• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice no já taky furt mám nadýmání...a netráví mi to...ono to snad přejde..
25. pro 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no když tohle je jiný,ale doufám,ze to neznaci nic spatnyho......pijí bylinkovej čaj a ted jsem si vyskemrala 2 hlty piva....
25. pro 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jojo vím,měla jsem ho navozený cca před 5lety a ted v září mi jí všechnu odstranili operativně,takže jsem ted tomu pokusu hodně věřila,takže ted musím doufat,že zabojuje ten jeden mrazáček, ale měli jsme je v embryoscopu,takže mi dávali dvě s největší šancí na uspěch :fearful:
25. pro 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čiči,já myslim,že neznačí...nebooojjjkočíí..
25. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen aha...já o tom četla poprvé...jo jo já vím,že jsi to měla po odstranění..já to myslela tak,jestli se tam nemohlo za tu chvíli do prosince něco vytvořit,co by bránilo....endoška.....já právě nevím co to je embryoscope...to je jak kamerují jejich vývoj? A můžu se zeptat, půjdeš conejdřív do toho bojovníčka?
25. pro 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jojo je to kontinuální sledování embryí.já bych chtěla jít do ketu hned,ale partner nechce dokud neodhalí příčinu proč to nevychází,což teda nevím jestli vůbec nekdo dokáže říct.......
25. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no, s tou štítnou Ti řeknu,že jsem prosila v CAR o testy na ni a byly údajně negativní, to byl říjen...a v červnu jsem se vecpala na endokrinologii a šup autoimunitní zánět....ale je fakt,že až po té jsme jsme dostaly výsledky z imuna,které to potvrdily...
25. pro 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen a co lázně zkoušela jsi? Někomu to pomohlo.....Ale je to teda taky pálka...
25. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen mno pokud mas vsechny testy na vsechno a je to ok tak ti asi bohuzel nikdo nerekne proc se neuhnizdilo...mne taky nikdo nerekl proc se 6x nic nechytlo..to bohuzel zatim neumi k nasi smule :(...
25. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jestli mi ta prsa porostou dal a budou tezknout tak teda nevim .... to je des:slight_smile:))))
25. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Lázně ještě na přetřes nepřišly,ale asi zkusím s dr probrat možnosti
25. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a zvažovala jsi někdy darovaná vajíčka?
25. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen hele se mnou o tom nikdy nikdo nemluvil takze me to nenapadlo navic uz takhle to bylo financne dost tezky.pojistovna hradila jen 3 pokusy...ale nikdy mi to nikdo nenaznacil.....ale co vim tak je z nich pry uspech.....ja jen doufam ze to dobre dopadne ted a ivf uz nebudi resit do konce zivota...tak to uz bych neresila stejne no.....
25. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hodně Ti vyrostly kočí??? Mě docela taky,ale já měla podprdu 75 b...tak jsem ráda,že povyrostly....No,ještě to tak,abys to někdy musela řešit...
25. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no,já jsem o tom přemýšlela......tak jsem furt četla a četla a dostala jsem se k doktorovi ve Frýdlantě..to je neurolog a bere bez objednání některé dny... a on mi normálně srovnal pánev, prý jsem jí měla pohnutou...je fakt,že tam luplo... a taky říkal,že mám pohnutou kostrč.....napsal mě Mojžíšovku....ale já upřednostnila transfer zase po půl roce a klaplo to....
25. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen ahoj:slight_smile: u koho v gennetu jsi? a predtim jsi vyzkousela jiny cary?
25. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ja mam.normalne plny pevny 4 a ted se mi plni jeste vic a jsou tezky jako kameni :grinning:
25. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo,to pak Ti věřim...já mám konečně opravdu pěkňoučký,plňoučký prsíčka...asi bych je měla vyfotit na památku.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja doufam ze zustanou pekny I po kojeni ;)
25. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nezkoušela jsem jiný car, chodím k langerové a i přesto,že to nevyšlo tak nemám pocit,že by něco zanedbala a jsem sní spokojená
25. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, tím já si nejsem právě jistá..já vždy měla malinký a ne extra pevný,jak bych chtěla.... :unamused: No,necháme se překvapit....
25. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky jsem byla na konzultaci mojžíšové a měla jsem už i domluvenou mobilizaci páteře,ale nakonec jsem dala přednost ivf
25. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen já myslím,že doktoři se snaží....většinou aspoň....tak jestli jsi s ní spokojená,tak je škoda měnit,ne?No,ono se to asi cvičí minimálně tři měsíce....že?
25. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jinak se na netu prodávají i různé čaje, prý podporují uhnízdění embrya..musí se pít ale 3 měsíce předem....to určitě neublíží....
25. pro 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však už jsi pěkně daleko,to určitě míříte k dobrému konci :slight_smile: mně zatím taky nikdo nic nenaznačil,brala bych to až jako poslední možnost....
25. pro 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja po prvnim dost dobry tak si myslim ze po druhym uz me to neceka :slight_smile:) hlavne ze jsme zdrave jinak :grinning:
25. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@meyryen pila jsem ty caje a jedla chilli v kapslich ;)
25. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl minimálně dva měsíce a po tu dobu nesmíš otěhotnět.....nicméně si myslím,že ted už mě to nemine a dr na tom bude trvat......
25. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jo jo, jinak jsme zdravé...se počůrám....
25. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já na ty čaje pořád koukala až jsem je nakonec neobjednala.... :astonished:
25. pro 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek