• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@janice_opice aha...já četla v mý chytrý knížce,že zvuky některé od 13tt...ale třeba i ty rozměry miminek v určitém týdnu jsou masakr....a já se skoro nechytám teda..ale prdět na to....když to roste jak má...jsme o 2 dny napřed..dokdy se má hamat listovka...?Někdo říká jen 1.trimestr, tak do 13tt?
28. pro 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak do 26.1. to má přijít.
28. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem do konce 12tt měla ten femibion pro 1.trimestr a ted jsem si objednala 2 balení pro další část těhu a kojení ....takže listovka se může celý těhu ...ale pak si myslím že není nutný denně ...je to jako ty vitamíny v těhotenství, třeba obden ji asi budu brát, ale ještě uvidím ...
28. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no vidis to to my prckove jsme furt nastejno
@muddledgirl - ok to bude skoro tak akorád :slight_smile:
@kamisb no....dnes je mi teda o mnoho lépe.....já moc prášku do sebe rvát nechci..kvůli nevolnostem......i když nejsem úplně proti......mám dvoje léky a beru tu listovku...vlastně mi statim budou brát až teď,tak já se zeptám,jetli mi něco nechybí....já mám vitamíny z DM hořčík, vápník,C /rozpustný/ ,ale přestaly mi chutnat....někdo psal,že bral listovku do půlky těhu a pak železo....no uvidíme co krev..... :wink:
28. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však to nevadí...určitě mi roste z těch sladkostí... :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb někdo mi řikal, že miminkám chutná,když těhulka jí sladký,že ta voda,pak je sladká... :grinning: pak jí tam vyblinkaj a vyčůraj a je nám špatně... :grinning: :astonished: :grinning:
28. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si denně něco sladkýho dám, ale jen trošku :slight_smile:
28. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já denně néé...ale pak to stojí za to...jenže já byla sladkomil vždy a vždy se omezuju a teď na to prdim,řeknu popravdě......holt po porodu nastane tvrdá dřina...... :unamused: :unamused: :unamused:
28. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj já mám čokošku taky ráda, ale jím spíš jen hořkou, a to prý není tak hrozný :slight_smile:
a sladkýho kousek denně mám ted cukroví, alespon 3 kousky a mimo vánoc si dám jeden čtvereček čokolády ..prostě jen lehce na hlad pokud je moc častý :slight_smile: tak to nacpat mezi snídani, oběd, ovoce, snačinu a večeři a druhou večeři :slight_smile: ....tak mezitím někde je ta čokoláda ;) ...trochu nechápu, že po tom nepřibírám.
28. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to ne,když je to tak malinký...to já když koupím sušenky,tak ve mně zmiznou..jako dnes...ale pomalu bych se asi měla najíst....to je srava dnes...půl housky, parenica, sušenky a dva jogurty.... :grinning: My už pýct nebudem a tu jednu várku jsem hned snědli....no už chápeš proč moc nepeču.....ale teď jsem pekla a půl plechu jsem rozdala a dokonce jsem to všechno nedojedla a musela vyhodit...přítel byl pryč...
28. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jakože nepřebereš,když sníš jen 3 kousky cukroví,to je jasná páka.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a hodím tmavou bagetku rozpéct do trouby se sýrem a pak sním se zeleninkou,mňam...
28. pro 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no nemyslela jsem jen to cukroví, ale celý to jídlo za den ...ikdyž třeba dneska toho zrovna moc nebylo ...snídaně 1 houska s lučinou, pak oběd svíčková, pak okurku, zeleninový salát, a housku se šunkou. a mezitím trochu cukroví. A mandle v čokoládě :slight_smile: ...jj dneska toho moc nebylo, ale zase když se nehejbu tak by to už mohlo být někde znát ne? Nechci aby mi zas někdo nadával, že nepřibírám :(
28. pro 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neboj to nebude...četla jsem tu diskuse....že některý holky -5,7 kg po prvním trimestru...tak moc nejíš....oproti mně....ale jíš tak asi normálně..mě by to každý den nestačilo...jenže já mám teď taky 80kg....Dnes jsem šla cca 4 km celkem a byla jsem úplně v pohodě...myslim,že by to šlo každý den....no šly jsme pomalu s dětma...ale kam závodit..když se nemám namáhat...Myslim,že je určitě lepší jíst jako Ty než já...ale já mám prostě jídlo ráda...a umim se omezit tak na 3 měsíce...ale ne na celej život...asi to později začnu víc kompenzovat pohybem....abych se cítila líp...teď se cítím jak vorvaň... :unamused: ale aspoň roste bříško... :wink:
28. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já jsem zatím teda spíš jen nafouklá, jsem na sebe akorád mám 57kg ...tak já asi nejím víc ani normálně, ted se donutím sníst svačinu a nějaký ovoce/zeleninu a někdy musím ještě druhou večeři kolem půl 10 ...jinak jím jen 3 denně.
28. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to bych umřela hlady,fakt...ten poslední rok než jsem byla ve Světě zdraví..tak jsem taky tak jedla,ale od tý doby klidně 5x denně...a když jsem měla noční,tak jsem jedla i ve dne i v noci....a stejně jsem hubla...
28. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - když já před těhu jedla fakt asi jen 3x ..a občas ovoce, ale zase docela hodně ...k snidani 2rohlíky celozrný a klidně celou lučinu nebo gervais ...oběd (to jsem se většinou přecpala) pak s manželem kolem 17h večeři a pak večer někdy něco malýho, ale to už málokdy ...a byla jsm furt na svý váze, tak to asi stačilo.
No a ted se snažím alespon 5x denně, ale hold sním měnší porce no ...zatím mě ten žaludek furt zlobí tak jsem ráda alespon za tohle. :slight_smile:

no nic asi pujdu spát, ale má být nějaká kriminálka tak se asi kouknu ještě nazačátek a zbytek si případně nahraju.
tak dobrou noc ...všem ...
28. pro 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ..kočíí....já to nemyslim jako,že málo jíš...jen já jím víc...než bych měla.....kámoška v těhu zhubla až na 38 kg.....se divim,že jí nestrčili do nemocnice.....57 kg je ještě dobrý.... :wink: muck a sladký sny Tobě a mimískoj....
28. pro 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mám 164 cm, tak ta váha odpovídá, ale jsem cvok a už bych chtěla přibírat a kulatit se :slight_smile:
28. pro 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nejseš cvok....já bych Ti pár kil dala...já měla bříško už před tim...teď se pouze zakulatilo.....tak hamej
koblížky s vanilkovým pudinkem... :wink: :grinning: :wink:
28. pro 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopytem sem,kopytem tam....už jsem to teda jednou viděla....už si to moc nepamatuju...
28. pro 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi, tak bříško mám i při tý mý váze, a ted jsem ještě k tomu nafouklá jak výzvědnej balón :slight_smile:
ale hold nevypadá jak těhu bříško ..jen prostě tlustý :grinning:

já koukám na primu ...já jsem spíš na ty vraždy ;)
28. pro 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky...
@kamisb ti to s tím jídlem závidím, že se necpeš...já jen jdu po kuchyni, už si něco zobnu...třeba jen ovoce, ted´jsem dostala hroznou chut´na ananas, tak jsem si ho celej nakrájela a mám ho v lednici, vždycky si kousek užeru...ono je lepší moc nepřibírat...
@muddledgirl Londýn jsem ještě neviděla, to budu muset ještě někdy napravit..
@janice -opice no tak to manžel má taky Toyotu Priuse hybrida...je s ním moc spokojenej, fakt málo žere.a koupili jste??
29. pro 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Je krásnejj....ch jo...já bych se tam klidně vrátila...ale přítel chce být v našem měste...a zas s miminkem...by to taky bylo těžší.....asi..... :unamused: se mi stýská mooocc....musíš napravit...
29. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jéééé tak teda já miluju toyotu ale zrovna Prius se mi strašně nelíbí:slight_smile:)))))) má ho tady soused....ale co hlavně, že je to spolehlivý a žere to málo..jojo koupili, nechali jsme tam náš traktor a přijeli v novém, ale byli jsme tam asi 6 hodin hrůza já padla na hubu
29. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no nevím, teď budu mít doufám nějakej čas jiný starosti :grinning: :grinning:
29. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Londýn se mi fakt líbí nejvíc, mě Paříž nějak neoslovila, to už i ten Amster se i líbil víc.....ted čekám jak dopadne někdy v budoucnu Stockholm ten je prý taky nádhernej..ale myslím, že ted pár let budu obdivovat Křivoklátsko:slight_smile:)) tam je taky krásně:slight_smile:)
29. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek