• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice to máš pohyby pěkně brzo,viď? Tý jooo,já už se těším.....
29. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé,tady nic jako gravijoga není... :wink:
29. pro 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kočííí,já jdu ve čtvrt na šest,debilní viď? Celej den se stresovat.... :unamused:
29. pro 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak velká novinka, dnes jsem 1DC což znamená, že zítra bude první pigárko :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no skoro o 2 tydny driv nez u prvniho, ale zatim.je to tskovy spis vlneni a lechtani o pohybech zatim nemuze byt rec.ale je to srandovni.a taky to neni furt spis to citim nepravidelne...
29. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahojky, pigárko?Injekce,jo?Tak to je super... :wink:
29. pro 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice stejně to musí být bomba...mě se zdál krásný sen,že jsem měla holčičku a byla hrozně hodná...jen spinkala a hamala...a mě hrozně bavilo ji kojit...a o porodu jsem vůbec nevěděla...a pak jsem měla pejska a ten mě donesl v zubech našeho křečka... :grinning:
29. pro 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 super tak drzim vsechny palecky
29. pro 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky dobry ;)))))).chudak krecek
29. pro 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice holky já se už nemůžu dočkat, c sem tak zběžně počítala, tak OPU by mohlo být kolem 10.1 :grinning: a pak doufám budu hlásit dobrou snůžku a dva týdny na to // :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 :wink: :wink: :wink: jen se přidej... :wink:
29. pro 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 - tak super, hodně štěstí v dalších krocích ...
29. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 ja doufam, ze se tu rozjede novorocni vlna //
29. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky dneska mam prikleplej kocarek,postylku, prebalovak a autosedacku...jen to musime nekde uhnizdit, aby to nebylo pod strechou aspon ten kocarek teda
29. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice manžel řekl, že chce rovnou toho posledního bojovníčka :grinning: :grinning: :grinning: Jarda byl náš poslední mrazáček, tak to maji rovnou přeskočit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda samo holky, už mám zase bobky z toho, aby se urodilo dost vajuch a aby se hezky oplodnili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no však to znáte :grinning:
29. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jo jo,známe.... :wink:
29. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 myslim, ze zname dobre ;)
29. pro 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..tak jsem si konečně trochu pospala, snad se bude vše vracet do normálu...
@janice_opice týjo, my jsme se taky dohadovali, kdy začneme nakupovat,,jo a to jste kupovali přes net, nebo v kamenném obchodě??a jaký typ kočáru??já furt nevím, neb je tedˇtakový výběr...
@mufinka26 ahooj, tak se těším na další dobré zprávičky...a držím palečky..
@kamisb
@muddledgirl co vy holky, kdy do toho půjdete..myslím nákupy..
30. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 k tomu teda všechny korbičky a všechno, nánožníky, náručníky, fusaky, plástenky, destníky ..:slight_smile:náhradní kolečka:slight_smile: novej s tím vším je vyšel na 25.tisíc tenkrát
30. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak děvčata, jedu si za chvíli na úřad vyřídit novou OP, kterou se mi podařilo ztratit:///........hledala jsem a hledala a nenašla.....
30. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak stíhám jen dočítat, ale nějak nestíhám reagovat :grinning:

Tak to já jsem se celý vánoce děsně cpala - včera nám přijel malej od mámy, tak snad se mi to trochu už srovná. Co se týká váhy, tak jsem asi od začátku přibrala 2 kg, ale jsou chtěný, protože jsem byla pod svojí normální váhou - i když normální se jí ani teď říkat nedá. Mám 170 cm a 50 kg (teď - předtím jsem měla jen 48 - shodila jsem nervama a stresem a už to nenabrala).

No, co se týká screeningu, tak vedu :grinning: Jdu na něj 13.1. v 19:30 :grinning: Jsem zvědavá, jestli budeme spinkat nebo budeme živí. Hlavně, aby vše dobře dopadlo.

A co se týká výbavy, tak pokud to bude holčička, tak mám asi 3 kanály přísunu oblečení :grinning: Když kluk - tak nic - jen od 3 let oblečení po našem. Jinak kamarádka má nyní roční holčičku a další už nebudou chtít, takže se taky zbavuje výbavy (postýlka, vanička, atd.), takže budeme mít snad vše půjčené (skoro). My další už taky neplánujeme, tak nepotřebuju mít vše nové. Jen k vánocům mi manžílek koupil už kočárek. Konečně jsme na bazaru našli jeden úžasnej, kterej se líbil nám oběma (jinak s tím byl celkem problém).
Má plnou výbavu (hluboká korba, sportovní kočárek, nánožníky, vajíčko, deštník, pláštěnka) - je to tento: http://www.kocarkynec.com/786-kocarek-maxim-kocarky-akce-set-s-autosedackou.html
30. pro 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke tak super, at ti screening dobře dopadne...zatím je to tady OK já i kamisb jsem OK po screeningu:slight_smile:)))) My bychom ještě dítko klidně brali,ale už to nepůjde ale jeden puberták a jedno novorozeně ... tak halvně, že je u tebe všechno v pořádku a at to tak jde vše dál!!! :wink: :wink: teda,ale jakao jít na screening v 19.30 to je maso teda :grinning:
30. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak to napiš, jak jste dopadli, takhle večer je to teda zvláštní...kočárek vypadá skvěle..už ho máš teda doma??
@janice_opice no krásný, já si nebudu schopná vybrat...chci si jet někam kočárky vyzkoušet naživo, jak se s nima jezdí...
30. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no já jsem právě ráda, že se to takhle vyřešilo za mě:slight_smile:))))) taky bych si neuměla totiž vybrat:slight_smile:
30. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To my budeme mít mezi dětma 8 roků, no snad to půjde. Další už nee, ani to nějak není zatím v hlavě, že by mi byly zvony, že musím mít 2 vlastní. Mě bude stačit to jedno - zkusit si to :slight_smile: No, ale nikdy neříkej nikdy :grinning:
@jaka17 Ahojky, děkuji za pochvalu kočárku. Každému se líbí něco jiného, ale jak jsem psala, jsem ráda, že prošel i u manžílka :grinning: Máme ho už, ale ne doma, ale u rodičů - doma jen přespal v autě na dvoře :grinning: Já ho zkoušela popojet jen při ukázce, ale nadchnul mě. Je lehký a krásně zatáčel jednou rukou a brzda funguje :slight_smile:
30. pro 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke mno my budeme mít rozdíl 12 let mezi dětma,ale ono to všechno má svoje výhody, já bych klidně ještě jedno dala,ale už na to nejsou penízky a IVF už nedám ani fyzicky ani psychicky, bylo jich fakt moc,lae jak říkám hlavně na něj nebudou ani penízky...:slight_smile:) úplně stačí když tohle mrně bude zdravé a budeme spokojení:slight_smile:)))
30. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke krasny kocarek :slight_smile:
30. pro 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek