IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
27. pro 2013
@petulak1988 někdo má srdíčko třeba až v 8tt
petulak1988
27. pro 2013
@janice_opice jj nevedela jsem to rozmezi 🙂 ja jdu 3.na ten UZ a to budu presne 6+0 🙂
janice_opiceautor
27. pro 2013
Holky dala jsem do fotoblogu našeho kozáčka🙂 😃 😃 je prej pěkně aktivní🙂)) tak to nebude po manželovi🙂))
janice_opiceautor
27. pro 2013
@petulak1988 ničeho se neboj, všechno bude ok, hcg jsiměla ukázkové a myslim, že bude i srdíčko
janice_opiceautor
27. pro 2013
@petulak1988 já byla na 1.UTz v 6+3 a bušilo nám srdíčko:-) ted jsem koukala do fotoblogu, to budka do telefonu říkal, že možná ještě nebude a bylo a bilo!!!, takže bud v klídku
petulak1988
27. pro 2013
@janice_opice jj verim ze vse bude jak ma 🙂 kez by bylo i srdicko a bilo 🙂 ttesimm se a jinak fotecka je uzaaaasna.. je to moc krasny miminecko 🙂
petulak1988
27. pro 2013
@janice_opice dneska mam prilezitostne krece v podbrisku 😕 dopsala jsem poznamky abych se mohla ucit a uz lezim,jsem mrtva
muddledgirl
27. pro 2013
@janice_opice hezkej mimísek...kozáčekkk 😃 😃 😃 to mi povíš....pak... 😉
janice_opiceautor
27. pro 2013
@petulak1988 no to křeče jsem měla taky a byla jsem strašně unavená ten první trimestr furt jsem spala a furt se mi chtělo, Ted poslední týden jakoby to ze mě vše spadlo a cítím se skvěle🙂 Dokonce nejsem líná a jdu pro čokoládovou zmrzlinu ..manžel jde venčit tak to půjdeme až do Billy..🙂
petulak1988
27. pro 2013
@janice_opice jeeee vem mi take 🙂
hhani
27. pro 2013
@petulak1988 děkuju za odpověd ...
hhani
27. pro 2013
Holky nebyl jste někdo v CUBE na IVF ještě na pojištovnu?Ráda bych věděla nějaké info...předem moc děkuji 🙂
petulak1988
27. pro 2013
@hhani prominn jsem debil...odepsala jsem ti..a jinak v CUBE na pojistovnu jsem byla ja
janice_opiceautor
27. pro 2013
@hhani zkus to tady tam choděj všechny holky do Cube🙂 třeba některá na pojištovnu je🙂 http://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-ivf-...
hhani
27. pro 2013
@petulak1988 Děkuju 🙂
jaka17
27. pro 2013
@janice_opice tancující miminko krásný, to ten náš kulíšek ještě ráno spal, minule se měl k světu víc...ale zase jsem slyšela srdíčko...
hhani
27. pro 2013
@janice_opice já tam koukala,ale to víš tady jsem jak doma tak jsem chtěla někoho odsud 😃
petulak1988
27. pro 2013
@hhani odepsano 🙂 kdyby jeste cokoliv tak se ptej 🙂
hhani
27. pro 2013
@petulak1988 mooooooooc děkuju 😉
petulak1988
27. pro 2013
@hhani nemas vubec za co a jeste jednou se omlouvam 🙂
pipinka
27. pro 2013
holky, testy sice mám doma,ale dřív jak na nový rok testovat nebudu.teda vy jste toho napsali za tu chvilku
muddledgirl
27. pro 2013
@pipinka to už budeš mrtě dnů po ET,viď? 😉
pipinka
27. pro 2013
@muddledgirl no to máš pravu, dnes je to osmý den co mi je dali a 3.1. jdu na krev tak snad to dopadne dobře
muddledgirl
27. pro 2013
@pipinka 😉 třeba dostaneš ještě 1 dáreček.. 😉
pipinka
27. pro 2013
@muddledgirl to by byl ten nejhezčí dáreček jaký jen může být. věřím že jednou takový dostanu
muddledgirl
27. pro 2013
@pipinka jo,jo to by byl....však uvidíš..někdy se dějou i zázraky.... 😉
pipinka
27. pro 2013
@muddledgirl o pokud mi toto vyjde, budu věřit, že zázraky se dějí. 🙂 🙂
muddledgirl
27. pro 2013
@pipinka 😉
pipinka
27. pro 2013
tak mi právě upadl kus zubu, chjo. nesnáším zubaře a ted tohle
muddledgirl
27. pro 2013
@pipinka tak to seš na tom jako já....taky mi na začátku tědu upadl...ještě před tím,než jsem ot měla potvrzené... 😉 No a čeká mě oprava sedmi zubů ....3 kazy a 4 plomby...prý je mezírka mezi dasní a nimi a jsou tam pak nečistoty...ch jo.... bojim... :-|

Začni psát odpověď...

Odešli