• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@meyryen no kočko, jak chceš,ale taky to podle mně může mít vliv...kdoví.....dva měsíce se daj zmáknout... :wink: já být Tebou tak do toho teď jdu...ona prý občas stačí i ta špatně posazená pánev....mně furt bolely záda /bedra/ a od tý doby mám klid....co mi to ten pán srovnall....
25. pro 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - ahojka, jsem si řílala kdy se ozveš...moc mě to mrzí, že to zas nevyšlo.

jjá před IVF teď měla gynex kapky ... mudr.taky říkala, že je klidně můžu zkusit ...pak ještě mluvila o nějakých kapičkách, ale už nevím jak se jmenovali.
a máš i tu hematologii, ale ne jen v gennetu, ale přímo někde ve spešl centru?
25. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl @meyryen -- jj a s tou páteří to je pravda, prý když bolí záda, že otěhotnět jde taky huř.. prý je to nějak vevnitř dole všechno propojené.
25. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl @janice_opice - já jsem spíš teda schodila...jsem na svýbo se váze před stimulkou ---u ní jsem kilo nabrala a ted mám tak o kilo a půl míň ...doufám, že přestane zlobit ten žaludek a začnu konečně přibírat.
A prsa ...mě se jen nalila a trochu zvětšila na začátku a od tý doby už nic ... a bolí jen pokud si na mě omylem lehnu ne manžel moc přitulí.
25. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mě prsa skoro vůbec nebolí...poprvé zabolely snad tak v10 tt... :grinning: no,mě je furt zle...a jediný co mi pomáhá jíst...tak jim....a takhle to dopadá....no....nebudu lamentovat...jen se děsim...kam to může zajít....a až přijede přítel,tak jsem ho prosila,aby jsme chodili spolu na vycházky...pejska nemám a samotnou mě to moc neba....
25. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to já jeden čas taky měla, ale ted tak 14 dní je to na prd :( ....žaludek se zvedá náhodně a hlavně z pachi a moc toho do žaludku nejsem schopná nacpat :(
25. pro 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to mě se zvedá taky pořád.. smrdí skoro vše bohužel......já musím jíst...jinak bych blinkala a blinkala...holka,přijeli jsme z Hk..já měla k obědu bagetu a pak půl medovníku a věneček...ve vlaku dobrý...přišla jsem domů a ani jsem nedolítla na záchod...ze sekundy na sekundu....děs....snad Ti to už poleví ...mně třeba pomáhá acido s okurkou nebo salátem....ale je to jen třeba na hodku.... s tím se asi nedá nic dělat...
25. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já naštěstí nezvracím ....ale náběhy mám pořád. Jako jíst můžu hodně věcí, ale fakt jen po troškách, když sním víc, tak mě hned bolí žaludek a je mi těžko. a ještě se i večer hodně nafouknu nebo když něco dělám tak se zaprvé zadýchám a za druhé se nafouknu. Ale snad je vše dobře, pokud je prckovi dobře tak to vydržím.
25. pro 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já zvracela asi jen 4x...doufám,že u toho i zůstane...přítel chudák máchal hadr...protože já to nedala a letěla znovu..a přitom ty zákusky byly tak vyborný...sakra... :grinning: tak jez po troškách to neva,ne?No,s tím dechem..t.eda děs...když s přítelem jdeme tak funim....tak nevim,jestli to je těhotenstvím nebo tím, že občas v této době mívám kašlací astma...musíme to nějak dávat.....ale mohlo by nám být líp...teda.. :wink:
25. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě se vždycky hrizně zvedá žaludek u mytí nádobí ...fakt ty pachy jsou hrozný.
já se snažím každý dvě hodiny něco sníst. ale když prcek jako žadoní kolem půl jedenáctý večer tak už má smůlu teda. někdy mám hlad celej den :(
25. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a to funění nevím z čeho je, možná taky tím, jak jsem poslední dobou nic nedělala a ted sem tam něco dělám tak jsem asi zlenivila. A furt jsem unavená. Ráno jsem vstávala v půl 10, ale nemohla jsem se teda vůbec probrat :(
25. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to já jím fakt furt...i třeba ve dvanáct.......a to by nešlo,že by někdo jiný umyl nádobí?Já ho teda občas umyju,ale jen občas....ke koši, nádobí a lednici,chodím conejmíň , a to je lednice umytá pár dní....No,tak já prakticky nic nedělám,když mě to zakázal doktor....jako poklidím věci..ale podlahy stírá přítel...jen se neptej za jak dlouho :grinning: no a já obča něco uvařim....
ale když jdu,tak funik jak pes Maxipes.... :grinning: Však odpočívej kočíí..až bude mimi,tak už si tak neodpočinem...jdeš už v pátek viď na screening?Budu na Tebe myslet..
25. pro 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hematologie taky hotová, trombocentrum na karláku
25. pro 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl nojo asi mě to nemine,je to to jediné co jsem ještě nezkusila ......
25. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen určitě doporučim,ať se Ti mrknou na páteř.... :wink: třeba ten bojovníček pak vyjde a budeš mít po starostech než další nové IVF... :wink:
25. pro 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj jdu v pátek, a děkuji...
25. pro 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak uvidíš no, jak to půjde. Někdy je to prý prostě běh na hodně dlouhou trať :(
25. pro 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky ja taky funim jenze u me to je ze jsem hroch a funim.furt :grinning:
25. pro 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen souhlas s tema zadama zkus to to dela taky hodne :slight_smile:
25. pro 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taky na tebe budu v patek.myslet v kolik jdes???? Ja jdu v patek ke svymu s tema vysledkama a na kontrolu po 4 tydnech ...
25. pro 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - v 9h ráno na genetiku a v 10h na ultrazvuk ....zatím nenervuji, řekla jsem si, že vše špatný je už za mnou takže to v pátek bude vše ok a v pondělí pak začnu 4 měsíc a už bude vše jen dobrý :wink:
25. pro 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi to je tím...že jsem tlustá no...měla bych si to příznat... :grinning: :grinning: :grinning: tak budu myslet na Tebe i na @kamisb to je dobře,že myslíš takto pozitivně..já většinou taky..

Já jedu v pondělí do HK..nalačno...na krev, změřit tlak, utz...se pobleju... :unamused: ale moc se těšim na mýho doktora..ještě jsem ho od krve neviděla...
25. pro 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na krev na štítnou taky vždycky nalačno,že? Mně nějak vynechává paměť...
25. pro 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen na skok, doufám, že jste si moc užily vánoce ale určitě jo, když většina z vás si pěkně naježila už dopředu :sweat_smile: :sweat_smile: takže hlavně ať jste zdravé a mimi taky, no a nám ostatním držím palečky na ten příští rok co bude mega plodný...jak na porody tak i na ty naše oplodňovačky všeho druhu :wink:
25. pro 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno, holky,
Tak zítra všechny vyrazíme, doufám, že budou samé dobré zprávičky...pojedu taky na lačno, mne múj dr.ještě neviděl,tak doufám, že se dozvím samé dobré zprávy a dostanu průkazku...a termín screeningu.
Držím palečky
@martas14 ahoj, doufám, že jste si taky pěkně užily stromeček, no s malou je to nádhera, prostě dítě pod stromečkem , to jsou úplně jiný Vánoce...my jsme si říkali, že třeba za rok už taky...
Doufám, že třeba ještě muže umluvíš, chce to svůj čas...
26. pro 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo tak to jsi me zaskocila cece.ja musim jit na konci ledna na krev a na kontrolu se stitnou.mela jsem pocit ze jsem na odbetech nebyla na lacno ze na stitku to snad nema vliv.ale nevim nevim..a taky potrebuju zjistit :slight_smile:
26. pro 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoj Marti taky doufam, ze jsi si uzila krasny Vanoce a tu pohodu preneses I do roku 2014 :slight_smile:)) porad na tebe myslim a doufam, ze ten tvuj chlap vymekne ;)))
26. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile: tak jsem si dneska dala hrnek s kafem na bricho / mam ho misto stolečku :slight_smile: :slight_smile: / a pidísci mi ho málem shodili :grinning: :grinning: :grinning: fakt sranda :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen me taky rovnali kostrč, je to možný důvod neplodnosti, ale bylo to tehdy kdyz uz jsem pak ne zkoušela kvůli rozchodu :frowning2: ale :slight_smile: znovu opakuji :slight_smile:: věřím ze me pomohlo to chilli a Čaj Na otěhotnění Báby Radnické... :slight_smile:
26. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já jsem vždy na lačno radši chodila....já to zkusim najít na netu....jsem blbka......já jsem totiž podruhé šla na krev po půlroce a vůbec nevím,jestli jsem musela být nalačno nebo jsem si to prostě jen myslela..... :unamused: V listopadu jsem projistotu šla taky na lačno.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek