• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Jinak všechny zdravím a gratuluju, malaradost a petulak ke krásným testíkům...
@muddledgirl no mě se udělalo blbě po večeři, jak jsem se nadlábla..to byla síla...už jsem si myslela, že mi to nehrozí, ale smažený je asi těžký do břicha...ufff..
25. pro 2013 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl na laparce,hystero jsem byla v září,odstranili mi endom,které tam teda bylo požehnaně,ale žádné srůsty,nepruchodnost.Imuno mam opakovaně,vyloženě nic tragickýho...jako každá druhá,takže dvakrát prednison,pentomer, frax, ted medrol a godasal,a clexana.stítka ok, genetika ok. předtím krátké protokoly a pk ted dlouhý a a 3den et. Vím,že dr se fakt snaží, vymýšlí co by,ale zatím nic
25. pro 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jejej ...já už si to nepamatuju..ale přemýšlela jsem,že bych mohla začít háčkovat... :wink:
25. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 mno ja to delala podle nakyho videonavodu a vzniklo mi z toho neco desnyho :grinning:
25. pro 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no,já nevim,jestli jsem ve školce někoho pusinkovala...tak že by ne??? :cry: No,jak se znám tak silně pochybuju...
25. pro 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no,pokud na to nejsi zvyklá,tak je to jasný...já když zdravě jedla tři měsíce,pak jsem se na to vyprdla a dala si řízek to bylo něco....no mě je dobře,hlavně,když jím...tak se cpu a cpu dnes.... :wink:
25. pro 2013 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no hele..krátkej sloupek píchneš do očka, nahodíš a protáhneš, na háčku mášn dvě oka...znovu nahodíš a protáhneš obě a to celé furt dokola...první řada je vždycky divná :grinning: :grinning: zkoušej to, přijdeš na to..nebo si po svátkách domluvíme instruktáž...
25. pro 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meyryen no ta endometrioza je taky pěkná sviňa.......je fakt,že každý car má jiné postupy...třeba Ti změna přinese štěstí...tady všechny vychvalují CUBE...ale já ani nevím odkud jsi.... :wink:
25. pro 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no od syna jsem dostala kilovou oříškovou čokoládu..tak to nebudu se zdravou výživou přehánět... :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice holky je to normální?Mám už pět kilo nahoře.... :unamused:
25. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 hi hi :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš...tu bych si hned dala...já včera pekla buchtu po děsně dlouhý době....kokosovou a je teda dobrá...ale už jsem přeslazená...já totiž dneska ještě jedla indiánky z Lidlu.... :grinning:
25. pro 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl praha,chodím do gennetu letná.vím,že tu má cube velké uspěchy, i my jsme tam v létě zašli na konzultaci,protože jsme chtěli slyšet jiný názor, ale vůbec nám to tam bohužel nesedlo :frowning2: ted hodně uvažuju o heliosu,ale ten jejich ceník je astronomický :sunglasses:
25. pro 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen tak já mám nejblíž Sanus..takže jezdím tam a vůbec netuším,jak se to pohybuje jinde....To jsem Ti právě chtěla napsat,ať se jdete dyžtak nezávazně někam mrknout...čteš mi myšlenky.....já četla o nějakým úžasným léčiteli....známá tam jede v lednu.../vždy zamlklé těhu...5x/....ale třeba já osobně na to taky extrémně nejsem...
25. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl já se radši nevážím, no nediv se, když jen ležíme a žerem..teda já :grinning: :grinning: :grinning: jen co nebude riziko krvácení, tak začnu s procházkama, fakt se mi po pohybu stýská..i psi už jsou jak koule, chodila jsem tak 3 krát týdně běhat...
25. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen tak já našla ceník,ale není tam nic podrobně..IVF 5-30 000,tak to bych chtěla vidět...za 5000 teda....1.IVF nás vyšlo na cca 40 000 ICSI,1x ET,3xKET +.léky...počítáno i se zamražením na rok...
25. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no já jsem nejvíc chodila před tím krvácením...teď moc ne...je mi furt na blití....tak se cpu..je to jediný co mě pomáhá...ch jo...už teď vypadám jako bych čekala dvojčátka....a štve mě,že mám zakázaný úklid....a sex...to jsem zvědavá dokdy...já jsem normálně docela akční človíček...a už bych zas chtěla normálně fungovat.....ale slibuju,že občas vyzkouším nějaký recept ze zdravé kuchařky... :grinning:
25. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 doufám,že mi pak povolí to těhu cvičení aspoň... :wink: A četla jsi něco o tom epinu nebo jak se to jmenuje?
25. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl to je nějaký přístoj pro snadný porod a to mi nehrozí, já budu rodit na 100% císařem..takže nevím..ale holky si ho tu někde chválí...
25. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl na léčitele moc nevěřím,spíše na dr :slight_smile: nás ted vyšlo na 30;není to pro nás likvidační částka,ale abych v heliosu platila 7000 jen za pk,když ted dávám 2500, tak to mi přijde už hodně nadsazený,a to je jen jedna položka z mnoha :frowning2: ale přinejmenším konzultaci asi zkusíme....
25. pro 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jo jo....jen nechápu jako co se s tím dělá....a teď otázka,jestli do toho investovat...když člověk neví co bude....no to je daleko... :wink:
25. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen no jo,tak na helios prď.když už teď se Ti to nezdá.......tak bych tam asi zbytečně nechodila..kočííí...ale Ty máš ještě mražáčka....a ta endometrioza..jak rychle se může udělat....?Ona to je docela mrcha viď,co jsem četla.....já teda,že jsem praktik..tak HK máme 57 km /jezdíme vlakem tak 72 km/ a do Kostelce už by se muselo přesedat a tak...takže pro mě byla jasná volba,to co je nejblíž......já taky věřím více doktorům...
25. pro 2013 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky me zase už třetí den bolí žaludek a jsem nafouklá takže i večeře byla spíš symbolická.nevím čím to je.jakoby mě žaludek tlačí no nic příjemného.Včera jsme šli na procházku a ja jak chodím furt curat tak půlka procházky byla utrpení.
25. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 tak sloupek jsem zvládla jen nevím co dal,když chci přidat další sloupek....takže instruktáž beru
25. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl s každou další ms se tvoří nový ložiska :confounded: já mám car od práce 10min.tramvají a kdybych chodila do gen. archa,tak hned naproti v domě :sunglasses:
25. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no...už aby nám bylo líp..... :wink:
25. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen tak to máš supppeeerr....aha..no a nemůže teda být zakopaný pes v tom....že se vždycky stihne vytvořit ložisko před transferem? Asi ne,viď?....Já endom. nerozumim,tak se ráda nechám poučit.... :wink:
25. pro 2013 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl což mne je dobře už dlouho,ted je to jiný jakoby me tlačí žaludek jako žlučník od žaludku mi není špatné a jsem Desné nafoukla a nevím čím to je.posledni 3 dny to mám......
25. pro 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no, to já také nevím kočko.... :unamused:
25. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen teď jsem četla o tom diskusi....že prý u endošky se nějak nastaví umělý přechod,že to může pomoci....ale to asi víš...
25. pro 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no po protažení ti zůstane na háčku očko, znova píchneš do řetízku a nahodíš očko amáš zase dvě na háčku, znovu nahodíš a protáhneš obě...a celé znovu...
25. pro 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek