• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
My sedime a cekame na nase novw (ojete auto) ;)))) Prodavame zrouta a porizujeme spolwhlivy rodinny combi a jsem teda zvedava ..jsem rovnou rekla jaky chci at mame rodinku od jedne znacky a aby se tam vesli 2 deti a pes a hodne do kufru :grinning:
28. pro 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no tak to jsem zvědavá, co vyberete...já jezdím s malým ojetým medˇáčkem, áčkem, tak budu vybírat kočár tak, aby se vešel do kufru :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no, už by to chtělo...můj jídelníček je docela omezenej... :grinning: ale tak aspoň,že jím furt zeleninu a ovoce....ale to sladký taky...
28. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
28. pro 2013 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice My auto nemáme a ani neplánujem... :grinning: :grinning: :grinning: nechceme řidičák....přítel má pomalejší reflexy a já rychlejší... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no my jsme toyotaci takze toyotA avensis to jisti ted se tu s nima stekam o cenu to je sranda :slight_smile:)))))
28. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo to vas teda obdivuju ja si to bez auta nedovwdu predsyavit.ja mam toyotu Auris a ted chceme vzit Toyotu Avensis k tomu za naseho Nissana......:slight_smile:
28. pro 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, já jsem to nakonec nějak zvládla, tak uvidíme co bude dobře:slight_smile:
28. pro 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl help for english používám, no jsem na to zvědavá, uvidíme na kolik to bude bodů:slight_smile:
28. pro 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, v pohodě, mám to docela dobře, jen jsem si nebyla jistá s dvěma větama, tak když budou blbě tak se z toho nezblázním :slight_smile:
28. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já zas s autem....jsme trdlla...ale já mám prostě šílený pocit,že bych nedejbože zabila minimálně sebe,takže za to nechci lízt.....Mně se odmala zdál sen, že při první samostatné jízdě zemřu...mám to holt nějak v sobě zakořeněný...doufám,že to bez toho auta zvládnem...No, v Praze je metro....ale taky nedojede všude...to v Londýně to bylo super....tak jsem furt jezdila metrem....a to mě bavilo,pozorovat cizince....všude samý cizinec...a odhadovat odkud ty lidi asi jsou.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin já to hrozně flákám...byly doby,kdy jsem se furt šprtala..mě to hrozně ba...ale teď jsem zas už dlouho nešprtala....tak je to znát...já šíleně rychle zapomínám gramatiku... :unamused: No,ale jinak vim....že bylo zvláštní,že některé věci tatínek napsal jinak /maličkosti / a jiné učitelka v Gb...a taťka přitom celý život překládal.....a učil..
28. pro 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak to máš dobrý, že máš angličtináře v rodině:slight_smile: já jsem toho taky dost zapomněla od té doby co jsem tam byla, ale je fakt, že jsem se vždycky učila gramatiku tak na půl a teď je to znát, že mi to při těch jejích testech chybí. Hlavně, když já jsem se učila AJ tak tyhle testy vůbec nebyly:( nebo alespoň já jsem se s nimi nesetkala a teď je to vždycky boj.
28. pro 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin :unamused: už nemám přes rok...ale my jsme se s tatíkem o aj moc bavit nemohli...teda ve věku školním...jsme se hádali....protože učitelky byly krávy a nic neuměly a já pak doma říkala:tatí,ale úča to řikala jinak a dnes chápu ,proč byl oheň na střeše....No, za celý školní roky, jsem měla dvě dobrý učitelky a jednoho učitele... a že jsem měla skoro každý rok jinou....
28. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my jezdime I hodne ven na chatu a kw znamym a na vylety a neumim si to fakt bez auta predstavit.navic ja strasne rada ridim uz od 16 let :grinning: ....Londyn hrozne miluju fakt nejvic z evr.mest co jsem zatim videla.pry by to mohl prekonat Stockholm ale to uvidime :slight_smile:.cos tam delala???
28. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice NO, já taky,žila jsem tam 3,5 roku /aupair, katastrofa 3 rodiny a pak ve fabrice ve Wembley.../a hrozně se mi stýská...a pořád mám sny o Londýně....ale až bude mímo větší,tak conejdřív to půjde, poletíme....Ráda bych i za taťkovým nej kámošem...s kterým si píšu od smrti taťky...
28. pro 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice akorát škoda nemám skoro žádný fotky, jen z rodiny.... :unamused: tenkrát jsem neměla foťák ani telefon s foťákem...ale musim říct sestřence,ať mě pošle odkaz co fotil její přítel,když byli za mnou....
28. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčinky odkdy funguje ten angel sound?Jedna holčina si ho koupila, je ve tt a nešlo jí najít srdíčko? A k tomu se musí používat gel?
28. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl od 12 tt pisou mne jde najit krasne pokazdy jw to super a ano pouzivas k tomu gel.obrovska Lahev me stala 56 kc
28. pro 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - v jakém že je týdnu? TI to tam chybí
28. pro 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj to asi jo. Každej doktor má názor jiný, ale taky je možný že to je tím, že jsem se o tom bavila s genetičkou a ne s g\nekologem ...hold asi musí mít sem tam práci :slight_smile:
28. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb no ve 12 tt...ale nemá gel,tak srdíčko nenašla...tak jsem se ještě chtěla přeptat....kočíí..je to objednaný dávno ta bola...tak já mrknu dnes....kdy zhruba by to mělo dojít... :wink:
28. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju kočinky...
28. pro 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já mám pocit, že psali 3-4 týdny a kolem 15.12. jsi to asi objednávala ne?
28. pro 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele tak at zkusi olej obycejnej ono je to proyo aby ti to tam jezdilo po tom brise ja to taky zkousela nez jsem si koupila ten gel.....
28. pro 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl bolu pry mimco vnima az od 20 tt tak to.mas jeste cas :slight_smile:
28. pro 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb asi jo hlavne, ze budou zdravi ;)))) ti nasi prckove ;)
28. pro 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj určitě budou ....a pokud mě uvidí víc doktorů tak mi to asi ani vadit nebude :slight_smile:
jinak od 14.2. mi začíná 20tt tak se mám měsic dopředu objednat na ten ulz ...je fajn jak už to je takhle naplánovaný.
Jsem si o ty 3 dny upravila termín porodu a nejednou už jsem ve 14tt :slight_smile:
28. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jejej, já nevim,já mrknu :wink:
28. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já jí to řeknu,seš hodná...čiči miči...
28. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek