• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@muddledgirl koukám že jsi stejný posera jako já, vid? já bez umrtvení do vrtání či něčeho jiného nejdu, na to jsem velkej posera. když jsem tam byla naposled, nemohli mi píchnou injekci, brala jsem léky a sestra byla poškrabaná a zubařka pokousaná. No mám to ale štěstí, ještě že je to z přízně, jinak bych se hodně styděla
27. pro 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka ani ne,spíš už jsem si toho dost zažila.......pět měsíců mi v Anglii léčili váček + zánět antibiotikama...hrůza...nešlo spát a tak....až v Čr mi vytrhli moudrák od kterýho to bylo....a ono odvrtávat znovu a znovu stoličky,nic moc,když je to až k dásni...Jenže jsem kráva,že jsem teď po druhý v životě nešla 1,5-2 k zubařovi a pak to takhle vypadá....poškrabáná a pokousaná?To jako fakt? To ne...to si děláš prdel... :wink:
27. pro 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nedělám, bohužel ne.já prostě nesnesu cokoliv cizího v puse, teda krom.... :grinning:

mám ze zubaře šílenej strach, to jdu radši na gyndu než tam.

teda tak ty sis toho taky dost zkusila
27. pro 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: néé,tak to víš,že jsem posera trochu,ale až od dob...kdy bylo hodně kazů a tak....pak jsem si preventivně nechala vytrhnout i druhý moudrák.... :grinning: :grinning: :grinning: jsou to pěkný svině....
No,tak já teď už taky radši ty gyndaře...už ji vidělo tolik doktorů,že to na jedný ruce nespočítám....ale ty zuby....no prý mě budou učit čistit zuby meziz. kartáčkama...no je fakt, že jsem to zkoušela,ale najít správnou velikost,to je něco...
27. pro 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo to je něco, ale najdeš neboj, když jsem to dokázala já takový kopyto, tak ty to taky dokážeš
27. pro 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, já bych měla mít snad u každýho zubu jinou velikost... :wink:
27. pro 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ty musíš hold mít něco extra :grinning:
27. pro 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka :grinning: :grinning: :grinning: to víš...
27. pro 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kurňa se mi vůbec nechce spát, zase tady čumím a ráno ze mě bude protivec
27. pro 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to já mám taky...hlavně ted,když je přítel pryč........si najdi nějaký film na www.sledujufilmy.cz :wink: :wink:
27. pro 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tam občas kouknu,ale nějak mě to nebere dneska. už ani knížka mě nebaví, no nic jdu zlusit usnout dobrou noc, zítra i pdám hlášení do kdy jsem čuměla :grinning:
27. pro 2013 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bodre podoledne devcata :slight_smile:)))
28. pro 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele brouku ty jsi psala ze jdes v 16 tt na nejaky testy? A na jaky????
28. pro 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko...
@janice_opice už se Jani těším, že mi začne být tak dobře, jak píšeš...hodně se mi to už zlepšilo, blbě je mi hlavně navečer...to jsem nafouklá jak balon a krkám jako starý mořský vlk...
Bivojek je pašák, jsem zvědavá, jestli to nebude nakonec Kazi...noa jak jste ne tom se jménama???
28. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ahoooj to je dobre, ze ti je lip, mne je uz bajecne jen s tim nafouknutim tak vecer mam ten pupek vzdycky jako balon no, ale to je asi proste normalni ;)..Hele ono Bivoj je takovy fakt univerzalni jmeno a jestli tp bude Kazi tak to bude krasny aspon to budeme mit vyvazene ;))))) u kluka jsme se shodli jen na Vojtovi.Mne se libi Šimon a Jachym ale to neproslo.Martin mluvi o Martinkovi, ale to zase neproslo u me ;)))).U holcicek mame Barunku, Valerii nebo Lauru ;))) co u vas???:slight_smile:
28. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsou ty triple testy..ne? Ale ty občas vychází falešně..co jsem četla na koníkovi... :wink:
28. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17 Ahoj holčičky...Laura je krásný jméno....kdysi se mě ptal milenec,jak bych pojmenovala holčičku a já jsem řekla Laura ...a bylo...Dřív se mě taky moc líbilo Adriana a to zas na mou radu pojmenovala holčičku kámoška...My se dohodli, že já vyberu klučičí a Martin holčičí...ale samozřejmě se musí líbit oboum...
28. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no my máme na kluka Johan a holku nevíme, možná Alice, Lea...ale zatím se bojíme to moc řešit, radši po tom screeningu..triple testy jsou fakt ošidný,no můj doktor pochopitelně pokud by nevyšel screening, tak chce tu plodovku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: což mne děsí, spíš dáme další penízky za ten prenascan..asi..
28. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nechci to zakřiknout...ale dnes jsem snědla ráno půl housky a parenicu a není mi brutálně zle....snad
se to také lepší..... :wink:
28. pro 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jenže ty tripple někdy dělaj,že vyjde něco špatně a pak jsou maminky z toho chudáčci vyšinutý...a ono to špatný být nemusí.....ty se neděs....zatím nemáš ani prvotrimestriální za sebou...tak neplaš s prenascanem....všechno po popřádku... :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice Co budete holky vařit dneska?Já tam mám ještě bramboračku...ale nevim nevim,jestli 3.den ji budu jíst... :unamused:
28. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, to já spíš doufám, že bude vše ok...ale zase červík hlodá...no já právě ráno už jsem dobrá, klidně si můžu dát cokoli, ale během dne se to zhoršuje...
28. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj asi na ty tripll testy ...protože se v tom 16tt rozhoduje o plodovce jestli ano nebo ne. ak je prý lepší mát celou tu sadu hotovou říkala genetička. Ono se to porovná te´d s výsledkama a prý je to srovnání dobrý mít. Jeden odběr krve navíc mě nezabije. Je u toho myslím jen konzultace u tý genetičky.
28. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já mám lososa, už vařím brambůrky na rozštóuchání a k tomu salát...před chvílí jsem měla vánočku s kávičkou..no budu jak prasátko za chvíli...
28. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já jsem taky objednaná na genetiku a pak se uvidí...snad to všechno bude u všech ok a v létě už budem jen funět a pařit se do porodu v klídku.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já Tě chápu kočko.......ale miminko chce maminku v pohodě... :wink: kdy jdeš na ten prvotrimestriální 14.1.? Jo?Tak se Ti to asi nějak obrátilo,viď? Já si raději jdu vzít ještě okurku s acidem.....a co piješ? Já už vůbec nevím co....voda je pro mně těžká do žaludku...tak piju slazený minerálky,ale už mi lezou ušima...tak zkusim uvařit nějakej ovocnej čajík asi.... :wink:
28. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to tu jednou psala pokud jsou výsledky z 1.trim.screeningu ...tak ty tripple testy se srovnávají s jejich hodnotama a pak právě mají tu správnou vypovídající hodnotu. Dřív se tenhle 1.trim.screening nedělal takže ty testy občas byly zavádějící, ale to srovnání je prý už dobrý.
28. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha,tak jsem zase o něco chytřejší...
28. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tákkk, aha...no je fakt, že já právě do teď nevěděla,co je kombinovaný screening a teď mi došlo, že je to to srovnání......a to na netu chválej,to je fakt....
28. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek