim třeba na hodku,dvě...

to jo,to se blbě měří, to máš pravdu...

Sla jsem dnes poprvé s tím svým a kamarádem do restaurace...já šla domů o půl sedmý a on ještě nepřišel...zabít málo...tohle nesnášim,i když těhotná nejsem...to je to jeho nepití...Pak jde jednou za dva týdny....a takhle to vypadá......
23. pro 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek