• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@marke no právě to ovládání mne zajímá a taky skladnost do auta...uvidíme...blbý je taky, že vlastně v hlukokým by mělo být prtě celou zimu a už dost velký, tak aby se vešlo...
@janice_opice já taky dostanu starší kočár do lesa tady na vesnici, tak budu vybírat druhý do auta na převoz po Praze...
30. pro 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji za pochvalu kočárku.
No, to jsem taky zjišťovala - ale paní byla velká a říkala, že manžel je ještě větší, tak to byla jedna z priorit, aby byla hluboká korba dost velká. A má asi 80 cm (vnitřní), což je dost. Tak snad se vejde. Každopádně na vzhled vypadá větší než jiné kočárky.
A do auta? Tak to jsme neřešili, protože máme ford mondeo (největší combi), tak se tam vejít mělo - a vešlo. Jen je pravda, že když člověk vezl všechno, tak auto najednou bylo plný :grinning:
30. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky....teď jsem přijela od doktora a mám radost...srdíčko bije jak má a máme už přes pět cm...hodim sem dnes fotečky...no kolegyně po dvojčátkách mi bude prodávat hadýrky...takže po screeningu začnu asi pomalu sepisovat,hlavně ty ostatní věcičky...a hlavně mám dilema..nosítko, krosnička, vak...má to cenu?Když děcko bude letňátko? Bohužel tu máme jen dva sekáče a jeden obchod....
30. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no já si chci taky vyzkoušet kočárek,ale to bude težký...leda v HK 7.1. anebo tady..... :unamused: připadám si jako na vesnici :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je krása, že je vše v pořádku. jen tak dál.
Já si už taky přivezla z práce sešit co jsem kdysi sepisovala, oblečky asi kupovat nebudu těch máme docela hodně po synovcích a kamarádky holkách.
Maximálně když uvidím někde něco pěknýho a pak nový věci do porodnice na cestu domů ;)
30. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo super,ještě ten screening a bude happy moc moc moc...Já hadýrky nemám,kamarádka si je z pověrčivosti nechá doma..tak asi koupím věci do porodnice akorát..vůbec nevim......zbytek mi prodá.... :wink:
30. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no brácha mají malej byt takže mi je sem vozí už dva roky :slight_smile: ...máme dvě krabice na půdě a ve skříni 2 vakuovaný pytle. A kočárek máme už skoro 4 roky u sousedky, myslím, že bude ráda, když se ho konečně v létě zbaví ;)
30. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to je superr.... :wink:
30. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no já tenhle viděla a je totálně super jako novej, do lesa mám na chatě libertu starou:slight_smile:)od sousedů
30. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl super, že jste v pořádku!!!!!! já budu kupovat jen hadýrky a pleny, jinak všechno zdědím... :grinning:
30. pro 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju...je to super....ono to docela utíká....a 7.1. screening.....snad to bude o.k.Už jedu do Sanusu pouze pro to...Doktor říkal,že se mám brzy nahlásit ke svý gyndařce kvůli průkazve...to asi až po tom screeningu...viď? No,já bych chtěla pleny jednorázovky a pak dýl látkovky....ale taky vůbec nevim....no a už abych sháněla postýlku,vaničku atd....já než se rozhoupu...furt čumim na net...a nic z toho.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na ebay měly roztomilý botičky pro holčičky...ale jako nevím co to bude a nemusím mít vše....ale na kouknutí fajn....
30. pro 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jestli budeš shánět na netu hodně věcí tak se kouknu do sešítku a pošlu Ti nějaký odkazy na e.shopy krety mi přišli levnější než ostatní. Ono se tam dá dost věcí sehnat za rozumnou cenu.

Jo a pak je prý dobrý se registovat myslím do DM drogerie, oni mívají pro maminky pak na dětičky docela slevy ...
30. pro 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl souhlas v DM maj dobry slevy
30. pro 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb posli I mne prosim ;))))
30. pro 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl
během týdne prolistuji ty moje starý poznámky a pak to pošlu ...ale budeme se tím pak muset prokousat jestli ještě vše bude fungovat a jestli moc nezdražili ;)
30. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo....?V DM jsem registrovana...jo jo to budeš hodná...já v tom trošku asi bude plavat... :grinning:
30. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ak to je fajn...já zas vytuhla :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sákriš...koupila jsem jednou mango, nedozrálé...koupím porvé pomelo,taky nic moc... :unamused: :unamused: Neumím toto ovoce vybírat, poradí někdo?
30. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy vznika placenta ?? Hodne ctu ze zacina uz ve 4tt?? Poradite??
30. pro 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak vzniknout může už takhle brzo, ale funguje až dýl myslím kolem 9-10týdne, ale to nevím jiste.
30. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj dekuji za odpoved :slight_smile:
30. pro 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to netušim kočko....a jak je?Dobrý?
30. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dneska mrtve..v noci jsem nespala bolest hlavy silena.. jeste dneska me poboliva.. a boli me dnes cely den podbrisek ale jako je strasne ale picha cely den.. a prsa..take ne hrozne ale boli me se o ne oprat.. tak snad bude vse v poradku
30. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 joo, neboj...píchání někdo má....mě spíš bolely občas vaječníky,ale docela dost...ale neřešila jsem to...když to bylo o.k. na utz...hlavička mě asi moc nebolela...jen asi 3 dny.....a prsa...to skoro neznám.... :wink: Tak hodně,hodně pij...on to někdy taky dělá tlak asi...
30. pro 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ve 4 tt jeste neni ptala jsem se na to v 5tt..jak rika kamisb vznikat muze ale zacina fungovat na konci 1 trimestru
30. pro 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no dnes piju jak diva uz mam vypito skoro 3a pul litru vody :grinning: jj ja mam to pichani chvili podbrisek pak vajecniky.. :slight_smile: no ja uz se tesim az uvidim na UZ ze je vse jak ma
30. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dik me to prave zajimalo... :slight_smile: tyy jo zitra uz jsem 5+4 :grinning:
30. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 placenta je zcela dotvorena na konci 12 tt kdy prebira tvorbu hormonu od vajecniků
30. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to jsem cetla ze dotvorena je 12tt jen me zajimalo kdy se zacina tvorit
30. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek