• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@muddledgirl no sama jsem na to zvědává, z dvojčátek mám veliký respekt, ale strach mi nedovolil zavést jen jedno. Když jsem otěhotněla s Filípkem, tak se taky chytly obě embryjka, akorát to druhé to vzdalo v 10tt, tak doufám,že to tentokrát dopadne všechno dobře:slight_smile:
25. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost chápu..je mi to líto.....bohužel se to občas stává...já jsem vždy chtěla dvojky..aby to bylo najednou školkově a školně...babičky dědečky tu nemáme...tak to bude zajímavý...najít pak práci pouze na ráno...ale teď jsme dali 1,aby jsmě měli dyžtak nárok na 4 pokusy s pomocí pojišťovny...a ono se chytlo...ale i za to jedno jsem hrozně šťastná,jako všechny tady.......
25. pro 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele i jedno dá dost zabrat když nejsou babičky a dědečkové a když je chlap v práci a nevíš taky jaké bude..dvě jsou fajn,jen je lepší, jen je fajn,když funguje aspon babička:slight_smile: Náš Kuba třeba vydá někdy i za 3:slight_smile:)) ale jak byl velikej tak byl vlastně jako dvojčata:slight_smile:))) ..uvidíš no tak mu za rok pořídíte sourozence to taky není špatný:slight_smile:))
25. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost krasny testik,ja se tech prouzku carkovych bojim tak jsem mela carkovy ale na pocurani hned den po krvi potvrzene a dnes jsem se tesila na ten digital
25. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já taky chtěla digitál, ale manža mi to zatrhl, že je drahej :grinning:
25. pro 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no však možná zůstane u jednoho...uvidí se...když to bude ďáblík po mně.....popravdě si moc nedokážu představit mít nevolnosti a mít malinký miminko....a velikánský rozdíll by se mi zas nelíbil z důvodu věku partnera...uvidíme,co život přinese...
25. pro 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ja uz ho mela koupenej dlouho jeste pred zacatkem stimulace :slight_smile:
25. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl taky máme babičky daleko a zvládáme to v poho, akorát je blbé, že si hned tak s manželem nikam nezajdeme, hold se musíme střídat :slight_smile: A jestli to budou dvojky, tak to bude teprve fičák :slight_smile:
25. pro 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kolik je priteli?
25. pro 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a přinesl štěstí :slight_smile:
25. pro 2013 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost já rodiče nemám a jeho jsou km a už starší,na to hlídání už nejsou bohužel... :unamused: ale nejsme jediní...tak co....
25. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost moje kamaradka to ma taky tak nejdrik kluk a pak dvojky teda prirozene ale zmakla to ;) tak at je to co je hlavne at je to zdrave
25. pro 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ups, zapomněla jsem se odhlásit ze soukromého profilu :confused:
25. pro 2013 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teď mu bylo 43...já myslim,že i není špatné mít třeba o těch 6 let...ale zas platit ty embryjka každý rok...no moc přemýšlím...já vím...
25. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jj jsem tak stastna
25. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja byla s Kubou dokonce uplne sama do roka ;) zvladnout se to da a hele I jedno zdrave dite je velikej zazrak, ale to tady snad nemusim psat:slight_smile:
25. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi upps...to se stane... :angry:
25. pro 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj, hlavně ať je to zdravé :slight_smile: Co pohlaví? Už by to mohlo být vidět ne? :slight_smile:
25. pro 2013 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no memu muzovi 44 a jiny ditko uz nebude tak jsem moc rada, ze to jedno mam pro nej pod srdickem a doufam, ze mu ho zdrave porodim.Bude skvelej tata ;)
25. pro 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím......já myslela,že už to ani nepůjde...jen ty embryjka co tam mám škoda nevyužít... :unamused: uvidíme...teď ať jsem hlavně v pořádku a pak se ukáže... :wink:
25. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,myslim,že můj je tak tak akorát,aby se stal poprvé tatínkem....To víš, že to dobře dopadne... :wink:
25. pro 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi presne at jsou ta nase miminka zdrava!!!!!.uvidime no :grinning: v patek jdu do poradny tak treba se ukaze jestli zase neprekrizi nohy ;) aspon budeme dyl zvedavy :grinning: jen bych chtela tak nejak postupne zacit porizovat tak asi zacnu s necim neutralnim ;))))
25. pro 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no vsak jo ja to spis myslela na sebe.zadna embryjka nemame a 8.Ivf fakt stacilo a ani financne uz bychom to nedali.Holt bude jeden pubos a jedno novorozene :wink:))))
25. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to dej hnedka vědět, budu zvědavá :slight_smile: :sunglasses:
25. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl muj muz bude poprve taky biologickym tatinkem.ted vyzenil Kubose pubose tak bude aspon vyskolenej :slight_smile:))
25. pro 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost urcite dam taky jsem zvedava jak opice, ale je nam fakt jedno co to bude ale ta zvedavost je desna ;)))
25. pro 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo čiči, já pochopila,jak to myslíš....no napadlo mě se Tě na to zeptat,ale přišlo mi to blbý..tak to bude pěkně vykolejenej,jak ten můj... :astonished: asi takhle... :astonished: :astonished: :astonished: a tatínek Kuby byl u porodu?Já nevím...jestli mě spíš nebude přítel lézt na nervy...tím svým uklidňováním...já když jsem na nerv..tak to moc nemusím... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@malaradost Holky,já jsem taky zvědavá a přítel mi řekl před pár dny,že se chce nechat překvapit...tak to teda nevim.....že bych vydržela mu to neříct,silně pochybuju...
25. pro 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no byl jen u casti, ale protoze jsem mela ten podelanej komplikovanej porod tak ho pak vyhnali......
No muj Pupan ten uz je vykolejenej uz ted.....;) je uplne stastnej....;)
Ty jo tak to mas dilema jsem rada ze u nas jsme zvedavi oba :grinning: :grinning:
25. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha,to já nevím...promiň....
No, můj je taky šťastnej,jen to tak moc nedává najevo..je taková povaha.....ale od rána nám už píše sms z vlaku...teď už je u rodičů...to já si to říct nechám.... :grinning:
25. pro 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek