• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl no ten porod tady rozebirat radsi nebudu az nekdy porodis tak ti ho povim.posrala to.dpktorka I kdyz vedrla ze je to obrik tak to.nechala zajit moc daleko...
Se prokecnes :slight_smile:)))
25. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já bych to taky nevydržela, takové tajemství :grinning: A s tím porodem....já manžela využila docela dobře, dělal mi v porodnici poskoka :grinning: Ale když došlo na věc a měla jsem tlačit, tak jsem si taky vystačila sama s porodníma asistentkama a doktorkou :slight_smile: Můj pak jen přestřihl pupečník a fotil, to už byla zase jeho práce :grinning:
25. pro 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to sis tedy musela u porodu užít :frowning2: No hlavně, že všechno dobře dopadlo :slight_smile:
25. pro 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost no kleste nakonec a dost mi syna ohrozili ...teda krava doktorka, i kdyz vedela, ze je obrik,ale jak rikam nebudu tu popisovat podrobnosti a je fakt dulezity, ze az na Adhd je syn zdravej a chytrej ;)
25. pro 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já už slyšela hororů..nemyslet na to...nejlepší,když mě kamarádky vyprávěly o jednom špatném těhu .....sotva jsem otěhotněla....radši otočíme list,hlavně,že to Kubíček zmáknul a Ty taky...
No,to si piš,že se prokecnu..... :grinning:
25. pro 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočí...co to je adhd?Jestli Ti teda nevadí,že se ptám...No,já jsem taky šťastná,že jsem zdravá..štítnou nepočítám....mamka pila a kouřila celý těhu se mnou..
25. pro 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl máš recht, nemyslet na to :wink:
25. pro 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsou fakt kamaradky ;))) ale mne taky....fakt lepsi na to nemyslet....ja bych se prokecla 100 %:slight_smile:)))
25. pro 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ani tentokrát se u mě zázrak nekonal, už moc nevím co víc můžu udělat :frowning2:
25. pro 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. pro 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tady se super kecá,ale jinak v životě mám spíš kamarády než kamarádky...ženský jsou občas fakt zvláštní... :grinning:
25. pro 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako ja od malinka 99% kamaradu kluku :slight_smile:
25. pro 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen kocicko to je mi moc lito a urcite ne???? A nemas jeste mrazacka??? Je to narocny ja vim :(((.kam chodis do Car? Nechces taky zkusit zmenu?? Nekolika z nas to pomohlo....vydrz nevzdavej to, ono to urcite vyjde!!!!!!! Kdybych mela srdicko tak ti ho poslu tak aspon virtualni....
25. pro 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice něco málo jsem přečetla..to je asi docela těžké rozpoznat......no chce to asi pevné nervy,že...?... :wink: :wink: :wink:
25. pro 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určite ne,už mam potvrzeno i z krve :frowning2: mrazáček je jeden....asi bych potřebovala vedet jestli je to mnou nebo vajička jsou prostě špatna.jsi muj vzor,že jsi to nevzdala a nezkusila jsi darovana......všechna vyšetření máme hotová,tentokrát byl i jiný postup,jiný protokol,jiné léky a zase nic...
25. pro 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no spis trpelivost a dost prace.on ma diagnostikovanou poruchu pozornosti a dysortografii....a ta porucha pizornosti se s vekem lepsi......dysortagrafie je hodne o cviceni a praci.nastesti je chytrej.delal.menza testy minulej rok a vyslo mu IQ 129 ;).akorat je proste roztrzitej a vsechno se mu musi rikat 10 x ;))) ted do toho zacinajici puberta...takze prakticky je v pohode a hlavne zdravej ;) mohlo to dopadnout hur.dosnes nejhorsich 20nminut meho zivota, kdyz ho vezli dva dny po porodu na rentgen mozku, jestli nebude postizenej....
25. pro 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen zkousela jsi laparku nebo hysteroskopii? Aby te prohlidli uvnitr.stitnou mas vysetrenou?? Urco to nevzdavej dockas se....uvidis.........kamaradka otehotnela z jednoho jedinyho mrazacka a v kvetnu mu bude rok :slight_smile:
25. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen poslala jsem Ti dáreček,ať poslední mražáček vyjde... :wink: A co čínská medicína, akupunktura,léčitel, bylinky? Já nevím,jak pomoci,taky ten pocit znám.......každá jsme jiná a každá zkoušíme něco jiného...já pila ale jen chvíli kapky od p.Podhorné a Nosifol...ale ten je hlavně na PCOs....
25. pro 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen no imuno určo máš viď...tam mě přišli na štítnou /já teda na to přišla dřív a už jsem ji léčila../a až potom transfer dopadl....
25. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty sis taky užila koukám....pro to seš taky taková bojovnice....No,tak to je chytrej jako sviňa...to je masakr...tak jednoduchý to s ním určitě nemáte....hlavně,že se ví,že to je porucha.......víš,jako,že to není naschvál,že by neposlouchal......tak přeju ať je to lepší a lepší... :wink:
25. pro 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no bojovala jsem.i s rakovinou a nastesti vyhrala.clivek proste musi bojovat.Ono asi jak jsem se o sebe starala od 10 let skoro sama tak nebylo vyhnuti ;) o to vic si vazim fakt kazdyho rana kdy jsem zdrava a ze mam milujici rodinu a zdravou....Kuba je v pohode neni to s nim nijak strasny je desne komunikativni a jak rikam chytrej akorat mu musis vsechno rikat 10 x to je jediny jwn ted nevim jestli to je adhd nebo puberta ;)
25. pro 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím...psala jsi to...o té rakovině.....to je super,že jsi ji překonala.......
Já jsem byla taky dost samostatná,taky to jinak nešlo..ségra se mě snažila vychovávat,ale to měla trošku smůlu...pak už jsem měla klid ...v deseti jsem byla rok u mamky...a pak už jsem žila s tatkou...ten měl hodně práce...a koníček bridge...takže býval pryč...ono to bylo všechno k něčemu dobrý.....
No tak asi napůl vid pubera a adhd...a jak vám na to přišli?
25. pro 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ve skolce ze je roztekanej a tak...no a pak ve skole uceni ...hlavne cestina.....ale jako on je normalni kluk aby sis nemyslela, ze je nejakej divnej ;)))))) jen se s nim muselo vic pracovat a dat mu jasny hranice ..to tyhle deti potrebujou a pravidelnej rezim.ale fakt se to spravilo dost vekem jak dozrava...nastesti je opravdu chytrej ;)
25. pro 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neee,to si nemyslim,že je divnej...Já právě myslim, podle toho co jsem četla,že ty hranice jsou asi hrozně tenoučký mezi dětma co to mají diagnostikovaný a co ne...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je teda moc hezoučkej...holky po něm musí pořádně letět....to je chytrej..mmmoooccc :wink:
25. pro 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on je okatej strasne a rasy ma veliky a husty akorat je na holky jeste jouda.libi se mu tajne ve tride Deniska akorat moc nevi jak na to :grinning: v tom neni po mamince :grinning:
25. pro 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no já proháněla kluky už v 1.třídě a třeťáky....ale už ve školce jsem měla oblíbence....to Ty asi taky... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky poradte mi jak v hackovani na sloupek ja to podle tech kreslenejch nedam ;)
25. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presne uz ve skolce jsem se pusinkovala v koutku s knizkama s Milou nejhezcim ze skolky ;))))(.no a jinak se mi takt vzdycky libili starsi :wink:)))
25. pro 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj , najdi si to na googlu, tam je odkaz na youtube s videem...já si to tam taky hledám...vysvětluje se to fakt blbě
25. pro 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak to je mi líto...myslím na tebe..nevzdávej , ono to naskočí..fakt
25. pro 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek