• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@lenkafel to já taky, testovat mám ale normálně....je pravda, že to každý car má jinak...no a nemělas už dostat MS???
11. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no než jsem začala brát hormony, tak jsem ms dostávala tak 26-28dc a teď to mám taky 40dc, takže se to takhle těžko soudí víš.....ale věřim, že tentokrát se zadařilo
11. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to mě strašně moc mrzí , jsi statečná, že do toho jdeš rovnou znovu
11. srp 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel plně souhlasím
11. srp 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel já věřím, že jo, jsou tam kluci jedny.... :grinning: :grinning:
@coralin no já čím dřív, tím líp...at´je to při jednom...užij si lázně a znovu hrr na to... :grinning: :grinning:
11. srp 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 my už s nima prostě počítáme :grinning: , takže tam prostě být musí :grinning:
11. srp 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já nevím... těším se, že se v lázních dám snad nějak dohromady, ale byla jsem na imunologii a od té doby hodně váhám jestli má vůbec další pokus smysl
11. srp 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj, tak to jsme se oba zasmali, s tou mojzisovkou:slight_smile: a kamaradka ma dvojcatka prirozene? nebo ji mojziska pomohla pred ivf?
11. srp 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj, byli jsme v kovadline, hnedle na starym meste, u toho prisernyho arch. vylepseni, co tam mesto udelalo:slight_smile:
je mi 33. hruza. no jinac dneska se budu muset do cviceni premlouvat, byli jsme v lese, nachodili pres 10 km urcite a ja na konci blbe slapla a dost me boli kotnik, tak snad se na nem udrzim:/
meris BT?:slight_smile:
11. srp 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no máš pravdu pařáky byly řádské tady na jihu přímo zabijácké :grinning: , takže jsem s malou bivakovala na koupališti a hodně mi to zlepšilo náladu, tam ta pohoda je všudypřítomná :wink: jo jo až po novém roce, sice máš pravdu, prázdniny už budou pomalu v tahu, ale do ledna mi příjde ještě hooooodně daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
věřím, že ruce budou svrbět o sto šest, protože když se tam objeví dušík, nebo dvojky tak je to ta nejkrásnější činnost co po ránu existuje, takže se mnou určitě počítej na palcovanou a celkově držení všeho co mám :wink: :wink: :wink:
11. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no to by byla parádička dovést si dovoleňátko :wink: :wink: a jak bylo? co jste viděli Hani, co hotel a tak celkově, dej potravu chudákům co trčí doma :grinning: :grinning:
11. srp 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin nedoufej, věř tomu, bude to super už se těším až napíšeš jak ses tam měla a kolikery střevíčky jsi protančila :wink:
My se máme dobře koupák, ten je úplně jedničkový, pak v sobotu jsem byli na výletě na koňském rodeu, to nemělo chybu koníku muchluju, pak známí u nás byli na víkend, takže celkem fičák, ale člověk aspoň nemá čas přemýšlet a to je taky někdy hodně fajne :sweat_smile:
11. srp 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský všem děkuju za podporu, ale i přes všechno pozitivní myšlení a všechny čaje a vitamíny, se zázrak nekoná.....na testu je upně bílo, takže žádné těhotenství, ani ty nevolnosti nebyly z těhotensvtí, ale asi z těch prášků
12. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel co to čtu. To nééé,je mi to tak líto. Moc jsem tomu u tebe věřila. :frowning2:
12. srp 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho i já jsem věřila
12. srp 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky... :sweat_smile:
@lenkafel no to je zas věc....achjoooo...zkus určitě ještě krev, ty příznaky mi přišly fakt ukázkový...jaký jsi měla test??
@martas14 jojo, člověk se musí pořád snažit mít co na práci, pak to utíká líp...já si vzala na tenhle pokus PN a tak řádím na zahradě, dovču jsem vybrala na to naše první snažení...naštěstí je se mnou doma chlap, tak si děláme idylku...budeme dnes např. uklízet garáž... :grinning: :grinning:
@sasanka033 ne, kamarádka šla na IVF, nemá vejcovody, ale po 5 ti neůspěších to vyšlo :grinning: :grinning:
@coralin no uvidíš po lázních, myslím, že si odpočineš i psychicky a třeba se všecko v dobré obrátí, ačkoli víš, že medicínský nález je horší, příroda je mocná čarodějka... :astonished:
12. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 držím palce aby se KEt povedl :wink: já jsem vydržela s testem max.do 7 dne a to jsem si vždy slibovala,že vydržím do 10 :slight_smile:
12. srp 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nevim jak se jmenoval, ale nějakej super citlivej....no příznaky mě teda pěkně zmátly, nevim jestli má krev význam, 3týdny po ketu je dost dlouhá doba na to, aby se v moči hcg ukázalo
12. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho díky, taky jsem minule blbla už od 8 dne... :grinning: :grinning: já jsem netrpělivá, chci to mít za sebou, to zklamání...no uvidíme, ani při // není vyhráno, to už taky vím...a co ty , nestíhám číst..v jaké jsi fázi snažení???
12. srp 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel bohužel ty léky strašně matou a způsobují příznaky. Mě se to stalo už taky. Drž se a hlavně nevzdávej ono to určitě zase vyjde.
12. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to asi jo, ale naděje umírá poslední, já na mamatestu neměla nic, na clearblue taky nic a na Dr.Max ducha...no ještě to zkus, hlavně bych fakt šla na krev, nemáte tam někde odběry?? u nás v nemocnici dělají HCG privátně za asi 250 korun do tří hodin...
12. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já toho mám za sebou hodně - 3 IVF,2x KET. Z toho jednou potrat na 7 tt a jednou biochemické. :frowning2: Teď na konci srpna začnu stimulovat na IVF - poslední pokus na pojišťovnu. :angry: už 2 týden doma cvičím mojžíšovou, piju bylinkový čaj a přemýšlím jak uříznout na 2 měsíce hlavu aby neotravovala ta psychika :grinning:
12. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho zamražený už nemáme a nevim, jestli mám nervy na další ivf
12. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 asi zajdu ke svýmu gynekologovi, abych měla klid a byla si jistá....ale už nevěřim
12. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ahoj, tak to je sileny a nech si jeste vzit krev, jak pise jaka17 - za to nic nedas, resp. das dve stovky, ale hlavne budes mit jasno a pokud beres naky hormony, aspon je budes moct vysadit. ale je mi to fakt lito, to je hrozne na palici tohle:/ ja si u obou transferu byla temer jista, ze se zazrak nekonal, pac jsem se proste necejtila tehu, ale tohle je hrozny:( jeste to nevzdavej, krev je jedina jistota!!
12. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no tak to smekám, ale chce to vydržet, snad se zadaří...my už jedem na vlastní kapsu, o to je to horší...ale zas už mám doma ty dva moje velkáče z prvního manželství, takže proti těm , co nemají nic se cítím jako úplný břídil...a o to víc fandím...
@lenkafel jo, to bude nejlepší, nejistota mě ničí víc, než jasný ortel...to se z toho člověk vybrečí a prostě musí jít dál...
12. srp 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jsi borec! strasne moc budu drzet palce, aby to konecne vyslo! a jak se ti dari cvicit mojziska? ja s ni ted zacla a je to docela zahul a moc me to nebavi:slight_smile: nebo tak jako...ne nebavi, ale proste cvicit kazdej den naprosto to samy...:slight_smile:
12. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel teď je předčasné nad tím uvažovat. Ale jsi mlaďonká a až se s tím srovnáš najdeš v sobě zase sílu. My ženský vydržíme hodně. Posílám ti veliké objetí :dizzy_face:
12. srp 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 pro všechny z nás je neúspěch bolestný. Je pravda,že tím že nemám ještě dítě,tak jsem se zabejčila a bojuju do posledních sil. Ale ty pády byly hodně bolestný a dlouho mi trvalo než jsem se po potratu vzpamatovala. Všem bych nám tady moc přála aby se nám tyhle věci neděli a našli jsme co nejdříve ty vytoužené // :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 borec :grinning: to bych neřekla. To jsou ty mateřský pudy. Zatím cvičím od minulé soboty každý den,ale je to těžký se přemluvit a navíc to asi flíkám,cvičím rychle abych to měla brzo za sebou. :grinning: Ale ono až si tělo zvykne,tak to půjde samo. Mám do transferu 2 měsíce a tak snad to pomůže. Chodíš i na mobilizaci kostrče?
12. srp 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek