• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@jaka17 mnam lososa bych si take dala,my mame dnes jeste tu rajskou .-)
28. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - jj taky věřím, že bude vše v pořádku.
Docela závvidím, že už je vám dobře ..mě se ten žaludek prostě furt zvedá :( a to naprosto nečekaně, ale už je to spíš dáno pachy a když vidím něco co se mi nellíbí.
Ale včera přio obědě jsem musela vyplivnout maso, bylo trochu tužší a to prý neee. Buhví jestli nemám vbříšku malýho vegetariánka :slight_smile:
28. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 mňam....lososa miluju....ale do rybárny fakt neee .....no já myslim,že bych ho raději nedělala....ale přítel mi ho udělala....máš určitě čerstvého,viď? Nemáš zkušenosti s lososem z Lidlu?Myslim,že tam teď je i teoreticky čerstvej...ale já nevim nevim...já ho nikdy nepřipravovala... :wink:
28. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no mně se úplně po tom lososovi sbíhají sliny....rajská je dobrá...ale je to jediná omáčka,kterou dělám...a tak jsem se jí kdysi přejedla....přemýšlím udělat si pár bramboráčku,ale nevim,jestli to není moc mastný...smažený teď skoro nejim.... :wink:
28. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no,mně je dobře první den,tak uvidíme... :wink: jinak včera zas nestíhačka na wc....a to jen proto,že v baráku někdo něco vaří...masíčko...jsem od tak 6.týdne měla dvakrát, kuřecí řízek a a kuřátko....dělat to nemůžu .....a ani na to nemám extra chuť....Zrovna včera kámoška říkala,že často se stává co těhulka jí a nejí, pak to to její dítko taky jí a nejí...NO,je fakt,že moje mamka se prý cpala zákusky a já bych větrník nebo indián mohla každej den... :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ten kombimovaný screening je porovnání krve a ulzrazvuku ...nejdřív v tom 12-13týdnu, pak se k tomu přidá ten 16tt a pak ještě ULZ z toho 20tt a pak se teprve definitivně vyloučí ty vývojový vady.

Jo a taky mi včera ta genetička vysvětlovala proč je vlastně odběr plodovky přesnější.
Ten prenatální screening-odběr krve jak se posílá do toho Honkongu ...jak stojí těch 14tis. Kč...tak se testují jen ty chromozomy T21, 13 a 18 a pohlavní hormony.
Plodovka dělá rozbor všech párů chromozomů. Ten screening se prý může dělat již od 13 týdne ..trvá prý asi 14 dní ..a pak se může ještě rozhodovat o plodovce.
Plodovka má ty základní tři do druhého dne a zbytek asi do 10 dní.
A taky říkala, že o plodovce se hodně rozhoduje pokud se něco nezdá doktorům na ULZ...jen jsem nepochopila v jakým týdnu.
28. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak já zatím můžu skoro všechno jen to maso je nějak divný ...kuře nemůžu vůbec asi v žádný podobě, ikdyž pečený jsem nezkoušela.
A včera to hovězí, asi prostě bylo jen moc tuhý. Dneska zksím se svíčkovou srnčí tak uvidím jestli teda jako maso vůbec nebo jsme jen vybíravý :grinning:
28. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj me take,tak to ja delam hodne omacek takze rajskou stale milujeme.. :slight_smile:
28. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no to je taky dobrý...takže až někdy ve 20.... se dozvíš...ani nedomejšlet..musí to bejt všechno dobrý...no vim,že jsem u jedný holčiny četla,že měla downa asi 1:120 nebo 1:160 ,ale pak měla zdravou holčičku....je to těžký...
28. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl lososa mám mraženýho, v lidlu je dobrej...jen ho upeču v troubě ...no já piju magnesii, ta mi dělá dobře a trochu džusu do ní ... jinak si vařím Caro s mlékem..
@kamisb no tak snad nás porovnají a bude to ok...uvidíme
28. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no já hodně dělám polévky, čočku, kuře....taková rychlá,jednoduchá jídla....my moc knedlíky nejíme.... :wink: Ale mít je párkrát do roka, mi chutná...Plánuji zkusit svíčkovou.... :wink:
28. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jo , rajská dobrá, jen já nemusím knedlíky, takže omáčky nevařím moc často...
28. pro 2013 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jo? A na kolik asi,jak dlouho?To bych ho taky zkusila....no asi přejdu na neslazený minerálky....caro s mlékem....nepiju....od 8tt mě nedělá mléko v caru....dobře....ani melta mě nechutnala...a dělalo se mi z toho zle...ještě víc...blééé :unamused:
28. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988
@jaka17 No,já miluju svíčkovou a koprovou..tu jsem kdysi dávno dělala....ale jinak nějak omáčky nejíme..... :wink:
28. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no svíčkovou já dělám trochu jinak a je moc dobrá...dám do pekáče celé kuře a tak za půl hodiny podsypu zeleninou na svíčkovou , okořením...za další chvilku naleju sterilovanou zeleninu Divočina zase peču a když je kuře měkký, tak ho vyndám, přileju zakysanou smetanu s rozkvrdlanou moukou, zahustím, povařím a rozmixuxju..je to dobrůtka...
28. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Lososa tak na 180-200 asi 2o minut, podle toho, jak jsou tlustý plátky...a trochu másla navrch
28. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 tak vyzkoušíme.... :wink: i Tvou svíčkovou i lososa..... :wink:
28. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - doufám, že nebude žádný problém a porovnání bude stačit :slight_smile:

@muddledgirl - kolegyně dcera se učila na porodní asistentku a říkala, že hodněkrát se stalo, že ukončili těhu a mimi bylo zdravé ....někdy je věda asi zbytečně dopředu a někdy je to dobře.
28. pro 2013 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no to je mazec.......ale vždy je nějaká pravděpodobnost,že to bude zdravé...ale je to těžký....miminka budou muset být v pořádku...
28. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - to rozhodně budou ...nic jinýho si nepřipouštím.
28. pro 2013 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no přesně tak.... :wink: :wink: :wink: Je to teda težký.....ale jo,člověk si to tak musí říct... :wink: Tak dneska asi koupím lososka a zítra bude k večeři až přijede miláček...to bude koukat... :wink:
28. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb aha tak to já na ně vůbec nejdu, doktorovi stačí screening:slight_smile:..Jsem se s nim o tom bavila a prý ve světe se od nich upouští uplně asi je to doktor od doktora
28. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl vcera mi rikali u doktora, ze ten kombinovanej screening je pomerne dost spolehlivej a pokud vyjde dobre tak jsou tripple a plodovka zbytecna.....pak je dulezitej ten screening ve 20 tt.ale nikdo vam nezaruci zadny screeningy a testy ani plodovka, ze se narodi 100% zdrave dite.jsou to jen pravdepodobnosti....;) ale my zdrave dite mit budeme vsechny tak no streess:slight_smile:
28. pro 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Je to furt doktor od doktora...:slight_smile:
28. pro 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 my ji mame tentokrat s testovinama :slight_smile: byli jsme na prochazce a nakoupit :slight_smile: byla to krasna prochazka u vody.. :slight_smile:
28. pro 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo devcata dnes rano kdyz jsem se vzbudila tak jsem.poprve ucitila motylky v brisku jen tak.jemne ;)))))) krasaaa
28. pro 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak to je krásný :slight_smile:. Mě si teď dvojčata dávali načas, ale už pořádaj mejdany.
28. pro 2013 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice kočinko,to je super.....já šla na procházku do ALbertu s kamarádkou a nakoupila sušenky a jogurt ten ve skle borůvkovovanilkový mnam.... :wink:
28. pro 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak už v tom mám trošku pořádek...konečně vím,že kombinovaný screening je vlastně prvotrimestriáloní screening,ale že to trvalo.... :wink: :grinning:
28. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jéééé, no na to se těším a taky že mi snad dojde v pondělí ten angelsound, tak budu prcka šmírovat..no vzhledem k mému věku se dr rozhodl, že to chce udělat v případě jakéhokoliv podezření, což chápu....no uvidíme, jinak také chci zajet za mojí léčitelkou, ta je hodně zkušená, tak mne třeba uklidní...no holt zlatá nevědomost před těma 23 lety...to se nedělalo nic a mne ani nenapadlo, že by to nemuselo být zdravý, oblečení na výběr stejně nebylo, takže jsem kvůli barvě neřešila ani pohlaví a všechno šlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@muddledgirl no to si budeš vyvařovat...se z tebe stane kuchařinka..
@kamisb máš pravdu, člověk to asi nesmí řešit a věřit..
28. pro 2013 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek