• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@danaho no to jsi borec, ja mam za sebou 1 IVF, z toho dva transfery a do druhyho se mi strasne nechce. no ja ti cece nevim, dost jsem o ty kostrci cetla, v souvislosti s mojzisovou, ale na rehabce, kde me to cviceni ucila, mi o tom nerikala. ale jdu tam v podstate po mesici znovu, tak mozna az si me prohlidne a zkonstatuje, zda to cvicim cely blbe nebo co :grinning: tak mozna nakou mobilizaci udela.
a jak dlouho ti to cviceni zabere? ja mam 10 cviku a skoro 30 minut mi to vezme a to jeste nenavysuju opakovani. ze zacatku tam u tech prvnich cviku pisou 15x a na konci az 40x :slight_smile: to bude cviceni snad na hodinu nebo co:slight_smile:
12. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 mě tu mobilizaci před 2 IVF a pak před KET v zimě. Ale prý to tam mám v pořádku tak mě teď prý nebude trápit. Koukala jsem na ty cviky jak jsi je sem vkládala. Já jich dělám daleko míň. A jak jsem to zrychlila,tak je dělám asi 20 minut a pak 30 až ty cviky přidám. Ona mi nedává posilovací cviky,ale jen uvolňovací. A začala jsem s tím hlavně kvůli tomu že mě bolely záda. Loni mi to skvěle pomohlo. A pokud to bude mít účinek i na to aby jsem otěhotněla tak jedině dobře. :slight_smile:
12. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho je hrozný mít už tu naději, že tam mimčo je a pak jí ztratit...musí to přebolet, slova jsou zbytečná....všechny co tu jsme se snad dočkáme... :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 už jsem se s tím vyrovnala. Přijmula jsme to jako fakt a dál se to prostě nestane. A navíc se to stalo na mé narozeniny. Taky jsem to letos po roce zase obulela. Ale život jde dál a to pravý miminko na mě čeká,věřím tomu. :sweat_smile:
12. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho kolik ti je?
12. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 38 :angry: Děs.
12. srp 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho mladá si moc nepřipadám a s tou sílou nevim no, zkoušíme to už dva roky a už na to asi nemám....pořád jen čekání a pak samý neúspěch
12. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel kokni na mě,je mi 38 a snažím se s pauzama 12 let a dítě nemám žádný. Vím jak se cítíš,vyplakej se a zase najdi ten svůj úžasný životní optimismus a víru. Nevzdávej se a to pravý miminko si tě najde :dizzy_face:
12. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel zatím bych to nebrala jako definitivní, ..no a sílu na další pokus budeš mít až to trochu přebolí...třeba...podívej tady na ostatní, když se nevedlo, tak už o tom nechtěly slyšet a nakonec jdou do toho znovu...nech to uležet...hodně síly přeju..Uvidíš, co řekne doktor...
12. srp 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooojjjjj holkýýýýý tak co novééhoo???? :grinning:
12. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel ahoj lení, to je mi líto:( ale nevěš hlavůůů, nevzdávej se a bojuj, vyjde to uvidíš!!!! Héle já to taky nevzdala a ještě dojednoho pokusu jdu a sama se divim, že si nedám pokoj...Chvilku to přebolí a bude zase síla neboj se nic!!! :wink: A na konci mimčo,které bude rádo za statečnou maminku!
12. srp 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 po 15h budu vědět výsledek....ale už nevěřím...
autor
@jaka17 ahooojjjj tak už máš mimouše u sebe jooo???:slight_smile:) tý jo držím pěsti
autor
@hhani čáááu babooo tak jak jste se měli???? :wink:
12. srp 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel jooo ještě krvička??? no tak to není ztracenýý přece:slight_smile:
12. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj, doufám, že sis krásně užila dovču a odpočinula si....tentokrát jsem věřila, že se povedlo, i podle toho, jak se chovalo tělo jsem si byla skoro jistá, že tam jsou obě miminka a rano když jsem viděla ten test, tak mě to dostalo....
12. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel hele ještě nemáš krvičku tak to nevzdávej uvidíš!!!!!!!
Jo na Krétě bylo skvěle vyblbla jsem se jako malá:slight_smile:))
Dnes jsem si volala pro výsledky z imunologie a eště nějaký odběry a vše OK. 30.8. jdu na biopsii a pak začínáme.....
12. srp 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlouho jsem se neozvala. Čekám, kdy přijde MS :slight_smile:
@kamisb Právě, že čekám na vyšetření průchodnosti a pak se uvidí. Zkusím se na kontrole poptat i na ten hlen a uvidíme, jestli to půjde samo nebo ne :slight_smile:
@monyna83 Ahojky, ano, já to chápu a vím, že vlastní je vlastní. Taky bych ho moc chtěla, ale jen prostě až do IVF jít nechceme. Určitě zkusíme všechno ostatní, co půjde a když to nedopadne, tak hold to nedopadne. Já už mám jednoho syna vyvdaného, takže jsem tak nějak smířená s tím, že když jednou moje nebude, tak aspoň manželovo je :slight_smile: a pak by bylo naše "bazarové" (jak říká manžel). Zase proč nepomoct dítěti, které za nic nemůže a které má takový smutný osud.
12. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ještě jsem chtěla dodat: Držte se a ať hned to první plánované snažení dopadne :slight_smile: Držím vám všechny palce.
12. srp 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdaaar!!! už jsi nám tu moooc chyběla :grinning: :grinning: ale hlavně že sis užila dovču a jsi plná elánu do dalšího pokusu...Já jsem od soboty" v naději"-to je hezký výraz, skoro jako samodruhá....tak se snažím polehávat, ale nějak mi to nejde...vzala jsem si PN, dovču jsem utratila na Tláče :grinning: :grinning: .tak procvič palce, bude jich třeba...No a co Kréta??jak ses propláchla??? :grinning: :grinning:
12. srp 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, jó holka, tak to máš recht s tím starým městem...Já tam ani nejezdím, je to hroznej kýč...
Tak to jsme na tom skoro stejně, mě bude ve středu 30...
Vy jste byli v lese, my také :slight_smile: Podívat se ve Bělé, jestli náhodou nejsou houby...Tak náhodou fakt NE... :grinning: :grinning: :grinning: Hoď nožku nahoru, natáhni se a odpočívej...Zkus ledovat a zafixovat...
Jo, jo, BT měřím, i několikrát denně, vzhledem k tomu, že nemůžu měřit ve stejnou hodinu...Ale stále přes 37...Dnes 37,3...
12. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už tomu moc nevěřim........to je dobře, že sis odpočinula, aspoň jsi teď plná sil :slight_smile:
12. srp 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nazdáár výletnice,už sem si říkala,že se flákáš nějak moc dlouho.Čekám tady na tvůj názor jako od zkušený pokušitelky. :grinning:
12. srp 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj, to ano, to určitě...Tento přístup je obdivuhodný, to bezesporu...

Víš, manžel má také syna...Já jsem ho poznala v jeho 3 letech, dnes je mu 9.Michálej byl poklad, neuvěřitelně jsme si rozumněli a já byla jako jeho máma...Nikdy jsem si tento titul nebrala za vlastní, on svou matku má a já to respektovala..Ale stal se z něj takovej malej závisláček a každý den za mnou jezdil do práce mimo město. Manžel ho musel za mnou vozit denně... Věř, že jsem v tu dobu o vlastním dítěti ani v nejmenším neuvažovala...Pak jsme byli na nějaké dětské noslavě, kde řádil s ostatními děcky. Jak byl rozlítanej, celej cacnej mi něco říct, tak povídá: " Mami, mami...!" Zůstala jsem jako opařená, on si to také ihned uvědomil. Řekl mi tím líbezným hlásečkem" jé Móňo, já ti řekl mami"... Řekla jsem mu, že mi to nevadí, ale že vlastní maminku má a já jsem něco jako náhradní maminka..Tak mi tak začal říkat, jenže jeho máma(manželova EX) udělala takové dusno...Poštvala ho proti mě, nevím, co mu nabulíkovala, ale uý nikdy jsme k sobě cestu zpět nenašli...Jezdí sem, děláme blbosti, máme hezký vztah, ale....Je skvělej, kouzelnej a miluju ho...ALE...Nikdo mi nemůže tvrdit, že už jedno dítě vlastně mám...Navíc Je ve věku, kdy tíhne za tátou a přede mnou se stydí...
Když se s ním šmajchluje, tak je očkem pozoruji, aniž bych chtěla a hrozně mu závidím...Jak moc bych chtěla mít vlastní dítě, které se bude mazlit i se mnou...
Ale z mého pohledu bych nejdříve zkusila možné i nemožné za cestou za vlastním mimčem a pokud by se ani pak nepovedlo, tak adopce je to nejsnažší řešení...

Ale tohle je můj příběh a můj názor...Jen jsem Ti chtěla nastínit, jak to vnímám já. Tobě samozřejmě držím palce, ať už se rozhodneš jakkoliv...My děkujeme a modlíme se, aby to vyšlo :slight_smile: A pokud né teď, tak další měsíc :wink:
12. srp 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak to porad vypada dobre! ale na zavery je jeste moc brzy no...kdy mas termin ms?
na houby me neuzije, ja to nejim, tak me to sbirani ani nebavi. teda cilene. ale loni jsme byli na prodl.vikendu na sumave a ja poprvy zazila co to je, kdyz nekdo rika, ze o houby zakopava. samej hrib, tak jsem sbirala jako diva a pak jsme to ruzne rozdali do mrazaku rodine:slight_smile:
ten kotnik jsem este vecer namazala ibacovou masti a dneska o nem nevim, takze super. a hura zejtra na bedas:slight_smile:
12. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdar janoure, ty vopice nase!:slight_smile: jak ses mela? a jak se cejtis? a vubec, chybela jsi nam!:slight_smile:
12. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj dovolenkářko,to už jste zpět??? :sweat_smile: Nebo tam píšeš někde pod palmou na lehátku a piješ piňacoládu :grinning:
12. srp 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 šmarjáááááááááááááá ty náděje nádějná tentokrát to prostě klapne to je jasný..hele jako že bych si odpočinula fyzicky to neeeeeee:DDDDD Poslední večer jsme se hlavně zhulákali, že jsme ráno zaspali před odletem až nás přišla vzbudit delegátka:DDDDDDDDDD. Akorát v práci ted hnusný změny:( takže prvních pár dní dovči jsem se tím fakt trápila, ale pak to hodila někam dozadu......Palce mám k mačkání připravený a mačkáááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmm
@sasanka033 měla jsem se skvěle, i když bych potřebovala ještě dovolenou po dovolený, ale ještě příští týden jedeme tak snad to bude méně hektické:slight_smile:))))))))))))))))))))))))) co ty holka?
@baby1984 zdáááárrrrrr no sem s otázkou, i když nevím, zda budu umět odpovědět, ale názor vlastní jasný!!!!! Jak jsi na tom holka? :wink:
12. srp 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho čáááááuuuu bohužel jsme byli jen 11 dní a na lehátku jsem se opalovala všeho všudy jen hodku:slight_smile:))))) :grinning: Piňa Coládu jsem zamělnila za Tequilu Sunrise tak to bylo prímo..co nového???
Nestíhám vás dočíst tak snad postupně....
12. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já už nemám sil to psát znovu takže se mrkni asi na 3 příspěvky o pár stránek zpět a tam zjistíš co sem za exota,deska sem 18 den po ET a stále nikdo neví
12. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek