• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl nevadí i tak děkuju :slight_smile: Já si ještě v pondělí cinknu pro jistotu na tu imunologii, ať mám klidné spaní :slight_smile:

@petulak1988 děkuji :slight_smile: Dnes 13.den
27. pro 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost kočííl..to je dost vysoké...tam budou asi dva..... :wink: gratuluju
27. pro 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mi to nedalo a koupila jsem si pár testů, no a to jsem si říkala, že si je kupovat nebudu ach jo, jsem hrozná
27. pro 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost to je krasne.. ja se porad bojim ja 9den po 156
27. pro 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost moc dratuluju! Krásný číslo. Uvidíš jestli nebudou dva. Já teda měla s dvouma 2650 nebo tak nějak. Prednison sem brala ještě skoro celý první trimestr. Jen se snížil a pak ke konci užívání se ještě snižoval do ztracena. Taky mám mrňousky upečený v Gennetu.

Holky všechny zdravím. Užívejte si svátky a ať se všem daří!!!
27. pro 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka však je to normální..já teda nevim..já jsem zvědavá ženská.... :wink:
27. pro 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost gratuluju a neboj, já brala celý večer do 9t t a ted´postupně po půlce vysazuju..
27. pro 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka a kolikátý jsi den?? Radím s testy nespěchat, atˇnejsi zklamaná...
27. pro 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já mám pocit, že i ty žvýkačky se nesmí ne ? ...ale má se před krví vypít nějaká voda neslazená či neslazený čaj.
27. pro 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - ahoj, krásná hodnota, já ho brala kvůli vyšší hodnotě NK buněk, od pozitivního těhu testu už jen polovinu denně, v 8tt na krev a v 12tt jsem volala na výsledky a od tý doby jsem vysazovala i tu pulku, ob den jsem brala půlku prášku a od konce toho 12tt už nic.
27. pro 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost
@kamisb
@jaka17 holky mooooc gratuluju k dnesnim vysledkum!!!! Je to super
27. pro 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já měla 1739 a je jedno :slight_smile: ono to je jak u koho prý ...
27. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - zkus vydržet co nejdéle, každé to HCG roste jinak rychle.
27. pro 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji. Ale jsem dneska zase nějaká k.o. ...když vstávám kolem tý 7 hodiny ráno je to síla pak. :(
27. pro 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja vim vstavat rano je des.my ted taky dorazili a jsem vyrizena...
27. pro 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no a jak, co dělá Bivojík?? :grinning: :grinning:
27. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočííí....ale já jinak budu blinkat.....já myslim,že orbitky snad můžu,jsou bez cukru..já je teda žvýkám pokaždý....dneska zas...jen jsem šla do obchodu a prošla smradlavým barákem...a málem nedolítla...už mě to neba..no taky jsem četla,že se nemá jíst zhruba 10 hodin....to já vždycky vydržela míň .....a i tak jsem měla vše v normě... :grinning: :grinning: :grinning: Jo,jo, vodu,hlavně něco bez cukru...já vím....děkuju... :wink:
27. pro 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Musíme jet totiž v 5:40 vlakem,aby jsme stihli do 8:00 na krev....takže vstávat tak ve třičtvrtě na pět... :unamused:
27. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo..tak to jo...tady jste všechny měly vysoký hcg.....oproti mně.... :wink:
27. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ahooj, taky se ti ty čísla už pěkně kulatí...to je hrozný, jak to utíká..ale přijde mi, že jen těm ostatním :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl myslíš jo? Kamarádka měla taky ve stejný den od ET hcg přes tisíc a bylo tam jen jedno. No jsem zvědavá co se mi na utz ukáže, budu ráda za jedno i za dvě, já bych byla ráda asi i za tři, jsem magor :grinning:

@petulak1988 však ono to hezky naroste, uvidíš!!! Každá jsme jiná, tak je blbost i porovnávat.

@jaka17 ježiš, ty jsi zlatá, to jsi mě uklidnila. Tak já budu pokračovat jako doteď dokud se nedovolám do té Immuny Já jsem strašntě nevěřící doktorům, po zkušenostech si raději všechno ověřuju, jinak v noci nespim :unamused:

@kamisb no kdybych já věděla kvůli čemu ten Prednison přesně beru :grinning: Jen si pamatuju, že říkali, že mám strašně vysokou imunitu a v podstatě likviduju embrya, když jsem to chtěla vysvětlit laicky :slight_smile:
27. pro 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nene ja mela taky nizky hcg ;)
27. pro 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost No, uvidíš....já měla hcg 195 po 15-i dnech...ale to už jsme tady s Janičkou řešily....hlavně,že jsme v pořádku.....kdy jdeš na utz?Nejsi magor..tak to má být..... :wink:
27. pro 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím...Ty jsi měla taky nižší...ale já asi vedu... :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost no je to na snížení tvé imunitní reakce na embryo, abys ho nevypudila....a mohlo se vůbec zahnízdit..takže ber dál..
27. pro 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Bivojek se ma k svetu dneska sedel na bobku a pak zacal poskaposkakovat jak kdyz tanci kozacka a cucat si prst a skytal :grinning: :grinning: u Utz byl I Kuba a manzel a Kuba byl uplne vykulenej.Akorat se neukazsl jestli bude Bivoj anebo Kazi tak snad priste.Po svatcich se kxu zaregistrovat do Motola...
27. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ten utz,to je srandovní,jak ty nožičky jsou ještě malinký a ještě k tomu si je zkřížil... :wink: moc hezky...
27. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně holky, ono je prd na tom jak je to vysoký, po porodu budou mít stejně všichni kolem 3,5 kila :grinning:

@muddledgirl jdu 17.1, ale půjdu si dřív pro Utroš k obvoďákovi, tak mu dám asi i rovnou zkontrolovat podvozek a třeba něco uvidí :grinning:
27. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jj ja tam byla o 4dny drive jak ty tak se to ani srovnavat neda..jsem rada ze je nekdo na tom pribizne stejne jako starim tehu myslim :grinning:
27. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a co návštěva u doktora dobrý nebo jsi dneska nebyla...nějak se mi to motá :(
27. pro 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek