IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
26. pro 2013
@pidisek 😃 😃 😃 no to teda...
muddledgirl
26. pro 2013
@janice_opice tak píšou,že je jedno,jestli na lačno,ale nebrat prášek?To mi nikdo neřekl?Sakra....
muddledgirl
26. pro 2013
@janice_opice Já si tedy myslim,že je nelogický prášek nebrat...protožepřeci z krve musí poznat,jak normálně člověk funguje s léky.....
janice_opiceautor
26. pro 2013
@muddledgirl no to je teda fakt rada vid kdyz po tom prasku se ma jist nejdriv za pul hodiny;-///// kdy tam jdes?
jaka17
26. pro 2013
@pidisek ahoj, no to už je pak legrace, když ti pupík cestuje..a se dvěma nájemníčkama to musí být ještě lepší..
muddledgirl
26. pro 2013
@janice_opice kolem 11.1.,,,,já nevim,já bych zůstala u toho si prášek vzít...když jsem to tak dělala vždycky...přeci,když si ho nevezmem,tak ty hodnoty budou blbější a zbytečně by nám zvedli dávkování,ne?Nebo co si o tom myslíš?
meyryen
26. pro 2013
@pidisek ten čaj jsi pila od kdy?
janice_opiceautor
26. pro 2013
@muddledgirl cece a tak ja tam po silvestru zavolam a zeptam se?
janice_opiceautor
26. pro 2013
@meyryen ja ten caj I chilli jedla 2,5mesice pred opu.driv jsem to nestihla 🙂
janice_opiceautor
26. pro 2013
@jaka17 @kamisb holky moje zitra hodne stesti u doktoru a na screeningu dejte pak vedet!!!
pipinka
26. pro 2013
ahojky, jak si užíváte vánoční svátky?Taky jste tak přežrané jako já?
baby1984
26. pro 2013
holky přepadla mě chřipajzna,myslíte že bych mohla do nosu aspoň NASIVIN pro děti od 1-6 let??
meyryen
26. pro 2013
@janice_opice tak to už abych taky začala 😃
janice_opiceautor
26. pro 2013
@baby1984 asi bych byla opatrna a zkusila spis naparovani vodu se soli....nebo si ptecti pribalak....pulku paralenu muzes
janice_opiceautor
26. pro 2013
@meyryen mno cim driv tim lip urco, ale kup si ten origos caj baby Radnicke 😉
muddledgirl
26. pro 2013
@janice_opice tak jo.....to budeš hodná.....schválně co Ti řeknou.... 😉
muddledgirl
26. pro 2013
@baby1984 vydrž to a zajdi do lékárny nebo tam někoho pošli....Kaufland,Hypernova...max.tu půlku paralenu,jak píše Jáňa...
pidisek
26. pro 2013
@meyryen ja asi 4 mesice pred ivf ale myslím ze at začneš kdykoli vse je dobre 🙂 😉
janice_opiceautor
26. pro 2013
@muddledgirl jasny po Novym roce tam cinknu 😉
janice_opiceautor
26. pro 2013
@pipinka ahoj ja se ani moc neprezirala nastesti.😉
kamisb
26. pro 2013
@janice_opice - no jsem na to zvědavá, ale zatím jsem nějak podezřele klidná. už aby to bylo za náma 🙂
a děkuji
muddledgirl
26. pro 2013
@kamisb taky na Tebe myslim.... 😉
kamisb
26. pro 2013
@muddledgirl - děkuji.
muddledgirl
26. pro 2013
@janice_opice seš super...tahle doktorka právě říkala,že to mám ze stresu, že jsem nervóznější člověk...atd..jinak je ale hodná...no a já se přiznám,že se mě nechce jí ptát,aby mě nakonec ještě nevynadala...Já fakt nevim o tom,že by mi někdo říkal,že před krví nemám brát prášek.....No,mocccc díííkkyy.... 😉
jaka17
27. pro 2013
Tak holky držím pěsti na vyšetření .Jsem už vykleplá teď po ránu..Napište
janice_opiceautor
27. pro 2013
@jaka17 neboooj to.bude dobry v kolik jdes??? To uz bude maciik neboooj.drzim!!!
janice_opiceautor
27. pro 2013
@kamisb tak cooo????🙂))))))))))))))))))
beryltm
27. pro 2013
Ahoj holky.dlouho jsem tu nebyla protoze me trapilo krvaceni.je to neuveritelny ale dbes jsem byla na odberu hcg a hodnota 16ty den po et petidennich blasticek je 3412.chce se mi stestim brecet 😎
muddledgirl
27. pro 2013
@beryltm no vidíš supeeerr...to je masakr.. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli