• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, mela jsem v praci slecnu na zauceni tak sem ji zaucovala a kdyz odesla tak si do 7 i dele dodelavala co sem potrebovala..od ctvrtka jsem uz na materske tak dohanim vanoce. Diky cukrovce jsem zhubla ale ted to hodlam porusovat, zacla jsem dneskem salatem a cukrovim a hodlam to do patku sidit :grinning:

No ale hlavne Vam chci poprat krasne Vanoce a hodne stesticka do roku 2014 a co vic prat nez zdrava miminka nam vsem!
23. pro 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 berusko je to proste mezi nebem a zemi.. Nam taky vysel az 5. Transfer . Uz sem to vzdavala, pribrala 10 kg za ty ivf a kety a pak jsem tam prisli nafasovat leky na dalsi ivf a cysta.. Ja se zhroutila a tak jsme koupili letenky a leteli za tyden di Rima.. Tam jsme zacli planovat na jak super dovcu pojedeme kdyz to nevyjde a ja se zacla tesit! No a bum ho vyslo to dalsi cyklus . Asi to fakt chtelo trosku se odpoutat, i kdyz sem to nesnasela a vim ze to nejde.. Ja porad verim ze to je osud a ze je to mezi nebem a zemi a nemuzeme to ovlivnit at se snazime sebevic.. Tak se snaz to nevzdavat i kdyz je ro hodne tezky!
23. pro 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děkuji moc za dáreček - já ten svůj už mám, tak doufám, že bude vše v pořádku a vydrží. Takže s velkým díky a ještě větším přáním posílám dál.

Ať všem Ježíšek nadělí malinký uzlíček do bříška :grinning:
24. pro 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
HOlky moje užijte si krásného Ježíška a dávejte na sebe pozor!!!! :wink: :wink: :wink:
24. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - to manžel chodí 2x týdně, snad se to časem omezí :slight_smile: ale jeden den z toho chodí krát karty a to je doma kolem 23h a má třeba jen 3piva ...to se nedá říct, že by chlastal. To pátky jsou horší ...ale mě to nevadí.
24. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeju klidného Ježíška a hodně štěstí a zdraví ....bude to trochu hektické, ale stojí to za to... :grinning: :grinning:
24. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Preji krasne Vanoce ,bohateho Jeziska a krasny a uspesny Novy rok :slight_smile:
24. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky, přeji Vám všem i miminkům ty nejkrásnější Vánoce a zdárný rok 2014 :wink:
24. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně vytočilo,že tam šel skoro s prázdným telefonem a říkal, že bude do devíti doma...to mě vytočilo...přišel o půl jedný.. :unamused:
24. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky krásné Vánoce....přeji Vám i narozeným miminkům i těm v bříškách,ať tam vydrží do termínu....a ty ostatní ať brzy objeví // na tt.
24. pro 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to se pak nedivím, to by mě taky naštval.. To mě manžel včera překvapil ..měl být do půl 10 doma a dodržel to.
24. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no tak ten muj byl 2 x v hospode za tu dobu od OPu podruhe ubil ze dorazi brzo a prisel v 5.30 rano taky jsem byla nskrkla protoze jsem picitala ze pujde se psem treba v 1.00 a v 1.30 jsem s nim musela ja.....ale co noo...
24. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo, nedodrží to párkrát do roka...já se jen těšila, že budem čučet na filmy a tak,zítra mi odjíždí k rodičům...ale celej den to žehlí,tak má kliku
24. pro 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice , @kamisb 2x za takovou dobu?No,tak to je dobře..tak ten můj nešel 14 dní, že byl skoro pořád v práci a když má noční a ranní tak nechodí a dělal i nějaké soboty...Ty už jsi 15 tt to je masakr...to naskakuje jako blázen...tak krásný Štědrý den...muck
24. pro 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přibylo mi srdíčko /tedy dáreček /,děkuju,ale nevím komu..
24. pro 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre dopoledne devcatka tak jakpak se mate???:slight_smile:
25. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl naskakuje nastesti :slight_smile:)) snad to takhle pujde dal :slight_smile: I @kamisb a @jaka17 a tobe to pekne poskocilo ;)
25. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky, já se mám dobře..cpu se už od včerejška.... :grinning: Přítel jel za rodičema do Frenštátu....a dnes se dozví, že bude přírůstek...tak už to bude od maminky vědět celé město... :grinning: :grinning: :grinning: jinak nevolnosti horší...doufám,že to brzo přejde... křeček dostal mandarinku...tak dlabe o 106...no, docela to utíká....to je dobře...
25. pro 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no u nas uz to vi vsichni v okoli jak to vi jedna drbna tak uz vsichni ;).Ja vcera smazila rizky, manzel nanosil darecky pod stromecek a vecerime a najednou prisel nas pes moula a normalne si mezi tou hromadou darku vycenichal tu svoji hracku, v loznici na zemi rozcupoval z baliciho papiru a prinesl si ji za nama do kuchyne :wink: tak jsme mu ji zase sebrali ze musi pockat po veceri na Jeziska a za chvili to samy udelal kocour.nasel tu svoji hracku mysku...no sranda s nima :grinning: vsichni tri dostali rybu a rizek.papousci ovoce a klasky a agamy velky cvrcky a ovoce a zeleninu...;)
25. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nás jinak taky,ale nechtěli jsme to říkat přes telefon....jak to je možný,že ty zvířátka jsou tak chytrý....že poznaj svůj dárek...to je masakr....a jaký máte papoušky?Nějaký mluvící?A agamky už jsou o.k.?
25. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne kdepak máme obyčejný žlutozelený slepice andulky:slight_smile:) nemluvej spíš napodobujou, ono jak jsou dvě tak je to s tím mluvením horší navíc na ně neměl nikdo moc čas s mluvením:slight_smile: ale je s nia sranda napodobujouo zvuky a i noukání a štěkání a lednici a tak různě:slight_smile: jo a harmoniku:slight_smile: Agamy - ta jedna je ok furt ta je větší a v pohodě a ta menší Anička bohužel furt tahá nožičky za sebou, prý je to na dlouho no, ale naděje je.....ona je bojovnice tak to určitě dá, jsou akorát odděleně no to bylo taky jak to vyřešit,ale vyřešili jsme to, jsem zrovna říkala že tady než to nakrmíš vyčistíš a podrbeš to je normálně skoro jak práce na půl úvazku:slight_smile: Kočky jsou rozmazlený, pes taky navíc jsou všichni šiblí :slight_smile:))))
25. pro 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice andulky jsou taky pěkný...jednou jsem jednu měla a ona mi chudinka umřela už po 4 dnech...tak už jsem další nikdy nekoupila,ai byla nemocná...tak to jsou šikovný,moc,že napodobujou zvuky.ségra má korelu a ta říká cukrů cukrů a pívo pívo....ale furt to do ní hustila...
No,to věřím, práce na půl úvazku... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ted kupříkladu manžel hraje na harmoniku a náš Baddy mu u toho zpívá(vyje) jako blázen, tady to je fakt někdy jako v ústavu :grinning: :grinning: :grinning: nad hlavou mi lítaj vrtulníky, kočky, vyje tady pes, řve tu televize všude balící papír :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem mela puvodne testit a je to taaaaam
25. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: máte veselo, to není nikdy na škodu....
25. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 krásné, gratulace velikáááááá :grinning:
A já přikládám taky z dnešního poledne, 11 dní od ET
25. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@malaradost pěkný...to je mamatest,že? Na tom to je hůř vidět,ale Ty ji máš super vidět...Nedali jste 2? :wink: Kdypak jdeš na krev?
25. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, dali jsme 2 :slight_smile: Mamáč to je. Dokonce jsem měla i jedno vadné balení, včera mi to ukázalo slaboulinkou čárku, tak jsem hned testla znovu a dobrý :sunglasses: Na krev valím v pátek, tak snad tu bude ok:slight_smile:
25. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jo, neboj...já to oproti Tobě měla slaboučký...pak jsem mamatesty vyházela a nakoupila Dr.maxe a tam to bylo vidět o hodně líp...Já teda měla nízké hcg...ale tipla bych,že to budou dvě... :wink:
25. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost nevím, prostě mě to hned napadlo,že budou dvě....to by byla dvojnásobná radost..ale i jedno je super... :wink:
25. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek