• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice no je pravda, že je prostě jinej..ale pro nás je důležitá ta spotřeba :grinning: :grinning: tak hlavně, že jste vyměnili vůz a spokojenost...jsem dneska nějaká líná...budu muset trochu uklidit , přijede mi kámoška a neeeechce se mi do toho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vaříš??
No ve Stockholmu jsem byla a žádná hitovka...rozhodně už tam nemusím..
29. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 takt o jsi mě uklidnila my tam měli letět a já to pak zrušila když sjem myslela, že posledně, že budu těhotná po nalezení //....
No máme Avensisku takže ted máme rodinku z Toyotek a HOnd takovej malej vozovej park:slight_smile:)))))))))))
Dneska udělám vývar protože mě bolí v krku a jsem naomená a uděláme si špagety s kuřecím masem, máme na ně chut po těch Vánocích
29. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jojo, taky máme odlehčovací dietku, to smažený mi nedělalo dobře...vývar asi udělám taky, díky za inspiraci...tak se jdu trochu realizovat...odpočívej, nachlazení se musí vyležet...když jsi včera tak zabojovala..po tom 14 .1.už bych to viděla i na nějakou kávičku na Andělu...pokud to dopadne...
29. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jdeš 14.1 k doktorovi???
@jaka17 - no já tenkrát měla v tom 33 týdnu jen 5 kg na víc a to sestřička nadávala. Ale já se i tenkrát učila na státnice a byla jsem nervozní ...tak jsem pravda moc nejedla no :(
autor
Holky normálně se mi začíná vlnit bříško:slight_smile:)))))))))))) i přes můj OTP sice ted napnutej:slight_smile:))))))) začínám to cítit ted celkem pravidelně, zatím jen já, ale je to boží:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))
29. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice -to je super :slight_smile:)))

ale teda takhle brzo jo? To bych nečekala ...já při prvním těhu jsem jej cítila až někdy kolem 21týdne...taky doufám, že to tentokrát bude dřív...ale mám prý placentu na přední stěně tak to asi bude spíš zase dýl.
29. pro 2013 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no určitě to může být dřív..u druhýho a více těhu můžeš cítit pohyby dřív..já teda i u prvního je cítila už v cca v 18 tt...ale to až fakt jako , že jsem poznala, že je to ono, ale ted se to prostě už nedá splést, je to nezaměnitelné:slight_smile:))navíc ten náš 10cm drobeček je dost aktivní jak říkal doktor:slight_smile:)))))))))))))) tak asi možná i to ...prý už se podle akce v bříšku dá trochu odhadnout temperament, takže to vypadá, že to bude asi zase po mně..:grinning: no nazdar
29. pro 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a na přední straně je to v pořádku ne?? Já mám na zadní stěně, blbý by to bylo kdyby to bylo dole, vid? já tomu moc nerozumím, zkusím vygooglit...
29. pro 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no já zase četla, že divoký děcko v bříšku je pak klidný a naopak. Ale nevím no.

Tak nevadí že je ta placenta vepředu, pokud se mi nechytne do jizvy, ale jak je ve předu tak jsou ty první pohyby právě hůř cítit. Ale mudr. říkala, že ted je ještě brzo říkat, kde přesně placenta je, protože je prý zatím ještě skoro všude. Prý v tom 16tt už to je pak poznat líp
29. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj blbá je dole, ale když je tam brzo ze začátku je šance že se pak ještě vytáhne nahoru. Ale když ji máš vzadu tak bych se už v tomhle směru nebála ..dolů se myslím posunout nemůže.
29. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb hele s tim má svou zkušenost, takže fakt divoký děcko v bříšku je hodně aktivní i poté...příklad náš Jakub:slight_smile: to je hodně živí dítko už od bříška:slight_smile:) --sice byl hodnej..plakal jen,když měl hlad.a taky jako to občas zkoušel,jinak to bylo spokojený dítko,ani prdíky nás moc netrápili....ale to asi tmí jak byl i velikej tak možná to ěl nějak víc vyvinutý nebo prostě nevim no...ale byl hrozně aktivní, začal si brzy sedat i lézt a pak i chodit na kluka teda fakt brzo..no a prostě mu to už zůstalo, je takovej dodnes, neklidnej a splašenej ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jak sladká byla nevědomost tenkrát když mi nikdo neřekl, kde mám placentu, jaký úskalí mě čekají a co všechno se může stát...taky jsem byla o 13 let mladší no to asi taky člověk snáší jinak:slight_smile: ted je to děs.-)
29. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak jdu dívtky na první lekci Graviyogy v pátek tak jsem zvědavá
29. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky prosím mám světle hnědé špinění a bolest v podbřišku.patří to k tomu nebo to znační něco špatného? mám strach
29. pro 2013 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka - to záleží který jsi den, může se teprve zahnízďovat ....uvidíš jestli to bude pokračovat nebo ne.
29. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb dnes jsem 11 den po ET.doufám, že to přestane
29. pro 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka a uz jsi testovala? Ms to byt nemůže ja bych to viděla na dobry znamení :slight_smile:
29. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek ahoj, jj v poledne jsem tesovala a duch je silnější tak snad to bude dobré. akorát se mi nějak začala motam hlava z ničeho nic. snad máš pravdu děkuji
29. pro 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no toho 14 jdu na screening :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se bojím...a ještě až v pět odpolkooo
@kamisb já mám zkušenost jak v bříšku, tak celý život...děti byly hodné a už jim to zůstalo...zaplat´pánbůh..dcera byla nervní jen když měla hlad a to i břiše...jinak hajala a kluk byl o trošíčku kopavější, ale taky v pohodě a je pohodář až moc i tedˇ...
@pipinka no akdy bys měla mít MS??
29. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 5.ledna bych měla mít ms. no nic jdu si lehnout, otá se mi strašně hlava že se mi plketou písmnka. pak se ozvu
29. pro 2013 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka - hlava se na začátku těhu motat může, protože Ti lehce klesne tlak a pokud máš normálně nízky je to blbý. Kor jestli třeba ještě bereš ještě i prednison.
29. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka pokud je tam dušík, tak to bud´v klidu, lehni si ,myslím, že je to dobrý ...zahnizdˇuje se...
29. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 tak to naa tebe budu myslet, já jdu 14 do poradny mezitím půjdu na registraci do Motola Určitě to dobe dopadne neboj se nic!!!!!!!!!
Jinakk přesně mám stejnou zkušenost - jak jsem psala s Kubou byl čipernej v bříšku a zůstalo mu to....tohle taky vypadá na čipernáka:slight_smile:
29. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to já jdu do poradny 8.1. ale asi mě jen prohlídne sestřička si myslím, než aby mi dělali zase ULZ. A mezitím se musím už objednat do toho Podolí a zjistit jestli se taky musím registrovat nebo jestli to nebudu mít jinak když tam budu chodit celou dobu. Jinak bych se měla asi registrovat už v pátek ..toto letí.
29. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb tak to už chápu, moc děkuji všem, jsem zase o něco chytřejší
29. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb leti to teda fakt, ze jo.....ale asi ke to dobre ;)
29. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj je to dobře, už aby byl červen :sunglasses:
29. pro 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb presne uz abychom ty prdolky zdrave vyprdly :slight_smile:))))).
29. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 :wink: :wink: :wink: jo jo jo
29. pro 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek